Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Te Kloese bevestigt interesse in spelers van Feyenoord

Directeur Te Kloese bevestigt interesse in spelers van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord weet wat het moet doen als er deze maand spelers vertrekken. Dat vertelde algemeen directeur Dennis te Kloese op de nieuwjaarsreceptie van de club die afgelopen jaar de KNVB-beker en de Johan Cruijff Schaal won.

Veel supporters van Feyenoord hopen dat de selectie van hun club deze transferperiode wordt versterkt. Maar Te Kloese benadrukte vooral dat er ook interesse is voor spelers die bij de huidige nummer 4 van de Eredivisie spelen. "Het is geen geheim dat er interesse is voor spelers", zei hij. "Maar de winterse transferperiode is moeilijker dan de zomerse transferperiode. Je hebt minder tijd en er komen belangrijke wedstrijden aan, te beginnen zondag tegen FC Utrecht. We moeten er goed over nadenken als we iets doen."

"Als er wat gebeurt, dan zijn we daar goed op voorbereid", vervolgde Te Kloese zonder te verklappen voor welke spelers van Feyenoord interesse is. "Maar het is altijd moeilijk, zeker als je kijkt naar hoeveel wedstrijden we hebben tot maart. Of er wat gaat gebeuren? Dat is moeilijk in te schatten."

Champions League

Trainer Brian Priske van Feyenoord heeft weinig opties voor de positie rechts in zijn defensie. Want rechtsbacks Bart Nieuwkoop en Jordan Lotomba zijn nog geblesseerd. Feyenoord heeft echter veel vertrouwen in de achttienjarige Givairo Read, die dit seizoen ook al regelmatig rechts in de achterhoede speelde.

Feyenoord wil zich dit seizoen voor de derde keer op rij plaatsen voor de Champions League. "Dat is heel belangrijk", zei Te Kloese. "We moeten voor de prijzen blijven spelen en ons laten zien in Europa. De mensen mogen ook iets verwachten en er wat van zeggen, dat is niet erg. Dat een club als Feyenoord en een land als Nederland ook van transfers leven, dat zal komende zomer ook weer gebeuren."

Te Kloese gaf tijdens de nieuwjaarsreceptie verder nog aan dat Stadion Feyenoord en Feyenoord nog steeds goede gesprekken voeren over De Kuip. "Ik hoop dat iedereen het belang ziet en we als één het Feyenoord-logo vertegenwoordigen." De club en het stadion tekenden vorige maand een intentieverklaring om één organisatie te worden.

Meer uit Voetbal

PSV vier tot zes weken zonder Boadu en Sildillia

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.

1 uur geleden
Profvoetballer Partey bepleit zijn onschuld voor de rechter

LONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.

5 uur geleden
De Jong terug in selectie van Barcelona voor duel in Newcastle

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is terug in de selectie van FC Barcelona. Dat meldt zijn club op X. De 28-jarige middenvelder is na een lichte blessure weer fit genoeg om donderdag in de Champions League uit bij Newcastle United te kunnen spelen. De Jong deed afgelopen zondag nog niet mee tijdens het competitieduel met Valencia.

6 uur geleden
Benfica ontslaat trainer Lage, Mourinho genoemd als opvolger

LISSABON (ANP) - Benfica heeft dinsdag na de thuisnederlaag (2-3) in de Champions League tegen Qarabag FK uit Azerbeidzjan hoofdtrainer Bruno Lage ontslagen. Lage had sinds september vorig jaar de leiding over het team van de Portugese topclub. Hij won de nationale beker en de Portugese supercup. Benfica eindigde als tweede, maar wist zich ten koste van Fenerbahçe wel te plaatsen voor de Champions League.

8 uur geleden
Messi neemt sportieve wraak op Sounders met doelpunt en assist

MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft opnieuw een hoofdrol gespeeld. De 38-jarige Argentijn stond met een doelpunt en een assist aan de basis van een 3-1-overwinning van Inter Miami op Seattle Sounders. Het duel in de Major League Soccer (MLS) was beladen nadat de finale van de Leagues Cup tussen beide clubs onlangs nog op vechtpartijen was uitgelopen.

8 uur geleden
Vitesse pakt bij RKC Waalwijk eerste punt in de competitie

WAALWIJK (ANP) - Vitesse heeft het eerste punt gepakt in de Keuken Kampioen Divisie sinds de terugkeer in de competitie. De Arnhemmers van coach Rüdiger Rehm speelden bij RKC Waalwijk met 1-1 gelijk.

19 uur geleden
PSV-coach Bosz spreekt van terechte zege Union

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vond dat het PSV niet had meegezeten in de eerste wedstrijd in de Champions League, maar hij noemde Union ook de terechte winnaar. "Ik vond ook dat we niet goed genoeg waren. En als je niet goed genoeg bent, moet het meezitten en dat zat het niet", zei de coach bij Ziggo Sport na de teleurstellende nederlaag van 3-1 in eigen huis tegen de Belgische kampioen.

20 uur geleden