Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Brands: kritiek van Bosz op Makkelie past niet bij PSV

Directeur Brands: kritiek van Bosz op Makkelie past niet bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Algemeen directeur Marcel Brands van PSV noemt de kritiek van trainer Peter Bosz op scheidsrechter Danny Makkelie niet helemaal op zijn plaats. "Dat moet hij niet doen. Ik heb hem nog niet gesproken, maar onze technisch directeur Earnest Stewart wel. Peter is één van de meest realistische mensen in de media", zei hij bij ESPN. "Ik heb Makkelie na de wedstrijd gesproken en hij gaf aan dat Bosz daarop moet worden aangesproken. Ik heb tegen Makkelie gezegd dat dit niet bij ons hoort. We hebben allemaal een voorbeeldfunctie."

Bosz vond dat Makkelie zaterdag in de slotfase van het thuisduel met Sparta Rotterdam voor een strafschop had moeten fluiten na een tackle op Johan Bakayoko. Na de door zijn ploeg gewonnen wedstrijd (2-1) haalde hij uit naar de scheidsrechter. "Ik ben altijd boos op Makkelie", zei hij. "Het ligt misschien meer aan mij. Maar ik vind het helemaal niets. Als je de beelden terugziet, hoe duidelijk moet het zijn? Of wil je dat spelers gaan liggen? Dit was een heel duidelijke."

"Natuurlijk kunnen we discussiëren wie wel of niet goed is", reageerde Brands rond de presentatie van de jaarcijfers van PSV. "Wij maken ook allemaal fouten. We zitten met zijn allen in dezelfde branche en die moeten we koesteren. Het is soms al moeilijk genoeg. We maken allemaal wel eens een opmerking die we anders hadden willen uiten. We moeten het ook niet groter maken dan het is."

Eerder op maandag werd Ronald Koeman al gevraagd naar de kritiek van Bosz op Makkelie. "Er wordt al veel te veel over gezegd. Maar het is niet goed", oordeelde de bondscoach van Oranje. "Je moet altijd als trainer netjes blijven in je bewoordingen over een scheidsrechter. Dat zou anders moeten, maar dat is niet aan mij. Iedereen heeft er een mening over."

Meer uit Voetbal

Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

5 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

16 uur geleden
Algerije met Feyenoorder Hadj Moussa verder in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.

17 uur geleden
Ajax bereikt akkoord met Jordi Cruijff als technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.

20 uur geleden
Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

22 uur geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

1 dag geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

1 dag geleden