Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Koevermans stapt op bij Feyenoord na incidenten

Directeur Koevermans stapt op bij Feyenoord na incidenten

ROTTERDAM (ANP) - Oud-proftennisser Mark Koevermans stopt als algemeen directeur van Feyenoord. De Rotterdamse club meldt woensdag dat Koevermans na een reeks incidenten niet langer het gevoel heeft goed te kunnen functioneren en beslissingen te kunnen nemen. Bij Koevermans werden in september 's nachts de ruiten ingegooid en zijn voordeur beklad, vermoedelijk door leden van de harde kern van de club.

"Feyenoord zit al vanaf mijn kinderjaren in mijn hart. Bij mijn aanstelling gaf ik niet voor niets en zonder overdrijving aan dat met werken voor Feyenoord voor mij een jongensdroom in vervulling ging. Daarmee is het vandaag geen fijne dag voor mij. Het doet pijn dit besluit te hebben moeten nemen", aldus Koevermans, die in 2009 als commercieel directeur in dienst trad van Feyenoord.

Koevermans zou eerder dit jaar ook al thuis zijn lastiggevallen, toen door boze Feyenoord-supporters, uit onvrede over de plannen voor de bouw van een nieuw stadion. Ook bij de architect van Feyenoord City, de gebiedsontwikkeling waar het nieuwe stadion onderdeel van is, kwamen fans op intimiderende wijze langs.

Schandalig

Feyenoord noemde het incident in september bij monde van een woordvoerder "te schandalig voor woorden" en wilde er toen het liefst "zo min mogelijk woorden aan vuil maken". Toon van Bodegom, voorzitter van de raad van commissarissen, en vice-voorzitter Gérard Moussault zullen later op de dag het vertrek van Koevermans nader toelichten.

Koevermans volgde twee jaar geleden officieel Jan de Jong op als algemeen directeur, nadat hij die functie al enige maanden op interimbasis had vervuld. Hij neemt met pijn in zijn hart afscheid. "Maar ik denk dat dit het beste is ondanks de wetenschap dat ik de club, de collega’s en veel mensen in de directe omgeving van de club zal gaan missen."

Meer uit Voetbal

Flick eist dat spelers van Barcelona ook scherp zijn in La Liga

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick eist dat zijn spelers van FC Barcelona zich beter op competitiewedstrijden gaan focussen. "In La Liga geven we soms 10 of 15 procent minder, dat moet veranderen", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Valencia.

3 uur geleden
Feyenoord krijgt maandag duidelijkheid over verbod fans in Lille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord weet maandag of het alsnog supporters mag meenemen naar de uitwedstrijd tegen Lille in de Champions League. Een Franse rechter behandelt dan een kort geding dat de club samen met de supportersvereniging FSV De Feijenoorder tegen autoriteiten in Noord-Frankrijk heeft aangespannen.

3 uur geleden
Vijf nieuwe eigenaren van Vitesse komen uit buitenland

ARNHEM (ANP) - De vijf nieuwe eigenaren van Vitesse komen uit het buitenland. "Ik ga nog niet zeggen waar ze vandaan komen", zei directeur Edwin Reijntjes na de nederlaag van de club uit Arnhem tegen FC Dordrecht (0-3). "Maar het zijn niet zomaar investeerders. Het zijn mensen met voetbalkennis. Vitesse heeft weer een toekomst. Niet alleen voor dit seizoen, maar ook voor de seizoenen daarna. We hebben met deze aandeelhouders een goede partij gevonden en gaan Vitesse weer terugbrengen naar waar het hoort."

8 uur geleden
FC Volendam na zege op MVV ruim aan de leiding

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft met een zege op MVV verder afstand genomen in de Keuken Kampioen Divisie. De koploper won met 3-1 van de club uit Maastricht.

19 uur geleden
FC Utrecht op de valreep naast Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - FC Utrecht heeft op de valreep een punt gepakt bij Heracles Almelo: 1-1. De nummer 3 van de Eredivisie maakte in de blessuretijd een achterstand ongedaan dankzij een fraaie vrije trap van Souffian El Karouani. Thomas Bruns had na een klein uur de score geopend namens Heracles.

19 uur geleden
Verdediger Walker op huurbasis van ManCity naar AC Milan

MILAAN (ANP) - Manchester City heeft verdediger Kyle Walker voor de rest van het seizoen verhuurd aan AC Milan. De Italiaanse club heeft ook een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de Engelse international.

20 uur geleden
Ajax haalt Regeer van FC Twente terug naar Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft overeenstemming bereikt met FC Twente over de directe overgang van Youri Regeer. De 21-jarige jeugdinternational tekende een contract tot de zomer van 2029 in Amsterdam.

23 uur geleden