Directeur Reijntjes van Vitesse maakt zich zorgen om proflicentie
ARNHEM (ANP) - Interim-directeur Edwin Reijntjes van Vitesse maakt zich zorgen over het intrekken van de proflicentie van de club. "Als je na 2,5 jaar nog steeds niet in overeenstemming bent met de licentiecommissie, is er iets wat niet klopt", verklaarde de vorige week aangestelde algemeen directeur van de in nood verkerende club.
"De situatie waarin Vitesse zit is zorgelijk, laten we daar niet omheen draaien", zei Reijntjes in een interview met het clubkanaal. "Het allerbelangrijkste is de licentie, want zonder licentie kan je van alles, plannen maken, begrotingen opstellen, maar dan heeft dat allemaal geen zin. Want dan bestaat de club niet meer."
De directeur, die zich voor minimaal drie maanden heeft verbonden aan de club, ziet het realiseren van de licentie dan ook als zijn voornaamste taak. "Dat is de enige reden dat ik hier zit. In principe tot eind juni, maar dat kan een maandje extra zijn. We willen en moeten zorgen dat de licentie overeind blijft. Aan het einde van de rit is er één doel en dat is dat Vitesse over een paar weken nog bestaat."
Missie
Reijntjes heeft er wel vertrouwen in dat hij samen met onder anderen adviseur Paul van der Kraan "de klus kan klaren" bij Vitesse. "Het is een missie en waar hij eindigt weet ik niet, maar we hebben er allebei vertrouwen in dat we het samen zouden kunnen doen", aldus Reijntjes.
Naast de financiële problemen kent Vitesse ook sportief een erg moeilijk jaar. De club staat op de zeventiende plaats en moet vrezen voor degradatie.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
7 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
9 uur geleden