Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Koevermans hoopt zondag op sfeervolle Kuip

Directeur Koevermans hoopt zondag op sfeervolle Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Mark Koevermans van Feyenoord hoopt zondag bij de eerste thuiswedstrijd dit seizoen in de eredivisie tegen FC Twente 13.000 bezoekers in De Kuip te kunnen verwelkomen. Maar door de recente ontwikkelingen op coronagebied is hij daar niet meer zo zeker van. "Ik heb wat verontrustend nieuws meegekregen dat er op korte termijn in de grote steden wellicht beperkende maatregelen komen. Laten we hopen dat het ons niet gaat raken en dat we inderdaad die 13.000 fans zonder mondkapjes mogen toelaten."

Koevermans: "We zijn dit seizoen begonnen met 3000 toeschouwers, daarna gingen we naar 6000 en nu dus zitten we op 13.000. Daar zijn we blij mee. Burgemeester Aboutaleb staat daar gelukkig positief in. We waren eigenlijk ook al in gesprek hoe dat aantal de komende maanden nog verder zou kunnen groeien. Maar nu weten we niet wat we kunnen en mogen verwachten. De coronasituatie is onvoorspelbaar. Elke dag moet je weer schakelen. Ik hoop dat het zondag weer een beetje sfeervol is in De Kuip. Met 3000 toeschouwers was dat niet echt het geval. Nu hebben we er ruim vier keer zoveel, als het goed is."

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

3 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

3 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

4 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

4 uur geleden
Paris Saint-Germain neemt snel afstand van Chelsea

LONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.

4 uur geleden
Fans stromen massaal veld op na promotie ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.

4 uur geleden
ADO Den Haag keert na vijf jaar terug in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.

5 uur geleden