Dinsdag kans op zware spits door onstuimig weer
DE BILT (ANP) - Nederland krijgt na het weekend te maken met onstuimig weer. Dat meldt Weeronline. Met name dinsdag is er daarom kans op een zware ochtendspits.
Er wordt dinsdag een krachtige westen- tot zuidwestenwind verwacht. Aan zee kan het soms stormachtig waaien met kans op windstoten tot 75 km/per uur. Ook trekt er een aantal winterse buien over het land. Er is kans op onweer, hagel en zelfs vlokken kletsnatte sneeuw kunnen voorkomen. Weggebruikers moeten rekening houden met drukte op de weg, door de combinatie van buien en veel wind kan de ochtendspits dinsdag extra druk zijn.
Ook de rest van de week blijft het weer wisselvallig met veel bewolking en af en toe regen. Wel loopt de temperatuur in de loop van de week op naar liefst 10-13 graden in en na volgend weekend.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Burgemeester Jan van Zanen van Den Haag is qua demonstraties op alles voorbereid, zegt hij tegen een verslaggever van het ANP. Protesten en demonstraties passen bij Den Haag, vindt hij. "We zijn de demonstratiehoofdstad van het land. Ik faciliteer me de pleuris, om het even oneerbiedig te zeggen."
37 seconden geledenUTRECHT (ANP) - De storing die dinsdagochtend is ontstaan op het spoor in Midden-Nederland is veroorzaakt door sabotage, meldt ProRail. Volgens de spoorbeheerder zijn op meerdere plekken op het spoor "materialen aangetroffen die daar bewust zijn neergelegd". Het gaat volgens een woordvoerder van ProRail om buizen die aan het spoor zijn vastgemaakt.
41 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Verkeer op de A2 van Den Bosch naar Utrecht moet rekening houden met forse vertraging door een ongeluk in de buurt van knooppunt Deil. Rijkswaterstaat meldt dat de vertraging daar inmiddels ongeveer honderd minuten is. De organisatie adviseert mensen die over de A2 van het zuiden naar Utrecht willen om hun reis waar mogelijk uit te stellen, "nu de spits op gang komt".
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - In een deel van het land rijden dinsdagochtend geen treinen door een storing die op dertien plekken op het spoor in Midden-Nederland is ontstaan. Dat meldt ProRail. Volgens de spoorbeheerder heeft de storing grote gevolgen voor het treinverkeer in Midden- en Noord-Nederland. In de reisplanner is te zien dat veel treinen in die regio's zijn uitgevallen of met vertraging rijden.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Traditiegetrouw brengen politici op Prinsjesdag een boodschap over via hun outfits. Zo draagt minister Rianne Letschert (Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, D66) een hoed en schouderstuk die een combinatie van wetenschap en kunst zijn.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Belgische minister van Buitenlandse Zaken Maxime Prévot is dinsdag aanwezig in Den Haag op Prinsjesdag. Prévot is in de Koninklijke Schouwburg voor de Troonrede op uitnodiging van minister van Buitenlandse Zaken Tom Berendsen.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - De politie heeft meer dan 120 tips gekregen over de hack bij Odido van begin dit jaar. Dat heeft de politie bekendgemaakt in het programma Opsporing Verzocht.
9 uur geleden