Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Reijntjes van Vitesse maakt zich zorgen om proflicentie

Directeur Reijntjes van Vitesse maakt zich zorgen om proflicentie

ARNHEM (ANP) - Interim-directeur Edwin Reijntjes van Vitesse maakt zich zorgen over het intrekken van de proflicentie van de club. "Als je na 2,5 jaar nog steeds niet in overeenstemming bent met de licentiecommissie, is er iets wat niet klopt", verklaarde de vorige week aangestelde algemeen directeur van de in nood verkerende club.

"De situatie waarin Vitesse zit is zorgelijk, laten we daar niet omheen draaien", zei Reijntjes in een interview met het clubkanaal. "Het allerbelangrijkste is de licentie, want zonder licentie kan je van alles, plannen maken, begrotingen opstellen, maar dan heeft dat allemaal geen zin. Want dan bestaat de club niet meer."

De directeur, die zich voor minimaal drie maanden heeft verbonden aan de club, ziet het realiseren van de licentie dan ook als zijn voornaamste taak. "Dat is de enige reden dat ik hier zit. In principe tot eind juni, maar dat kan een maandje extra zijn. We willen en moeten zorgen dat de licentie overeind blijft. Aan het einde van de rit is er één doel en dat is dat Vitesse over een paar weken nog bestaat."

Missie

Reijntjes heeft er wel vertrouwen in dat hij samen met onder anderen adviseur Paul van der Kraan "de klus kan klaren" bij Vitesse. "Het is een missie en waar hij eindigt weet ik niet, maar we hebben er allebei vertrouwen in dat we het samen zouden kunnen doen", aldus Reijntjes.

Naast de financiële problemen kent Vitesse ook sportief een erg moeilijk jaar. De club staat op de zeventiende plaats en moet vrezen voor degradatie.

Meer uit Voetbal

Feyenoord accepteert schorsing van één duel voor Borges

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

1 uur geleden
Doelman Paes tekent contract tot medio 2029 bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.

1 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

5 uur geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

5 uur geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

8 uur geleden
Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

17 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

19 uur geleden