Directeur Leipzig snapt dat Werner past voor Champions League
LEIPZIG (ANP) - Directeur Oliver Mintzlaff van RB Leipzig snapt heel goed dat Timo Werner in augustus niet meer met zijn ploeg in de Champions League wil uitkomen. "Ik sta helemaal achter die beslissing", zei hij zaterdag vlak voor de competitiewedstrijd van zijn team tegen Borussia Dortmund.
De 24-jarige Werner rondde donderdag zijn transfer naar Chelsea af. De club uit Londen betaalt 53 miljoen euro voor de spits. Werner neemt na de laatste speelronde van de Bundesliga even vakantie en gaat zich vervolgens voorbereiden op het nieuwe seizoen met Chelsea.
Leipzig strijdt van 12 tot en met 23 augustus met zeven andere kwartfinalisten om de eindzege in de Champions League. Dat gebeurt tijdens een minitoernooi in Lissabon. "Werner is een groot sportman en heeft veel voor Leipzig betekend", zegt Mintzlaff. "Maar vanwege het coronavirus is het seizoen anders. Het is jammer, maar ik snap dat hij in augustus niet meer bij ons is."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
2 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
13 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
17 uur geleden