Dit jaar meeste bezoekers openingsweekend Huishoudbeurs ooit
AMSTERDAM (ANP) - De 76e editie van de Huishoudbeurs trok met zo'n 33.000 bezoekers, de meeste ooit tijdens het openingsweekend. Het was de eerste keer na drie jaar dat de Huishoudbeurs weer plaatsvond in de RAI Amsterdam.
Dit jaar duurt de Huishoudbeurs zeven dagen, tot 24 februari. Evenementdirecteur Danielle Meester is positief over de opkomst: "De ticketverkoop verloopt goed. We verwachten in totaal ongeveer 125.000 bezoekers te mogen verwelkomen."
Net zoals bij voorgaande edities promoten verschillende merken hun producten op de beurs, dit keer verspreid over 250 stands. Daarnaast is er tijdens deze Huishoudbeurs meer aandacht voor lifestyle. Volgens Meester waren afgelopen weekend de workshops over beleggen en geld besparen bijzonder populair.
De laatste editie van de Huishoudbeurs voor de coronapandemie in 2020 trok rond de 143.000 bezoekers.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - Het monumentale aquarium van dierentuin Artis gaat na een grootscheepse en jarenlange renovatie weer open op 13 juni 2026. De zoo in Amsterdam is tot die tijd nog druk bezig met het inrichten van alle aquaria en het opbouwen van interactieve installaties.
13 minuten geledenWAGENINGEN (ANP) - Het afgelopen jaar had wat vlinders betreft "twee gezichten", zegt de Vlinderstichting in een terugblik op 2025. In de lente zijn meer dagvlinders geteld dan het gemiddelde van de afgelopen 35 jaar. "April en mei waren goede vlindermaanden." Dat kwam volgens de stichting deels door de weersomstandigheden. In het voorjaar was het "opvallend warm, droog en zeer zonnig".
50 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Voor veel mensen die geestelijke gezondheidszorg nodig hebben, is nog onduidelijk of hun zorgverzekeraar die zorg in het nieuwe jaar vergoedt. De Consumentenbond meldt op basis van eigen onderzoek dat zes op de tien ggz-behandelaren nog geen contracten met de verzekeraars rond hebben. "Dat is net zoveel als eind 2024, terwijl de noodzaak dit jaar veel groter is", zegt de organisatie.
1 uur geledenSAASVELD (ANP) - In discotheek Bruins in het Overijsselse Saasveld is in de nacht van zondag op maandag brand uitgebroken. Er waren zo'n 3000 mensen aanwezig in de discotheek, meldt de brandweer Twente.
4 uur geledenHEEMSKERK (ANP) - In de zoektocht naar de vermiste 16-jarige Milan hebben 673 mensen zich aangemeld om te helpen, meldt Coördinatie Platform Vermissing op Facebook. De vrijwilligers doorzochten 135 kleinere gebieden. "Helaas heeft de zoekactie tot nu toe nog geen resultaat opgeleverd", aldus het bericht.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Nederlanders hebben dit jaar opnieuw een recordaantal Tikkies gestuurd. Ook het gevraagde totaalbedrag lag nog nooit zo hoog als in 2025. Daarmee heeft de betaalapp het oude record van vorig jaar verbroken. Dit meldt ABN AMRO, de eigenaar van Tikkie.
8 uur geledenHILVERSUM (ANP) - De afscheidsaankondiging van Frits Spits in De Taalstaat is verkozen tot het Radiomoment van het jaar 2025. Dat werd zondagmiddag bekendgemaakt in een speciale uitzending van het Omroep MAX-radioprogramma De Perstribune op NPO Radio 1.
17 uur geleden