Directeur Koevermans hoopt zondag op sfeervolle Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Mark Koevermans van Feyenoord hoopt zondag bij de eerste thuiswedstrijd dit seizoen in de eredivisie tegen FC Twente 13.000 bezoekers in De Kuip te kunnen verwelkomen. Maar door de recente ontwikkelingen op coronagebied is hij daar niet meer zo zeker van. "Ik heb wat verontrustend nieuws meegekregen dat er op korte termijn in de grote steden wellicht beperkende maatregelen komen. Laten we hopen dat het ons niet gaat raken en dat we inderdaad die 13.000 fans zonder mondkapjes mogen toelaten."
Koevermans: "We zijn dit seizoen begonnen met 3000 toeschouwers, daarna gingen we naar 6000 en nu dus zitten we op 13.000. Daar zijn we blij mee. Burgemeester Aboutaleb staat daar gelukkig positief in. We waren eigenlijk ook al in gesprek hoe dat aantal de komende maanden nog verder zou kunnen groeien. Maar nu weten we niet wat we kunnen en mogen verwachten. De coronasituatie is onvoorspelbaar. Elke dag moet je weer schakelen. Ik hoop dat het zondag weer een beetje sfeervol is in De Kuip. Met 3000 toeschouwers was dat niet echt het geval. Nu hebben we er ruim vier keer zoveel, als het goed is."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
8 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
14 uur geleden