Directeur Koevermans hoopt zondag op sfeervolle Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Mark Koevermans van Feyenoord hoopt zondag bij de eerste thuiswedstrijd dit seizoen in de eredivisie tegen FC Twente 13.000 bezoekers in De Kuip te kunnen verwelkomen. Maar door de recente ontwikkelingen op coronagebied is hij daar niet meer zo zeker van. "Ik heb wat verontrustend nieuws meegekregen dat er op korte termijn in de grote steden wellicht beperkende maatregelen komen. Laten we hopen dat het ons niet gaat raken en dat we inderdaad die 13.000 fans zonder mondkapjes mogen toelaten."
Koevermans: "We zijn dit seizoen begonnen met 3000 toeschouwers, daarna gingen we naar 6000 en nu dus zitten we op 13.000. Daar zijn we blij mee. Burgemeester Aboutaleb staat daar gelukkig positief in. We waren eigenlijk ook al in gesprek hoe dat aantal de komende maanden nog verder zou kunnen groeien. Maar nu weten we niet wat we kunnen en mogen verwachten. De coronasituatie is onvoorspelbaar. Elke dag moet je weer schakelen. Ik hoop dat het zondag weer een beetje sfeervol is in De Kuip. Met 3000 toeschouwers was dat niet echt het geval. Nu hebben we er ruim vier keer zoveel, als het goed is."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.
12 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
16 uur geleden