Directeur Brands ziet na loting kansen voor PSV op overwinteren
EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands is niet ontevreden met de loting van PSV voor de groepsfase van de Champions League. De algemeen directeur van de Eindhovense ploeg ziet kansen voor PSV om bij de eerste twee in de poule te eindigen. De Eindhovenaren nemen het op tegen Sevilla, Arsenal en Lens.
"Het had zwaarder gekund", zei Brands op het veld van het Philips-stadion. "We hadden ook in de poule van Paris Saint-Germain kunnen zitten, met eigenlijk alleen maar 'A-ploegen'. Ik zie wel kansen."
Sevilla, met drie nederlagen dramatisch aan de Spaanse competitie begonnen, wist vorig jaar de Europa League te winnen. De Spanjaarden zaten bij de loting in pot 1, tussen de sterkste ploegen van Europa. "We kennen twee tegenstanders heel goed en hebben van beide clubs een keer gewonnen en een keer verloren." Afgelopen seizoen won PSV thuis van zowel Sevilla als Arsenal, maar de uitwedstrijden gingen verloren.
Onbekend
Lens is een relatief onbekende tegenstander voor PSV. "Het is een nieuwe ploeg in de Champions League. Ze hebben vorig seizoen een uniek seizoen gehad en zijn hoog geëindigd en wat verrassend in de Champions League terechtgekomen. Ze zijn boven gerenommeerde ploegen als Olympique Lyon en Marseille geëindigd. We zijn in dat opzicht aan elkaar gewaagd. Het is dichtbij, dus voor de fans goed bereikbaar."
Brands is duidelijk over de ambities van PSV. "We willen overwinteren in Europa en dat is met deze groep niet anders."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
5 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
13 uur geleden