Directeur Reijntjes van Vitesse maakt zich zorgen om proflicentie
ARNHEM (ANP) - Interim-directeur Edwin Reijntjes van Vitesse maakt zich zorgen over het intrekken van de proflicentie van de club. "Als je na 2,5 jaar nog steeds niet in overeenstemming bent met de licentiecommissie, is er iets wat niet klopt", verklaarde de vorige week aangestelde algemeen directeur van de in nood verkerende club.
"De situatie waarin Vitesse zit is zorgelijk, laten we daar niet omheen draaien", zei Reijntjes in een interview met het clubkanaal. "Het allerbelangrijkste is de licentie, want zonder licentie kan je van alles, plannen maken, begrotingen opstellen, maar dan heeft dat allemaal geen zin. Want dan bestaat de club niet meer."
De directeur, die zich voor minimaal drie maanden heeft verbonden aan de club, ziet het realiseren van de licentie dan ook als zijn voornaamste taak. "Dat is de enige reden dat ik hier zit. In principe tot eind juni, maar dat kan een maandje extra zijn. We willen en moeten zorgen dat de licentie overeind blijft. Aan het einde van de rit is er één doel en dat is dat Vitesse over een paar weken nog bestaat."
Missie
Reijntjes heeft er wel vertrouwen in dat hij samen met onder anderen adviseur Paul van der Kraan "de klus kan klaren" bij Vitesse. "Het is een missie en waar hij eindigt weet ik niet, maar we hebben er allebei vertrouwen in dat we het samen zouden kunnen doen", aldus Reijntjes.
Naast de financiële problemen kent Vitesse ook sportief een erg moeilijk jaar. De club staat op de zeventiende plaats en moet vrezen voor degradatie.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
15 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
15 uur geleden