Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Disneyland Parijs heropent deuren op 17 juni

Disneyland Parijs heropent deuren op 17 juni

PARIJS (ANP/AFP) - Europa's grootste toeristenattractie Disneyland Parijs heeft aangekondigd op 17 juni weer open te gaan. Dat is een gevolg van de versoepelingen van de coronamaatregelen die in Frankrijk gaan gelden. Het pretpark was sinds eind oktober gesloten.

Bezoekers zijn over een maand weer welkom in Disneyland Park, Walt Disney Studios Park, Disney’s Newport Bay Club Hotel en Disney Village. Disney’s Hotel New York - The Art of Marvel opent enkele dagen later, op 21 juni. Alle gezondheids- en veiligheidsmaatregelen zullen van kracht zijn.

Het pretpark was vorig jaar gesloten van 13 maart tot 15 juli. Afgelopen winter was het park weer vanaf 30 oktober gesloten. De heropening is al twee keer uitgesteld, de eerste keer in februari, de tweede keer in april. Disneyland Parijs is het laatste pretpark van Disney dat nog gesloten was.

Nederlandse attractieparken mogen vanaf woensdag weer open zijn.

Meer uit Buitenland

Russische veiligheidsdienst op EU-sanctielijst om cyberaanvallen

BRUSSEL (ANP) - Een onderdeel van de Russische Federale Veiligheidsdienst (FSB) is maandag aan de EU-sanctielijst toegevoegd. "De FSB voert al jarenlang uiteenlopende kwaadwillige cyberactiviteiten uit die steeds ernstiger worden en gevolgen hebben voor de EU, haar lidstaten en internationale partners, met name Oekraïne", stelt EU-buitenlandchef Kaja Kallas in een verklaring.

5 minuten geleden
NYT: Japan komt met nieuwe inlichtingendienst om spionagedreiging

TOKIO (ANP) - Japan is bezig met het opzetten van een centrale inlichtingendienst, om staatsgeheimen en belangrijke technologieën beter te kunnen beschermen. Dat meldt The New York Times. Het land krijgt daarbij hulp van andere overheden. Volgens de krant is Japan erg kwetsbaar voor spionage.

13 minuten geleden
België roept Belgen op zich te registreren om bosbranden

BRUSSEL (ANP) - Het Belgische ministerie van Buitenlandse Zaken roept Belgen op zich voor vertrek naar het buitenland online bij het ministerie te registreren. Aanleiding voor de oproep zijn de bosbranden in verschillende regio's in Europa, waaronder Spanje.

15 minuten geleden
Ebolabesmettingen Congo opgelopen tot meer dan 1900

KINSHASA (ANP/RTR) - Het aantal vastgestelde ebolabesmettingen in Congo is opgelopen tot 1926. Dat meldt de republiek, die eveneens melding maakt van 702 sterfgevallen door ebola.

52 minuten geleden
Brussel wil na de zomer plan voor leeftijdsgrens sociale media

BRUSSEL (ANP) - Voorzitter van de Europese Commissie Ursula von der Leyen herhaalt dat zij wil dat er leeftijdsbeperkingen voor sociale media voor kinderen komen. Een voorstel daarover wil ze namens het dagelijks bestuur van de EU na de zomer presenteren.

1 uur geleden
Frankrijk ontbiedt Russische ambassadeur om spionage en sabotage

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat "in de komende dagen" de Russische ambassadeur ontbieden, meldt minister van Buitenlandse Zaken Jean-Noël Barrot aan de Franse zender BFMTV. De minister beschuldigt Rusland van spionage en sabotage in zo'n tien Europese landen, waaronder Frankrijk.

1 uur geleden
Bedwingen natuurbrand nabij Parijs kan nog dagen tot weken duren

FONTAINEBLEAU (ANP) - De grote natuurbrand bij Fontainebleau, ten zuidoosten van Parijs, kan mogelijk nog dagen, misschien zelfs weken aanhouden. Dat zegt de brandweer ter plaatse in het bijzijn van minister van Binnenlandse Zaken Laurent Nuñez. Die is daar maandagochtend gearriveerd om de hulpdiensten moed in te spreken.

1 uur geleden