Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Van Geel na het seizoen weg bij Willem II

Directeur Van Geel na het seizoen weg bij Willem II

TILBURG (ANP) - Willem II neemt na het seizoen afscheid van Martin van Geel. De 63-jarige bestuurder combineert sinds september zijn functie als algemeen directeur met die van technisch directeur. Ook is hij directeur van de vennootschap die het stadion in eigendom heeft.

"Na 29 jaar aan diverse clubs in verschillende rollen leiding te hebben gegeven, kies ik ervoor om niet langer de eindverantwoordelijkheid bij een club te dragen. Na dit seizoen wil ik mijn kennis en ervaring op een andere manier inzetten", legde Van Geel uit op de website van de club.

"Over de exacte invulling heb ik nog geen vastomlijnd idee. Voorlopig is dat ook totaal onbelangrijk en moet alles in het teken staan van een terugkeer van Willem II op het hoogste podium, daar moet binnen de club de volledige focus op zijn", aldus de directeur.

Eerdere rollen

Van Geel werd vijf jaar geleden algemeen directeur in Tilburg. De oud-voetballer speelde in het verleden in de jeugd van de club, kwam in twee periodes uit voor het eerste elftal en was tussen 1995 en 2002 ook al eens technisch directeur bij Willem II. In dezelfde rol was hij ook werkzaam bij AZ, Ajax, Roda JC en Feyenoord.

Willem II staat na 24 wedstrijden op de eerste plaats in de Keuken Kampioen Divisie met 51 punten.

Meer uit Voetbal

Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

1 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

1 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

1 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

2 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

2 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Kasanwirjo aan Fortuna Sittard

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord verhuurt Neraysho Kasanwirjo de rest van dit voetbalseizoen aan Fortuna Sittard. Dat melden beide eredivisieclubs.

4 uur geleden
Sc Heerenveen keert via charter naar Eelde terug uit Spanje

HEERENVEEN (ANP) - De selectie van sc Heerenveen keert woensdag met een speciale charter terug naar Nederland. Dat heeft een woordvoerder van de club aan het ANP bevestigd. De Friese club zou aanvankelijk woensdagavond met een lijnvlucht van Barcelona naar Schiphol vliegen, maar die werd wegens winterse omstandigheden geannuleerd.

4 uur geleden