Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Distributiecentrum Picnic weer operationeel na sluiting om muizen

Distributiecentrum Picnic weer operationeel na sluiting om muizen

ZAANDAM (ANP) - Het distributiecentrum van levensmiddelenleverancier Picnic in Zaandam werkt vanaf woensdag weer, aldus een woordvoerder. Het werd vorige week gesloten, omdat er (sporen van) muizen waren aangetroffen. Maar na een "grondige schoonmaakbeurt" mag het weer in gebruik worden genomen, aldus een verklaring van Picnic.

"De locatie van 20.000 vierkante meter - even groot als vier voetbalvelden - werd vorige week volledig leeggehaald en gisteren opnieuw bevoorraad", wordt gemeld.

Klanten zouden niet veel last hebben gehad van de sluiting, doordat het leveren van de boodschappen is overgenomen door andere distributiecentra van Picnic.

Kiertjes dichtgekit

"In overleg met de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) hebben we de interne regels aangescherpt om muizen in de toekomst buiten de deur te houden", aldus Picnic. "Alle kiertjes in het pand zijn dichtgekit, dus muizen maken geen enkele kans meer."

Een medewerker van Picnic gaat nu ook speciaal waken voor de komst van nieuwe muizen. "Om elk risico uit te sluiten hebben we een CMO aangesteld, een Chief Mouse Officer", grapt het bedrijf.

Meer uit Binnenland

Minderhoud: grenzen scherp in gaten houden om vuurwerk te stoppen

DEN HAAG (ANP) - De politie houdt de grenzen met België en Duitsland scherp in de gaten sinds de invoering van het vuurwerkverbod, zegt Ko Minderhoud, nationaal coördinator vuurwerk bij de politie, tegen De Telegraaf. "Deze inspanningen rond de grensregio's gaan ons veel opleveren. Als je gericht zoekt, ga je meer vinden."

8 minuten geleden
Forse kritiek toezichthouders op nieuwe wet inlichtingendiensten

DEN HAAG (ANP) - De huidige toezichthouders op de AIVD en MIVD hebben scherpe kritiek op het kabinetsvoorstel om de inlichtingendiensten nieuwe bevoegdheden te geven en meer mogelijkheden om gegevens te verzamelen. Het voorstel is "niet in balans", oordelen de Commissie van Toezicht op de Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten (CTIVD) en de Toetsingscommissie Inzet Bevoegdheden (TIB).

1 uur geleden
Ziekenhuis wist niet van misbruikverdenkingen arts uit Bergen

ALKMAAR (ANP) - Het ziekenhuis waar de 66-jarige verdachte van seksueel misbruik van Filipijnse kinderen werkte, heeft via de media vernomen waar de arts van verdacht wordt. De Noordwest Ziekenhuisgroep met vestigingen in onder meer Alkmaar en Den Helder zegt "geschrokken en ontzet" te zijn door de verdenkingen.

3 uur geleden
Nederlanders opgepakt na schietpartij en achtervolging Marbella

MARBELLA (ANP) - In het Zuid-Spaanse Marbella zijn drie Nederlanders opgepakt na een schietpartij, melden Spaanse media als Europapress en Marbella24horas. Een persoon raakte gewond aan zijn been.

7 uur geleden
Kunstbeurs TEFAF blijft nog eens 10 jaar in Maastricht

MAASTRICHT (ANP) - Kunst- en antiekbeurs TEFAF blijft de komende tien jaar in Maastricht. TEFAF, de gemeente Maastricht, beurscentrum MECC Maastricht en de provincie Limburg hebben daarover afspraken gemaakt, meldt de laatstgenoemde.

8 uur geleden
Ook tweede gewonde agent Overasselt uit ziekenhuis ontslagen

APELDOORN (ANP) - De tweede agent die vorige week gewond raakte door te zijn neergeschoten in het Gelderse Overasselt is uit het ziekenhuis ontslagen. De agent werd aanvankelijk opgenomen op de intensive care.

8 uur geleden
Rijkswaterstaat ziet afvoer van de Rijn nog niet verbeteren

DEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat ziet de hoeveelheid water die door de Maas en de Rijn stroomt nog niet verbeteren, ondanks de regen van de laatste tijd. In de jongste wekelijkse droogtemonitor staat dat de afvoer van beide rivieren nog altijd zeer laag is en verder zal dalen.

8 uur geleden