Directeur Leipzig snapt dat Werner past voor Champions League
LEIPZIG (ANP) - Directeur Oliver Mintzlaff van RB Leipzig snapt heel goed dat Timo Werner in augustus niet meer met zijn ploeg in de Champions League wil uitkomen. "Ik sta helemaal achter die beslissing", zei hij zaterdag vlak voor de competitiewedstrijd van zijn team tegen Borussia Dortmund.
De 24-jarige Werner rondde donderdag zijn transfer naar Chelsea af. De club uit Londen betaalt 53 miljoen euro voor de spits. Werner neemt na de laatste speelronde van de Bundesliga even vakantie en gaat zich vervolgens voorbereiden op het nieuwe seizoen met Chelsea.
Leipzig strijdt van 12 tot en met 23 augustus met zeven andere kwartfinalisten om de eindzege in de Champions League. Dat gebeurt tijdens een minitoernooi in Lissabon. "Werner is een groot sportman en heeft veel voor Leipzig betekend", zegt Mintzlaff. "Maar vanwege het coronavirus is het seizoen anders. Het is jammer, maar ik snap dat hij in augustus niet meer bij ons is."
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP/Belga) - Doelman Thibaut Courtois kon zien hoe België zich in Vancouver bevrijdde door de treffer van Leandro Trossard, die de 5-1-zege op het WK voetbal inleidde tegen Nieuw-Zeeland. "Bij die eerste goal bevrijden we ons en daarna loopt het als een ketchupfles en vallen ze opeens allemaal", zei hij tegen Sporza.
51 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal weten dat er vanaf nu op het wereldkampioenschap voetbal meer gevraagd wordt dan in de groepsfase. Oranje bleef tegen Japan, Zweden en Tunesië ongeslagen en scoorde liefst tien keer. Dat lukte op dit WK tot dusverre alleen Duitsland. Doelman Bart Verbruggen werd daarentegen ook vier keer gepasseerd en het Nederlands elftal gaf daarnaast ook nog de nodige grote kansen weg.
2 uur geledenVANCOUVER (ANP) - België heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal alsnog als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde. Het elftal van bondscoach Rudi Garcia was in Vancouver veel te sterk voor Nieuw-Zeeland: 5-1.
2 uur geledenSEATTLE (ANP) - Egypte en Iran hebben de laatste groepswedstrijd op het WK in Seattle met 1-1 gelijkgespeeld. In de blessuretijd werd een doelpunt van Iran door de VAR teruggedraaid wegens buitenspel. Egypte eindigde als nummer 2 van groep G achter nummer 1 België en speelt in de zestiende finales tegen Australië in Dallas. Iran kan met 3 punten nog als een van de acht beste nummers 3 naar de laatste 32.
2 uur geledenDALLAS (ANP) - Deroy Duarte zocht vergeefs naar woorden om zijn blijdschap over de enorme stunt met Kaapverdië te beschrijven. "Het is niet te bevatten", zei de Rotterdammer na een gelijkspel tegen Saudi-Arabië (0-0) en een wedstrijd in de zestiende finale tegen regerend wereldkampioen Argentinië op het WK.
5 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - De Duitse voetballers nemen het in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal op tegen Paraguay. Dat is duidelijk geworden na de resultaten in de laatste speelronde in groep H, waarin Spanje met 1-0 van Uruguay won en Kaapverdië met 0-0 gelijkspeelde tegen Saudi-Arabië.
5 uur geledenHOUSTON (ANP) - Kaapverdië staat in de zestiende finale van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De debutant, met zes Rotterdammers in de selectie, speelde tegen Saudi-Arabië voor de derde keer gelijk (0-0).
6 uur geleden