Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Brands: kritiek van Bosz op Makkelie past niet bij PSV

Directeur Brands: kritiek van Bosz op Makkelie past niet bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Algemeen directeur Marcel Brands van PSV noemt de kritiek van trainer Peter Bosz op scheidsrechter Danny Makkelie niet helemaal op zijn plaats. "Dat moet hij niet doen. Ik heb hem nog niet gesproken, maar onze technisch directeur Earnest Stewart wel. Peter is één van de meest realistische mensen in de media", zei hij bij ESPN. "Ik heb Makkelie na de wedstrijd gesproken en hij gaf aan dat Bosz daarop moet worden aangesproken. Ik heb tegen Makkelie gezegd dat dit niet bij ons hoort. We hebben allemaal een voorbeeldfunctie."

Bosz vond dat Makkelie zaterdag in de slotfase van het thuisduel met Sparta Rotterdam voor een strafschop had moeten fluiten na een tackle op Johan Bakayoko. Na de door zijn ploeg gewonnen wedstrijd (2-1) haalde hij uit naar de scheidsrechter. "Ik ben altijd boos op Makkelie", zei hij. "Het ligt misschien meer aan mij. Maar ik vind het helemaal niets. Als je de beelden terugziet, hoe duidelijk moet het zijn? Of wil je dat spelers gaan liggen? Dit was een heel duidelijke."

"Natuurlijk kunnen we discussiëren wie wel of niet goed is", reageerde Brands rond de presentatie van de jaarcijfers van PSV. "Wij maken ook allemaal fouten. We zitten met zijn allen in dezelfde branche en die moeten we koesteren. Het is soms al moeilijk genoeg. We maken allemaal wel eens een opmerking die we anders hadden willen uiten. We moeten het ook niet groter maken dan het is."

Eerder op maandag werd Ronald Koeman al gevraagd naar de kritiek van Bosz op Makkelie. "Er wordt al veel te veel over gezegd. Maar het is niet goed", oordeelde de bondscoach van Oranje. "Je moet altijd als trainer netjes blijven in je bewoordingen over een scheidsrechter. Dat zou anders moeten, maar dat is niet aan mij. Iedereen heeft er een mening over."

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

13 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

13 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

13 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

14 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

15 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

1 dag geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

1 dag geleden