Disney: nieuwe Star Wars-film Rogue Squadron komt uit in 2023
LOS ANGELES (ANP) - Walt Disney heeft donderdag een nieuwe Star Wars-film aangekondigd die wordt gemaakt door de regisseur van Wonder Woman. Patty Jenkins zal Rogue Squadron regisseren, dat zich afspeelt in "een toekomstig tijdperk van het sterrenstelsel'. De volgende Star Wars-film moet voor Kerstmis 2023 verschijnen.
"Dit verhaal zal een nieuwe generatie starfighterpiloten introduceren, die hun vleugels verdienen en hun leven riskeren in een grensverleggende, supersnelle rit", vertelde Lucasfilm-president Kathleen Kennedy tijdens de beleggersdag van Disney.
Eerder op de dag werd beleggers al verteld dat het concern fiks meer series op zijn streamingdienst wil uitbrengen die zijn gebaseerd op zijn Marvel- en Star Wars-filmreeksen. Van beide franchises moeten de komende jaren tien nieuwe series verschijnen op het videoplatform Disney+, waarmee het entertainmentconcern een jaar geleden de aanval opende op marktleider Netflix.
Meer uit Financieel
NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met een gemengd beeld gesloten. Beleggers hielden onder meer de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten in de gaten en hoopten op een akkoord om het conflict te beëindigen. De olieprijzen gingen verder omlaag.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines bereidt zich voor om de activiteiten te staken. Dat melden ingewijden aan The Wall Street Journal.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - De aankondiging van de Amerikaanse president Donald Trump vrijdag om de importheffing op auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie te verhogen naar 25 procent, laat zien dat de Verenigde Staten een onbetrouwbare handelspartner zijn. Dat heeft de voorzitter van de handelscommissie van het Europees Parlement, Bernd Lange, gezegd.
4 uur geledenBOXTEL (ANP) - Vleesverwerker Vion heeft opnieuw een slachterij in Duitsland verkocht als onderdeel van de reorganisatie, waarbij het zich wil focussen op de activiteiten in de Benelux. Vorige maand deed het bedrijf al twee andere slachterijen in Duitsland van de hand.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump gaat de importheffing op auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie verhogen naar 25 procent. Dat schrijft hij op zijn socialemediaplatform Truth Social. Hij meldt erbij dat hij de verhoging volgende week zal doorvoeren voor auto's en vrachtwagens die de Verenigde Staten binnenkomen.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De FNV is medio juni van plan te gaan staken in het openbaar vervoer. De grootste vakbond van Nederland is niet te spreken over de kabinetsplannen rond sociale zekerheid. Begin maart kondigde de vakbond al aan acties voor te bereiden.
7 uur geledenGLOUCESTER (ANP) - James Holder, de medeoprichter van modeketen Superdry, is vrijdag door de rechtbank in het Britse Gloucester schuldig bevonden aan verkrachting, meldt Sky News. Volgende week wordt zijn straf bepaald door de rechtbank in Bristol.
7 uur geleden