Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Te Kloese: Priske blijft hoofdtrainer van Feyenoord

Directeur Te Kloese: Priske blijft hoofdtrainer van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Brian Priske blijft voorlopig hoofdtrainer van Feyenoord. Dat meldt algemeen directeur Dennis te Kloese na een uitvoerig gesprek met de Deense coach van de club uit Rotterdam.

"Hoewel ik er geen gewoonte van wil maken om te reageren op verhalen en geruchten, wil ik graag bevestigen dat Brian de hoofdtrainer is van Feyenoord", laat Te Kloese onder meer aan het ANP weten. "Vandaag, na de bijzondere avond tegen Bayern, hebben we uitgebreid met elkaar gesproken en onze visie verder aangescherpt. Wat we samen zien, is dat er veel zaken zijn die ontzettend positief zijn en goed gaan. Denk bijvoorbeeld aan de indrukwekkende prestaties in de Champions League, die niet alleen het team, maar ook onze spelers verder versterken en in waarde doen stijgen."

"Daarnaast zijn we trots op het doorstromen en ontwikkelen van onze jonge talenten, die ook een steeds belangrijkere rol spelen in de ploeg", vervolgt Te Kloese. "Tegelijkertijd blijven we als team, en als club, continu streven naar verbetering en blijven we tevens kritisch op onszelf en naar elkaar. De prestaties in de Eredivisie en daarmee de stand op de ranglijst zijn natuurlijk niet goed genoeg. Met een gezamenlijke ambitie en focus zullen we verder bouwen aan ons spel en het verbeteren van onze prestaties. Bij Feyenoord geloven we in de kracht van samenwerken, waarin spelers, staf en organisatie als één geheel opereren. Dat is immers de basis van ons succes."

Moeizame relatie

Priske won woensdag met Feyenoord van Bayern München (3-0) in de Champions League. Vlak voor die wedstrijd verschenen er verhalen in de media dat hij snel zou worden ontslagen. Priske zou een moeizame relatie onderhouden met een aantal van zijn spelers en niet tevreden zijn over zijn samenwerking met assistent-trainer John de Wolf.

Feyenoord presenteerde Priske afgelopen zomer als opvolger van de populaire Arne Slot, die met Liverpool aan kop staat van de Premier League en Champions League. Onder leiding van de Deen presteert de club met elf nieuwe spelers in de selectie wisselvallig in de Eredivisie.

Duels met topclubs

Maar in de Champions League staat Feyenoord er met nog een duel in de groepsfase te gaan beter voor dan topclubs als Real Madrid, Bayern München, Manchester City en Paris Saint-Germain. Feyenoord zag dit seizoen veel spelers geblesseerd raken. Slot heeft prestatiecoach Ruben Peeters meegenomen naar Liverpool. Fysieke trainer Leigh Egger is naar Australië vertrokken.

Meer uit Voetbal

Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

1 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

1 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

4 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

7 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

7 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

12 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden