Directeur Gudde van Groningen gaat voor meest positieve scenario
GRONINGEN (ANP) - Directeur Wouter Gudde van FC Groningen hoopt nog steeds dat de eredivisie met publiek wordt uitgespeeld. "Maar het blijven onzekere tijden", praat hij de supporters van zijn club op de eigen website bij. "Wij snappen heel goed dat mensen graag duidelijkheid willen, maar die kunnen we in dit geval niet altijd en overal geven."
"Niemand weet nu namelijk hoe de coronacrisis zich verder ontwikkelt", vervolgt Gudde. "Wij bij FC Groningen hopen nog altijd op een scenario dat we de competitie met publiek kunnen uitspelen. Zolang die kans bestaat, moeten wij daarin blijven geloven. We missen allemaal het voetbal en we willen er alles aan doen om onze supporters en sponsors voor de club te behouden en aan ons te binden. Nu en voor de komende seizoenen."
Premier Rutte maakte dinsdagavond bekend dat de eredivisie zeker niet voor 1 juni hervat wordt. Daardoor liggen er nog drie scenario's voor de KNVB op tafel. De competitie na mei uitspelen, met of zonder publiek. Het doemscenario voor de voetbalbond is dat de eredivisie helemaal niet meer wordt hervat.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
11 minuten geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga verstevigd met een zege op Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0.
1 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
4 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
22 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
22 uur geleden