Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Reijntjes van Vitesse maakt zich zorgen om proflicentie

Directeur Reijntjes van Vitesse maakt zich zorgen om proflicentie

ARNHEM (ANP) - Interim-directeur Edwin Reijntjes van Vitesse maakt zich zorgen over het intrekken van de proflicentie van de club. "Als je na 2,5 jaar nog steeds niet in overeenstemming bent met de licentiecommissie, is er iets wat niet klopt", verklaarde de vorige week aangestelde algemeen directeur van de in nood verkerende club.

"De situatie waarin Vitesse zit is zorgelijk, laten we daar niet omheen draaien", zei Reijntjes in een interview met het clubkanaal. "Het allerbelangrijkste is de licentie, want zonder licentie kan je van alles, plannen maken, begrotingen opstellen, maar dan heeft dat allemaal geen zin. Want dan bestaat de club niet meer."

De directeur, die zich voor minimaal drie maanden heeft verbonden aan de club, ziet het realiseren van de licentie dan ook als zijn voornaamste taak. "Dat is de enige reden dat ik hier zit. In principe tot eind juni, maar dat kan een maandje extra zijn. We willen en moeten zorgen dat de licentie overeind blijft. Aan het einde van de rit is er één doel en dat is dat Vitesse over een paar weken nog bestaat."

Missie

Reijntjes heeft er wel vertrouwen in dat hij samen met onder anderen adviseur Paul van der Kraan "de klus kan klaren" bij Vitesse. "Het is een missie en waar hij eindigt weet ik niet, maar we hebben er allebei vertrouwen in dat we het samen zouden kunnen doen", aldus Reijntjes.

Naast de financiële problemen kent Vitesse ook sportief een erg moeilijk jaar. De club staat op de zeventiende plaats en moet vrezen voor degradatie.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

7 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

8 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

11 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

11 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

11 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

13 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

14 uur geleden