Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dinamo Zagreb stunt in Champions League met zege op Chelsea

Dinamo Zagreb stunt in Champions League met zege op Chelsea

ZAGREB (ANP) - Dinamo Zagreb heeft bij de start van de groepsfase van de Champions League voor een grote verrassing gezorgd. De kampioen van Kroatië was in groep E te sterk voor Chelsea, dat het toernooi in 2021 nog won. RB Salzburg en AC Milan zijn de twee andere clubs in de poule. Zij spelen later op dinsdag tegen elkaar.

Chelsea begon veel beter in Zagreb en kreeg via Raheem Sterling in de 6e minuut een grote kans. Het schot van de van Manchester City overgekomen aanvaller werd echter geblokt.

Dinamo Zagreb beperkte zich tot tegenhouden, maar bij de eerste counter was het direct raak voor het elftal van trainer Ante Cacic. Spits Bruno Petkovic kopte de bal perfect door op Mislav Orsic, die de uitgekomen doelman Kepa Arrizabalaga met een stiftje passeerde.

Zagreb hield tot de rust stand. Oud-Ajacied Hakim Ziyech mocht de gehele tweede helft meedoen bij Chelsea, maar ook hij wist het verschil niet te maken. Een doelpunt van Pierre-Emerick Aubameyang werd in de 49e minuut afgekeurd wegens buitenspel van Ben Chilwell.

Dinamo Zagreb kwam na een klein uur spelen bijna op 2-0. Na een schot van Stefan Ristovski tikte Arrizabalaga de bal tegen de lat. Een slotoffensief van Chelsea leverde niets op. Reece James raakte in de 85e minuut de paal. Een schot van Ziyech, gestopt door keeper Dominik Livakovic, deed daarna niet meer ter zake omdat Ziyech buitenspel stond. Ook enkele door Ziyech genomen vrije trappen in de 8 minuten blessuretijd leverden niets op.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

2 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

2 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

4 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

6 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

7 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

7 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

10 uur geleden