Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Distributiecentrum Picnic weer operationeel na sluiting om muizen

Distributiecentrum Picnic weer operationeel na sluiting om muizen

ZAANDAM (ANP) - Het distributiecentrum van levensmiddelenleverancier Picnic in Zaandam werkt vanaf woensdag weer, aldus een woordvoerder. Het werd vorige week gesloten, omdat er (sporen van) muizen waren aangetroffen. Maar na een "grondige schoonmaakbeurt" mag het weer in gebruik worden genomen, aldus een verklaring van Picnic.

"De locatie van 20.000 vierkante meter - even groot als vier voetbalvelden - werd vorige week volledig leeggehaald en gisteren opnieuw bevoorraad", wordt gemeld.

Klanten zouden niet veel last hebben gehad van de sluiting, doordat het leveren van de boodschappen is overgenomen door andere distributiecentra van Picnic.

Kiertjes dichtgekit

"In overleg met de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) hebben we de interne regels aangescherpt om muizen in de toekomst buiten de deur te houden", aldus Picnic. "Alle kiertjes in het pand zijn dichtgekit, dus muizen maken geen enkele kans meer."

Een medewerker van Picnic gaat nu ook speciaal waken voor de komst van nieuwe muizen. "Om elk risico uit te sluiten hebben we een CMO aangesteld, een Chief Mouse Officer", grapt het bedrijf.

Meer uit Binnenland

Driedaagse vrijheidsloop voor Iran gestart bij Olympisch Stadion

AMSTERDAM (ANP) - Bij het Olympisch Stadion in Amsterdam is zondagmiddag een driedaagse vrijheidsloop voor Iran gestart. Het einddoel is de Tweede Kamer, waar de lopers dinsdag een petitie willen aanbieden.

2 minuten geleden
Dode door schietpartij in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Een persoon is in de nacht van zaterdag op zondag omgekomen door een schietpartij bij het Koningin Wilhelminaplein in Amsterdam Nieuw-West, meldt de politie. Veel details zijn nog onbekend.

4 uur geleden
Schademeldingen beving Drenthe opgelopen tot meer dan honderd

GEELBROEK (ANP) - Het aantal schademeldingen na de aardbeving bij het Drentse Geelbroek is opgelopen tot 110, meldt de Commissie Mijnbouwschade. De plaats bij het Drentse gasveld Eleveld werd in de nacht van vrijdag op zaterdag getroffen door een beving met een magnitude van 3,0.

4 uur geleden
Maart eindigt ook zacht en april kent 'normaal' lenteweer

DEN HAAG (ANP) - Waar de maand met zacht lenteweer begon, eindigt maart naar verwachting ook met weer dat zachter en droger is dan normaal. Vanaf april keert het 'normale' weer terug, verwacht Weeronline.

8 uur geleden
Israël: gewelddadig antisemitisme in Nederland is onacceptabel

JERUZALEM (ANP) - De Israëlische president Isaac Herzog noemt het "volstrekt onacceptabel dat de historische Joodse gemeenschap in Nederland, die is verwoest door de Holocaust en vandaag een bloeiend centrum van Joods leven is, nog steeds te maken heeft met gewelddadig antisemitisme".

18 uur geleden
Van Weel: Link aanslagplegers school en synagoge niet uitgesloten

ROTTERDAM (ANP) - Het is nog te vroeg om uit te sluiten dat er een link is tussen de vier mannen die worden verdacht van een aanslag bij een synagoge in Rotterdam op vrijdag en de mogelijke daders van een aanslag bij een Joodse school in Amsterdam zaterdag. Dat vertelde de minister van Justitie en Veiligheid, David van Weel (VVD), zaterdag tijdens een persmoment bij de Kralingse Plas in Rotterdam.

23 uur geleden
Voertuigen staande gehouden op A2 bij XR-demonstratie

MAASTRICHT (ANP) - De politie heeft twee busjes die de snelweg A2 op probeerden te komen, staande gehouden. Daardoor was de A2 tussen Kruisdonk en Maastricht-Airport in de richting van Eindhoven voor een korte tijd gesloten, meldt de politie op X.

1 dag geleden