Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic baart opzien door na afmelding toch op de baan te komen

Djokovic baart opzien door na afmelding toch op de baan te komen

ADELAIDE (ANP) - Novak Djokovic heeft in aanloop naar de Australian Open opzien gebaard. De nummer 1 van de wereld meldde zich in Adelaide aanvankelijk af voor een demonstratiepartij, maar verscheen uiteindelijk toch op de baan.

Djokovic zou het op Day at the Drive opnemen tegen de Italiaan Jannik Sinner, maar kort voor het duel trok de Serviër zich terug. Zijn landgenoot Filip Krajinovic verving hem. Toen Krajinovic de eerste set met 6-3 had gewonnen, verscheen Djokovic met een blaar op zijn rechterhand toch op de baan. Djokovic won de tweede set met 6-3.

"Het spijt me dat ik niet vanaf het begin op de baan stond", aldus Djokovic. "Ik moest me laten behandelen door mijn fysio, want de afgelopen twee dagen voelde ik me niet op mijn best en ik wist niet hoe ik zou reageren."

Voor Djokovic was het de eerste dag na een quarantaineperiode van veertien dagen.

Rafael Nadal was in Adelaide met 7-5 6-4 te sterk voor Dominic Thiem. Het was voor de toppers de eerste wedstrijd van 2021. Nadal maakt begin maart zijn opwachting op het ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam.

Ashleigh Barty kwam voor het eerst sinds februari van vorig jaar weer in actie. De Australische nummer 1 van de wereld verloor voor eigen publiek met 3-6 6-1 10-8 van Simona Halep, de mondiale nummer 2.

Meer uit Sport

Tennisster Gauff naar kwartfinale van Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Coco Gauff staat in de kwartfinale van de Australian Open. De 21-jarige Amerikaanse versloeg Karolina Muchova uit Tsjechië op de Margaret Court Arena: 6-1 3-6 6-3.

1 uur geleden
Van de Zandschulp en Griekspoor geven op in dubbelspel

MELBOURNE (ANP) - Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn ook uitgeschakeld in het dubbelspel van de Australian Open. Ze gaven bij een achterstand van 5-0 in de eerste set op in hun achtste finale tegen de Amerikaan Christian Harrison en Brit Neal Skupski.

1 uur geleden
Wielrenner Vine botst met kangoeroe maar wint Tour Down Under

STIRLING (ANP) - Zelfs een botsing met een kangoeroe kon Jay Vine niet van de eindzege van de Tour Down Under houden. De 30-jarige wielrenner van UAE Team Emirates - XRG kwam in de slotetappe ten val, maar finishte keurig in het peloton.

1 uur geleden
Wielrenner Brennan wint laatste etappe Tour Down Under

STIRLING (ANP) - Matthew Brennan heeft de vijfde en laatste etappe van de Tour Down Under gewonnen. Het Britse talent van Visma-Lease a Bike was na ruim 169 kilometer de snelste in een massasprint in het Australische Stirling.

2 uur geleden
Tennisster Sabalenka naar kwartfinale Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van de Australian Open weten te bereiken. De als eerste geplaatste speelster uit Belarus versloeg in de vierde ronde van het toernooi de Canadese Victoria Mboko met 6-1 7-6 (1).

7 uur geleden
NBA-duel in Minneapolis uitgesteld vanwege veiligheid

MINNEAPOLIS (ANP) - De basketbalwedstrijd in de Amerikaanse competitie NBA tussen Minnesota Timberwolves en Golden State Warriors is uitgesteld vanwege de veiligheidssituatie in Minneapolis. Eerder op de dag werd in Minneapolis een man doodgeschoten door een agent van de US Border Patrol, de Amerikaanse grenspolitie.

12 uur geleden
Doelpuntenrecords bij EK-zege Franse handballers op Portugal

HERNING (ANP) - De handballers van Frankrijk hebben het recordaantal doelpunten op een EK geëvenaard. De Fransen wonnen in het Deense Herning tegen Portugal hun tweede wedstrijd in de hoofdronde van het evenement met 46-38.

14 uur geleden