Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Van Leeuwen van KNVB arriveert met schaal in De Kuip

Directeur Van Leeuwen van KNVB arriveert met schaal in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Directeur betaald voetbal Marianne van Leeuwen van de KNVB is met de kampioensschaal aangekomen in De Kuip. Ze arriveerde zo'n 45 minuten voor de aftrap van het duel tussen Feyenoord en Go Ahead Eagles, die voor 16.45 uur gepland staat. Tientallen fotografen en een aantal cameraploegen vereeuwigden haar met het zilverwerk.

Feyenoord is voor de zestiende keer kampioen als het Go Ahead Eagles verslaat. Als dat gebeurt, dan overhandigen Giovanni van Bronckhorst en Robin van Persie de kampioensschaal aan aanvoerder Orkun Kökcü.

Van Bronckhorst werd in 2017 als coach kampioen met Feyenoord. Zijn elftal stond van de eerste tot en met de laatste speelronde bovenaan en veroverde na achttien jaar weer de landstitel voor de club uit Rotterdam. Als speler won Van Bronckhorst twee keer de KNVB-beker met Feyenoord. Hij speelde 245 wedstrijden voor de Rotterdammers.

Van Persie won met Feyenoord in 2002 de UEFA Cup. Hij speelde vervolgens voor Arsenal, Manchester United en Fenerbahçe maar sloot zijn carrière af bij Feyenoord, waar hij momenteel jeugdtrainer is.

Meer uit Voetbal

Kampioen Liverpool opent nieuwe seizoen van Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Landskampioen Liverpool opent het nieuwe seizoen van de Premier League. Trainer Arne Slot en Nederlandse internationals Virgil van Dijk, Cody Gakpo, Ryan Gravenberch en Jeremie Frimpong spelen op vrijdag 15 augustus een thuiswedstrijd tegen Bournemouth, de club waar Justin Kluivert onder contract staat.

2 uur geleden
Zieke Mbappé mist laatste training Real voor duel met Al-Hilal

MIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist woensdag mogelijk het eerste duel van Real Madrid op het WK voor clubs. De spits ontbrak op de laatste training voor het duel met Al-Hilal uit Saudi-Arabië in Miami omdat hij ziek was.

4 uur geleden
Coach Chivu debuteert met gelijkspel bij Inter op WK voor clubs

PASADENA (ANP) - Internazionale is het WK voor clubs met een gelijkspel begonnen. De verliezend finalist van de Champions League bleef tegen Monterrey steken op 1-1.

5 uur geleden
Jong Spanje groepswinnaar op EK na gelijkspel tegen Italië

TRNAVA (ANP) - Het duel tussen de voetballers van Jong Spanje en Jong Italië op het EK onder 21 in Slowakije heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 1-1. De Spanjaarden zijn daardoor groepswinnaar geworden en Italië is als tweede geëindigd. Beide ploegen waren na twee zeges al zeker van de kwartfinales.

13 uur geleden
Emanuelson bevestigt gesprekken met Ajax over rol bij eerste team

BRATISLAVA (ANP) - Urby Emanuelson heeft bevestigd dat hij met Ajax in gesprek is over een functie in de technische staf van het eerste elftal van Ajax. "Het is nog niet zeker hoor, maar we oriënteren ons over hoe of wat voor komend seizoen", zei hij bij Ziggo Sport. "Maar ik sta er wel voor open."

17 uur geleden
Fortuna en Eagles openen nieuwe seizoen in Eredivisie

ZEIST (ANP) - Fortuna Sittard en Go Ahead Eagles openen op vrijdag 8 augustus het nieuwe seizoen van de Eredivisie. PSV en Feyenoord spelen een dag later thuisduels met Sparta Rotterdam en NAC Breda. Ajax ontvangt op 10 augustus Telstar in de Johan Cruijff ArenA.

18 uur geleden
Regionale ondernemers willen aandelen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Een groep regionale ondernemers wil alle aandelen van Vitesse overnemen. Volgens de club uit Arnhem zijn de gesprekken in volle gang en moet de licentiecommissie van de KNVB nu bepalen of dat voldoende is om de proflicentie te behouden.

19 uur geleden