Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Te Kloese bevestigt interesse in spelers van Feyenoord

Directeur Te Kloese bevestigt interesse in spelers van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord weet wat het moet doen als er deze maand spelers vertrekken. Dat vertelde algemeen directeur Dennis te Kloese op de nieuwjaarsreceptie van de club die afgelopen jaar de KNVB-beker en de Johan Cruijff Schaal won.

Veel supporters van Feyenoord hopen dat de selectie van hun club deze transferperiode wordt versterkt. Maar Te Kloese benadrukte vooral dat er ook interesse is voor spelers die bij de huidige nummer 4 van de Eredivisie spelen. "Het is geen geheim dat er interesse is voor spelers", zei hij. "Maar de winterse transferperiode is moeilijker dan de zomerse transferperiode. Je hebt minder tijd en er komen belangrijke wedstrijden aan, te beginnen zondag tegen FC Utrecht. We moeten er goed over nadenken als we iets doen."

"Als er wat gebeurt, dan zijn we daar goed op voorbereid", vervolgde Te Kloese zonder te verklappen voor welke spelers van Feyenoord interesse is. "Maar het is altijd moeilijk, zeker als je kijkt naar hoeveel wedstrijden we hebben tot maart. Of er wat gaat gebeuren? Dat is moeilijk in te schatten."

Champions League

Trainer Brian Priske van Feyenoord heeft weinig opties voor de positie rechts in zijn defensie. Want rechtsbacks Bart Nieuwkoop en Jordan Lotomba zijn nog geblesseerd. Feyenoord heeft echter veel vertrouwen in de achttienjarige Givairo Read, die dit seizoen ook al regelmatig rechts in de achterhoede speelde.

Feyenoord wil zich dit seizoen voor de derde keer op rij plaatsen voor de Champions League. "Dat is heel belangrijk", zei Te Kloese. "We moeten voor de prijzen blijven spelen en ons laten zien in Europa. De mensen mogen ook iets verwachten en er wat van zeggen, dat is niet erg. Dat een club als Feyenoord en een land als Nederland ook van transfers leven, dat zal komende zomer ook weer gebeuren."

Te Kloese gaf tijdens de nieuwjaarsreceptie verder nog aan dat Stadion Feyenoord en Feyenoord nog steeds goede gesprekken voeren over De Kuip. "Ik hoop dat iedereen het belang ziet en we als één het Feyenoord-logo vertegenwoordigen." De club en het stadion tekenden vorige maand een intentieverklaring om één organisatie te worden.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

2 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

4 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

6 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

6 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

7 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

8 uur geleden