Dit jaar meeste bezoekers openingsweekend Huishoudbeurs ooit
AMSTERDAM (ANP) - De 76e editie van de Huishoudbeurs trok met zo'n 33.000 bezoekers, de meeste ooit tijdens het openingsweekend. Het was de eerste keer na drie jaar dat de Huishoudbeurs weer plaatsvond in de RAI Amsterdam.
Dit jaar duurt de Huishoudbeurs zeven dagen, tot 24 februari. Evenementdirecteur Danielle Meester is positief over de opkomst: "De ticketverkoop verloopt goed. We verwachten in totaal ongeveer 125.000 bezoekers te mogen verwelkomen."
Net zoals bij voorgaande edities promoten verschillende merken hun producten op de beurs, dit keer verspreid over 250 stands. Daarnaast is er tijdens deze Huishoudbeurs meer aandacht voor lifestyle. Volgens Meester waren afgelopen weekend de workshops over beleggen en geld besparen bijzonder populair.
De laatste editie van de Huishoudbeurs voor de coronapandemie in 2020 trok rond de 143.000 bezoekers.
Meer uit Binnenland
DRIEBERGEN (ANP) - De korpsleiding van de politie erkent fouten te hebben gemaakt in de interne communicatie over het onderzoek naar het raadplegen van de systemen in de zaak van Lisa. Brieven die intern verstuurd zijn, trekt de korpsleiding in, is te lezen in een verklaring.
32 minuten geledenHARDENBERG (ANP) - Opvangorgaan COA krijgt waarschijnlijk ongeveer twee weken de tijd om twee opvanglocaties in de gemeente Hardenberg alsnog te sluiten. Daarna begint de teller voor de dwangsommen te lopen, zegt wethouder Alwin Mussche, die over de opvang van vluchtelingen gaat. De beide locaties hadden zondag moeten sluiten, maar zijn nog open.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het marineschip Zr. Ms. Evertsen gaat definitief naar het oosten van de Middellandse Zee. Het luchtverdedigings- en commandofregat vertrok vorige week al in die richting, maar een formeel besluit over de inzet ervan moest nog worden genomen.
2 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Een groep gestrande reizigers is vanuit het Midden-Oosten via Egypte teruggekeerd in Nederland. Op Schiphol landde iets na 17.30 uur een Transavia-vlucht uit Hurghada. Over het exacte aantal Nederlanders is nog niets bekendgemaakt.
2 uur geledenTER APEL (ANP) - Opvangorgaan COA had "geen andere keuze" dan twee opvanglocaties in de gemeente Hardenberg open te houden, ook al hadden die zondag moeten sluiten. Dat zegt bestuurder Joeri Kapteijns.
3 uur geledenCAPELLE AAN DEN IJSSEL (ANP) - De 17-jarige jongen die afgelopen donderdag werd neergeschoten door de politie in Capelle aan den IJssel, is zelf verdachte van een beroving die eerder die dag plaatsvond. Dat meldt het Openbaar Ministerie maandagmiddag. De jongen raakte gewond door de beschieting. Zijn medische toestand is stabiel, aldus een woordvoerder.
4 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Er moet een "pragmatische oplossing" komen voor de hoogoplopende ruzie tussen Oekraïne en Hongarije over olieleveranties, zei zowel premier Rob Jetten als de Poolse premier Donald Tusk maandag op een gezamenlijke persconferentie. Maar de laatste maakte ook duidelijk dat het conflict de miljardenlening van de EU aan Oekraïne niet kan stoppen.
4 uur geleden