Directeur Cambuur: alle opties open na gesprek met KNVB
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur houdt alle opties nog open na een gesprek met de KNVB over compensatie voor gemiste promotie naar de eredivisie. De club zat maandag samen met De Graafschap in Zeist aan tafel om over financiële tegemoetkoming te praten.
"Het was een constructief gesprek, waarin we onze standpunten goed kenbaar hebben kunnen maken", reageert directeur Ard de Graaf van de club uit Leeuwarden. "De KNVB toonde hierbij ook zeker begrip en bereidwilligheid, maar uiteraard zal één en ander verder moeten worden uitgewerkt. Daar wachten we eerst op voordat we verdere uitspraken doen. En ondertussen houden we alle opties open."
SC Cambuur en De Graafschap leken op weg naar promotie, toen het seizoen in het betaalde voetbal zonder promotie- en degradatieregeling werd afgesloten. De clubs spanden vergeefs een kort geding aan om promotie naar de eredivisie af te dwingen. De club uit Friesland zegt minimaal 2,5 miljoen euro mis te lopen als het volgend seizoen opnieuw in de eerste divisie moet uitkomen.
Als Cambuur en De Graafschap geen overeenstemming bereiken over financiële compensatie, dan kunnen beide clubs nog in beroep gaan tegen de uitspraak van de rechter. Ook kunnen zijn op 18 juni mogelijk nog hun gelijk proberen te halen tijdens een ledenvergadering van de KNVB.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
1 dag geleden