Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Te Kloese: Priske blijft hoofdtrainer van Feyenoord

Directeur Te Kloese: Priske blijft hoofdtrainer van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Brian Priske blijft voorlopig hoofdtrainer van Feyenoord. Dat meldt algemeen directeur Dennis te Kloese na een uitvoerig gesprek met de Deense coach van de club uit Rotterdam.

"Hoewel ik er geen gewoonte van wil maken om te reageren op verhalen en geruchten, wil ik graag bevestigen dat Brian de hoofdtrainer is van Feyenoord", laat Te Kloese onder meer aan het ANP weten. "Vandaag, na de bijzondere avond tegen Bayern, hebben we uitgebreid met elkaar gesproken en onze visie verder aangescherpt. Wat we samen zien, is dat er veel zaken zijn die ontzettend positief zijn en goed gaan. Denk bijvoorbeeld aan de indrukwekkende prestaties in de Champions League, die niet alleen het team, maar ook onze spelers verder versterken en in waarde doen stijgen."

"Daarnaast zijn we trots op het doorstromen en ontwikkelen van onze jonge talenten, die ook een steeds belangrijkere rol spelen in de ploeg", vervolgt Te Kloese. "Tegelijkertijd blijven we als team, en als club, continu streven naar verbetering en blijven we tevens kritisch op onszelf en naar elkaar. De prestaties in de Eredivisie en daarmee de stand op de ranglijst zijn natuurlijk niet goed genoeg. Met een gezamenlijke ambitie en focus zullen we verder bouwen aan ons spel en het verbeteren van onze prestaties. Bij Feyenoord geloven we in de kracht van samenwerken, waarin spelers, staf en organisatie als één geheel opereren. Dat is immers de basis van ons succes."

Moeizame relatie

Priske won woensdag met Feyenoord van Bayern München (3-0) in de Champions League. Vlak voor die wedstrijd verschenen er verhalen in de media dat hij snel zou worden ontslagen. Priske zou een moeizame relatie onderhouden met een aantal van zijn spelers en niet tevreden zijn over zijn samenwerking met assistent-trainer John de Wolf.

Feyenoord presenteerde Priske afgelopen zomer als opvolger van de populaire Arne Slot, die met Liverpool aan kop staat van de Premier League en Champions League. Onder leiding van de Deen presteert de club met elf nieuwe spelers in de selectie wisselvallig in de Eredivisie.

Duels met topclubs

Maar in de Champions League staat Feyenoord er met nog een duel in de groepsfase te gaan beter voor dan topclubs als Real Madrid, Bayern München, Manchester City en Paris Saint-Germain. Feyenoord zag dit seizoen veel spelers geblesseerd raken. Slot heeft prestatiecoach Ruben Peeters meegenomen naar Liverpool. Fysieke trainer Leigh Egger is naar Australië vertrokken.

Meer uit Voetbal

Messi voor de tweede keer meest waardevolle speler in MLS

MIAMI (ANP) - Lionel Messi is net als vorig jaar verkozen tot waardevolste speler van het seizoen in de Amerikaanse competitie MLS. De 38-jarige Argentijn leidde Inter Miami naar het eerste kampioenschap. Hij is de eerste speler die de prijs voor de tweede keer op rij heeft gewonnen.

2 uur geleden
Ajax wil tegen Qarabag 'heel graag van heel vervelende nul af'

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim ziet het duel van Ajax bij Qarabag FK woensdag als volgende kans om van de "heel vervelende nul" af te komen in de Champions League. "Daar willen we heel graag vanaf. Daarom gaan we morgen voor de winst spelen, maar we weten ook dat we tegen een ploeg spelen die al 7 punten heeft", zei Grim tijdens een persconferentie in het Azerbeidzjaanse Bakoe.

5 uur geleden
Gehavend Real Madrid onder druk voor duel met Manchester City

MADRID (ANP/RTR) - Zonder ten minste zeven basisspelers wacht Real Madrid-trainer Xabi Alonso woensdag een zware opdracht in de Champions League. Zijn ploeg neemt het in het eigen Bernabéu op tegen Manchester City, terwijl de druk op de coach toeneemt door de matige resultaten van de laatste weken in de competitie.

5 uur geleden
ArenA heeft aangifte gedaan na vuurwerk bij Ajax - FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA heeft vrijdagavond aangifte gedaan na het grootschalige afsteken van vuurwerk in het thuisduel met FC Groningen. Ajax had die stap vrijdag al aangekondigd, maar laat dinsdag pas weten dat het ook daadwerkelijk is gebeurd. De aangifte gaat om onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting.

7 uur geleden
Ajax in ieder geval tot winterstop zonder spits Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet het zeker tot de winterstop doen zonder spits Wout Weghorst. De 33-jarige international van het Nederlands elftal heeft zaterdag in het uitduel met Fortuna Sittard "forse schade" aan zijn enkelbanden opgelopen, melden de Amsterdammers. Weghorst werd al buiten de selectie gelaten voor het Champions League-duel met Qarabag FK van woensdag.

7 uur geleden
Iran en Egypte maken bezwaar tegen Pride-wedstrijd op WK voetbal

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran en Egypte zijn er niet van gediend dat hun onderlinge duel op het WK voetbal volgend jaar in het teken staat van de lhbtqi+-gemeenschap. Volgens Iraanse media hebben de landen daartegen een protest ingediend.

7 uur geleden
Paris Saint-Germain mist zieke Dembélé tegen Athletic

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain neemt het woensdag in de Champions League tegen Athletic op zonder Ousmane Dembélé. De winnaar van de Gouden Schoen is sinds maandag ziek, zo meldt de Franse topclub. PSG staat tweede in de rangschikking met 12 punten uit vijf duels. Athletic staat 27e.

7 uur geleden