Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Te Kloese: Priske blijft hoofdtrainer van Feyenoord

Directeur Te Kloese: Priske blijft hoofdtrainer van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Brian Priske blijft voorlopig hoofdtrainer van Feyenoord. Dat meldt algemeen directeur Dennis te Kloese na een uitvoerig gesprek met de Deense coach van de club uit Rotterdam.

"Hoewel ik er geen gewoonte van wil maken om te reageren op verhalen en geruchten, wil ik graag bevestigen dat Brian de hoofdtrainer is van Feyenoord", laat Te Kloese onder meer aan het ANP weten. "Vandaag, na de bijzondere avond tegen Bayern, hebben we uitgebreid met elkaar gesproken en onze visie verder aangescherpt. Wat we samen zien, is dat er veel zaken zijn die ontzettend positief zijn en goed gaan. Denk bijvoorbeeld aan de indrukwekkende prestaties in de Champions League, die niet alleen het team, maar ook onze spelers verder versterken en in waarde doen stijgen."

"Daarnaast zijn we trots op het doorstromen en ontwikkelen van onze jonge talenten, die ook een steeds belangrijkere rol spelen in de ploeg", vervolgt Te Kloese. "Tegelijkertijd blijven we als team, en als club, continu streven naar verbetering en blijven we tevens kritisch op onszelf en naar elkaar. De prestaties in de Eredivisie en daarmee de stand op de ranglijst zijn natuurlijk niet goed genoeg. Met een gezamenlijke ambitie en focus zullen we verder bouwen aan ons spel en het verbeteren van onze prestaties. Bij Feyenoord geloven we in de kracht van samenwerken, waarin spelers, staf en organisatie als één geheel opereren. Dat is immers de basis van ons succes."

Moeizame relatie

Priske won woensdag met Feyenoord van Bayern München (3-0) in de Champions League. Vlak voor die wedstrijd verschenen er verhalen in de media dat hij snel zou worden ontslagen. Priske zou een moeizame relatie onderhouden met een aantal van zijn spelers en niet tevreden zijn over zijn samenwerking met assistent-trainer John de Wolf.

Feyenoord presenteerde Priske afgelopen zomer als opvolger van de populaire Arne Slot, die met Liverpool aan kop staat van de Premier League en Champions League. Onder leiding van de Deen presteert de club met elf nieuwe spelers in de selectie wisselvallig in de Eredivisie.

Duels met topclubs

Maar in de Champions League staat Feyenoord er met nog een duel in de groepsfase te gaan beter voor dan topclubs als Real Madrid, Bayern München, Manchester City en Paris Saint-Germain. Feyenoord zag dit seizoen veel spelers geblesseerd raken. Slot heeft prestatiecoach Ruben Peeters meegenomen naar Liverpool. Fysieke trainer Leigh Egger is naar Australië vertrokken.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

35 minuten geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

37 minuten geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

3 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

4 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

7 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

7 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

9 uur geleden