Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Brands ziet na loting kansen voor PSV op overwinteren

Directeur Brands ziet na loting kansen voor PSV op overwinteren

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands is niet ontevreden met de loting van PSV voor de groepsfase van de Champions League. De algemeen directeur van de Eindhovense ploeg ziet kansen voor PSV om bij de eerste twee in de poule te eindigen. De Eindhovenaren nemen het op tegen Sevilla, Arsenal en Lens.

"Het had zwaarder gekund", zei Brands op het veld van het Philips-stadion. "We hadden ook in de poule van Paris Saint-Germain kunnen zitten, met eigenlijk alleen maar 'A-ploegen'. Ik zie wel kansen."

Sevilla, met drie nederlagen dramatisch aan de Spaanse competitie begonnen, wist vorig jaar de Europa League te winnen. De Spanjaarden zaten bij de loting in pot 1, tussen de sterkste ploegen van Europa. "We kennen twee tegenstanders heel goed en hebben van beide clubs een keer gewonnen en een keer verloren." Afgelopen seizoen won PSV thuis van zowel Sevilla als Arsenal, maar de uitwedstrijden gingen verloren.

Onbekend

Lens is een relatief onbekende tegenstander voor PSV. "Het is een nieuwe ploeg in de Champions League. Ze hebben vorig seizoen een uniek seizoen gehad en zijn hoog geëindigd en wat verrassend in de Champions League terechtgekomen. Ze zijn boven gerenommeerde ploegen als Olympique Lyon en Marseille geëindigd. We zijn in dat opzicht aan elkaar gewaagd. Het is dichtbij, dus voor de fans goed bereikbaar."

Brands is duidelijk over de ambities van PSV. "We willen overwinteren in Europa en dat is met deze groep niet anders."

Meer uit Voetbal

AZ-spits Parrott schiet Ierland naar play-offs WK voetbal

BOEDAPEST (ANP) - AZ-spits Troy Parrott heeft ervoor gezorgd dat Ierland zich in maart via de play-offs alsnog kan plaatsen voor het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van volgend jaar. In een rechtstreeks duel met Hongarije om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie bogen de Ieren in Boedapest een 2-1-achterstand om in een 3-2-overwinning. Parrott maakte alle drie de treffers, de laatste diep in de extra tijd.

35 minuten geleden
Portugal verplettert Armenië en plaatst zich voor het WK voetbal

PORTO (ANP) - Portugal doet mee aan het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez won zondag in Estádio do Dragão met 9-1 van Armenië. Portugal verzekerde zich door de overwinning in Porto van de winst van Groep F en plaatste zich rechtstreeks voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ierland gaat als tweede van de groep naar de play-offs.

1 uur geleden
Valente maakt maandag tegen Litouwen debuut voor Oranje

ZEIST (ANP) - Luciano Valente debuteert maandag in de thuiswedstrijd tegen Litouwen voor het Nederlands elftal. Dat viel zondag op te maken uit de woorden van bondscoach Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.

2 uur geleden
Gakpo zag na duel met Polen alleen teleurgestelde gezichten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de officieuze plaatsing voor het WK vrijdag in Warschau niet gevierd. Dat liet aanvaller Cody Gakpo zondag weten aan journalisten in Zeist.

2 uur geleden
Koeman: dingen moeten beter als wij mee willen doen om de prijzen

ZEIST (ANP) - Als het Nederlands elftal volgend jaar zomer een kans wil maken op de wereldtitel, moeten er volgens Ronald Koeman dingen beter. De bondscoach noemde zondag op een persconferentie een aantal voorbeelden en liet blijken de teleurstellende wedstrijd van vrijdag tegen Polen (1-1) nog niet achter zich te hebben gelaten.

2 uur geleden
Koeman wil in aanloop naar WK oefenen tegen Zuid-Amerikaans land

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal wil ter voorbereiding op het WK oefenen tegen een Zuid-Amerikaans land. Dat zei bondscoach Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist, in aanloop naar het laatste WK-kwalificatieduel met Litouwen van maandag.

3 uur geleden
Oranje traint met 22 spelers in aanloop naar duel met Litouwen

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zondag de laatste training voor de beslissende WK-kwalificatiewedstrijd van maandag tegen Litouwen afgewerkt met 22 spelers. Aan het begin van de middag verscheen, naast de 21 speelgerechtigde internationals, ook Jan Paul van Hecke op het veld. De verdediger van Brighton & Hove Albion is na zijn gele kaart van vrijdag in Warschau tegen Polen (1-1) geschorst tegen Litouwen, maar blijft wel bij de groep.

5 uur geleden