Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Van Leeuwen van KNVB arriveert met schaal in De Kuip

Directeur Van Leeuwen van KNVB arriveert met schaal in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Directeur betaald voetbal Marianne van Leeuwen van de KNVB is met de kampioensschaal aangekomen in De Kuip. Ze arriveerde zo'n 45 minuten voor de aftrap van het duel tussen Feyenoord en Go Ahead Eagles, die voor 16.45 uur gepland staat. Tientallen fotografen en een aantal cameraploegen vereeuwigden haar met het zilverwerk.

Feyenoord is voor de zestiende keer kampioen als het Go Ahead Eagles verslaat. Als dat gebeurt, dan overhandigen Giovanni van Bronckhorst en Robin van Persie de kampioensschaal aan aanvoerder Orkun Kökcü.

Van Bronckhorst werd in 2017 als coach kampioen met Feyenoord. Zijn elftal stond van de eerste tot en met de laatste speelronde bovenaan en veroverde na achttien jaar weer de landstitel voor de club uit Rotterdam. Als speler won Van Bronckhorst twee keer de KNVB-beker met Feyenoord. Hij speelde 245 wedstrijden voor de Rotterdammers.

Van Persie won met Feyenoord in 2002 de UEFA Cup. Hij speelde vervolgens voor Arsenal, Manchester United en Fenerbahçe maar sloot zijn carrière af bij Feyenoord, waar hij momenteel jeugdtrainer is.

Meer uit Voetbal

Ajax verliest in oefenduel van FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.

58 minuten geleden
Middenvelder Proper klom met NEC van eerste divisie naar de top

NIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.

1 uur geleden
Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

5 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

8 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

8 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

14 uur geleden