Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur betaald voetbal Overmars langer bij Ajax

Directeur betaald voetbal Overmars langer bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Marc Overmars verbindt zijn toekomst aan Ajax. De directeur betaald voetbal gaat zijn contract tot en met 2026 verlengen. Zijn oude verbintenis liep tot de zomer van 2024.

Overmars is sinds 2012 directeur voetbalzaken van Ajax. Onder zijn leiding vond Ajax weer aansluiting met de Europese subtop. De regerend kampioen verkocht de laatste 9 jaar voor meer dan 600 miljoen euro aan spelers. Daardoor groeide het eigen vermogen van Ajax naar ruim 222 miljoen euro. zo maakte de club afgelopen zomer bekend.

Overmars werd eerder dit seizoen in verband gebracht met Newcastle United, dat met Saudische investeerders de Europese top wil aanvallen.

Voorstander

Het nieuws over Overmars lekte uit doordat er een filmpje van de media-afdeling van Ajax op internet verscheen. "De kwaliteit van de video is uitstekend, dat kun je aan onze media-afdeling wel overlaten. Het is niet via onze kanalen naar buiten gekomen, maar op een of andere manier is het toch gelekt. Of het officieel is? Dat doen we graag zelf", zei algemeen directeur Edwin van der Sar vlak voor de aftrap van het duel met Sporting Portugal in de Champions League bij RTL7.

Van der Sar is een groot voorstander van een langer verblijf van Overmars bij Ajax. "Continuïteit is heel belangrijk binnen een club. Je wil ook graag de sterkhouders langer behouden. Dat is soms lastig door grote clubs uit Europa. We gaan de goede kant op met de club, groeien enorm en zowel financieel als sportief gaat het goed. We kunnen steeds tot een hoger niveau komen."

Meer uit Voetbal

UEFA-baas Čeferin 'niet geïnteresseerd' in voorzitterschap FIFA

NYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.

2 uur geleden
Infantino: FIFA wil voetbalkloof verkleinen met investeringen

SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.

8 uur geleden
FC Barcelona scoort vijf keer in uitduel met Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).

11 uur geleden
PSG verliest ondanks twee treffers van Torres punten in Rennes

RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.

11 uur geleden
AC Milan wint van Torino in Serie A

TURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.

11 uur geleden
Atlético Madrid blijft tegen Villarreal steken op gelijkspel

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.

15 uur geleden
Cambuur: fans liepen brandwonden, gehoorschade en oogletsel op

LEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.

15 uur geleden