Directeur Te Kloese bevestigt interesse in spelers van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord weet wat het moet doen als er deze maand spelers vertrekken. Dat vertelde algemeen directeur Dennis te Kloese op de nieuwjaarsreceptie van de club die afgelopen jaar de KNVB-beker en de Johan Cruijff Schaal won.
Veel supporters van Feyenoord hopen dat de selectie van hun club deze transferperiode wordt versterkt. Maar Te Kloese benadrukte vooral dat er ook interesse is voor spelers die bij de huidige nummer 4 van de Eredivisie spelen. "Het is geen geheim dat er interesse is voor spelers", zei hij. "Maar de winterse transferperiode is moeilijker dan de zomerse transferperiode. Je hebt minder tijd en er komen belangrijke wedstrijden aan, te beginnen zondag tegen FC Utrecht. We moeten er goed over nadenken als we iets doen."
"Als er wat gebeurt, dan zijn we daar goed op voorbereid", vervolgde Te Kloese zonder te verklappen voor welke spelers van Feyenoord interesse is. "Maar het is altijd moeilijk, zeker als je kijkt naar hoeveel wedstrijden we hebben tot maart. Of er wat gaat gebeuren? Dat is moeilijk in te schatten."
Champions League
Trainer Brian Priske van Feyenoord heeft weinig opties voor de positie rechts in zijn defensie. Want rechtsbacks Bart Nieuwkoop en Jordan Lotomba zijn nog geblesseerd. Feyenoord heeft echter veel vertrouwen in de achttienjarige Givairo Read, die dit seizoen ook al regelmatig rechts in de achterhoede speelde.
Feyenoord wil zich dit seizoen voor de derde keer op rij plaatsen voor de Champions League. "Dat is heel belangrijk", zei Te Kloese. "We moeten voor de prijzen blijven spelen en ons laten zien in Europa. De mensen mogen ook iets verwachten en er wat van zeggen, dat is niet erg. Dat een club als Feyenoord en een land als Nederland ook van transfers leven, dat zal komende zomer ook weer gebeuren."
Te Kloese gaf tijdens de nieuwjaarsreceptie verder nog aan dat Stadion Feyenoord en Feyenoord nog steeds goede gesprekken voeren over De Kuip. "Ik hoop dat iedereen het belang ziet en we als één het Feyenoord-logo vertegenwoordigen." De club en het stadion tekenden vorige maand een intentieverklaring om één organisatie te worden.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
19 minuten geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
17 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
19 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
21 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
21 uur geleden