Directeur Te Kloese bevestigt interesse in spelers van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord weet wat het moet doen als er deze maand spelers vertrekken. Dat vertelde algemeen directeur Dennis te Kloese op de nieuwjaarsreceptie van de club die afgelopen jaar de KNVB-beker en de Johan Cruijff Schaal won.
Veel supporters van Feyenoord hopen dat de selectie van hun club deze transferperiode wordt versterkt. Maar Te Kloese benadrukte vooral dat er ook interesse is voor spelers die bij de huidige nummer 4 van de Eredivisie spelen. "Het is geen geheim dat er interesse is voor spelers", zei hij. "Maar de winterse transferperiode is moeilijker dan de zomerse transferperiode. Je hebt minder tijd en er komen belangrijke wedstrijden aan, te beginnen zondag tegen FC Utrecht. We moeten er goed over nadenken als we iets doen."
"Als er wat gebeurt, dan zijn we daar goed op voorbereid", vervolgde Te Kloese zonder te verklappen voor welke spelers van Feyenoord interesse is. "Maar het is altijd moeilijk, zeker als je kijkt naar hoeveel wedstrijden we hebben tot maart. Of er wat gaat gebeuren? Dat is moeilijk in te schatten."
Champions League
Trainer Brian Priske van Feyenoord heeft weinig opties voor de positie rechts in zijn defensie. Want rechtsbacks Bart Nieuwkoop en Jordan Lotomba zijn nog geblesseerd. Feyenoord heeft echter veel vertrouwen in de achttienjarige Givairo Read, die dit seizoen ook al regelmatig rechts in de achterhoede speelde.
Feyenoord wil zich dit seizoen voor de derde keer op rij plaatsen voor de Champions League. "Dat is heel belangrijk", zei Te Kloese. "We moeten voor de prijzen blijven spelen en ons laten zien in Europa. De mensen mogen ook iets verwachten en er wat van zeggen, dat is niet erg. Dat een club als Feyenoord en een land als Nederland ook van transfers leven, dat zal komende zomer ook weer gebeuren."
Te Kloese gaf tijdens de nieuwjaarsreceptie verder nog aan dat Stadion Feyenoord en Feyenoord nog steeds goede gesprekken voeren over De Kuip. "Ik hoop dat iedereen het belang ziet en we als één het Feyenoord-logo vertegenwoordigen." De club en het stadion tekenden vorige maand een intentieverklaring om één organisatie te worden.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De FIFA gaat bij het komende wereldkampioenschap voetbal de individuele prestaties van spelers meten en presenteren. Het systeem 'FIFA Power Rankings' is ontwikkeld door voetbalexperts die onder leiding staan van de Franse oud-trainer Arsène Wenger, hoofd voetbalontwikkeling bij de wereldvoetbalbond.
35 minuten geledenISTANBUL (ANP/AFP/RTR) - José Mourinho heeft een zaak aangespannen bij het Europees Hof voor de Rechten van de Mens (EHRM) over disciplinaire sancties tijdens zijn periode als trainer bij de Turkse club Fenerbahçe, blijkt uit rechtbankdocumenten die het Franse persbureau AFP heeft ingezien. De sancties werden in november 2024 opgelegd door de Turkse voetbalbond TFF.
44 minuten geledenSCHIPHOL (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is onderweg naar de Verenigde Staten. Het KLM-vliegtuig vertrok even na 16.30 uur, iets later dan gepland, vanaf Schiphol naar New York. Volgende week begint het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
18 uur geleden