Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dilrosun scoort voor Hertha BSC tegen FC Augsburg

Dilrosun scoort voor Hertha BSC tegen FC Augsburg

BERLIJN (ANP) - Javairô Dilrosun heeft Hertha BSC aan een thuiszege op FC Augsburg geholpen. De aanvaller opende de score voor lege tribunes in Berlijn. Zijn ploeggenoot Krzysztof Piatek verdubbelde de marge in blessuretijd (2-0).

De 21-jarige Dilrosun had weer eens een basisplaats omdat Matheus Cunha nog niet hersteld was van een hersenschudding. De Amsterdammer vierde zijn vierde competitietreffer van dit seizoen in de Bundesliga. Hertha BSC heeft tien punten overgehouden aan de eerste vier duels onder de nieuwe trainer Bruno Labbadia.

Melayro Bogarde debuteerde met een zege voor het eerste elftal van TSG Hoffenheim. De verdediger die donderdag zijn 18e verjaardag vierde, mocht van trainer Alfred Schreuder aan het uitduel met FSV Mainz 05 beginnen (0-1). Zijn ploeggenoot Ihlas Bebou scoorde even voor rust. Bogarde kreeg al na twaalf minuten een gele kaart en werd in de rust gewisseld

Bogarde verliet twee jaar geleden de jeugdopleiding van Feyenoord voor Hoffenheim. Hij is een neef van Winston Bogarde, de assistent van hoofdtrainer Erik ten Hag bij Ajax. Bogarde is de jongste Nederlandse debutant ooit in de Bundesliga. Jeffrey Bruma en Jean-Paul Boëtius verschenen aan de aftrap voor FSV Mainz 05.

Wolfsburg

VfL Wolfsburg verloor in eigen huis van Eintracht Frankfurt: 1-2. Daichi Kamada maakte in de 85e minuut het winnende doelpunt, op aangeven van de ingevallen Bas Dost. Wout Weghorst speelde het hele duel voor Wolfsburg, dat zich niet wist te belonen voor een veldoverwicht. Jonathan de Guzman mocht vlak voor het laatste fluitsignaal invallen bij Frankfurt.

Schalke 04 heeft ook het vierde duel na de coronapauze verloren. Ook Werder Bremen was te sterk (0-1), met dank aan een mooie treffer van Leonardo Bittencourt. Davy Klaassen speelde de hele wedstrijd voor Werder dat de nummer voorlaatst van de Bundesliga blijft.

Meer uit Voetbal

Ajax verhuurt Van den Boomen aan het Franse Angers

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Branco van den Boomen tot het einde van het seizoen aan de Franse club Angers SCO, de huidige nummer 11 van de Ligue 1. De 30-jarige middenvelder staat nog tot de zomer van 2027 onder contract in Amsterdam.

45 minuten geleden
Atlético en Galatasaray spelen gelijk, Qarabag verslaat Frankfurt

ISTANBUL (ANP) - Atlético Madrid heeft in de voorlaatste speelronde in het hoofdtoernooi van de Champions League gelijkgespeeld bij Galatasaray (1-1). De ploeg van Diego Simeone kwam na vier minuten op voorsprong via een kopbal van Giuliano Simeone, de zoon van de trainer. Maar de nummer 1 van Turkije kwam een kwartier later op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Marcos Llorente. Atlético staat voorlopig op plek 8, maar later op woensdag komt een aantal ploegen nog in actie. Galatasaray heeft nu 10 punten en staat voorlopig 16e.

49 minuten geleden
AZ verspeelt drie dagen na ontslag Martens punten tegen Excelsior

ALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd de eerste wedstrijd sinds het ontslag van trainer Maarten Martens te winnen. De Alkmaarders speelden voor eigen publiek in de Eredivisie gelijk tegen Excelsior: 1-1. Het duel zou eigenlijk 14 december gespeeld worden, maar werd uitgesteld om AZ zo langer de tijd te geven zich voor te bereiden op de ontmoeting met Jagiellonia Bialystok uit Polen in de Conference League.

51 minuten geleden
Salah-Eddine keert na finale Afrika Cup direct terug in basis PSV

NEWCASTLE (ANP) - Anass Salah-Eddine heeft woensdag in de uitwedstrijd van PSV tegen Newcastle United in de Champions League direct een basisplaats. De linkervleugelverdediger viel zondag nog in tijdens de door zijn land Marokko met 1-0 verloren finale tegen Senegal.

2 uur geleden
Go Ahead en Stoke City akkoord over recordtransfer spits Smit

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles en Stoke City FC hebben op hoofdlijnen een akkoord bereikt over de transfer van spits Milan Smit. Dat zegt Marc van Hintum, technisch manager van Go Ahead, tegen ESPN. Go Ahead Eagles ontving volgens Van Hintum nog niet eerder zoveel geld voor een vertrekkende speler. Het gaat naar verluidt om 5,5 miljoen euro, maar dat wil Van Hintum niet bevestigen.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles-aanvoerder Deijl op weg naar Feyenoord

NICE (ANP) - De transfer van Mats Deijl van Go Ahead Eagles naar Feyenoord is zo goed als rond. "Het gaat nog om de kleine lettertjes", zegt technisch manager Marc van Hintum van Go Ahead tegen ESPN.

2 uur geleden
Fortuna verkoopt verdediger Mendes na vijf maanden

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard neemt na ruim vijf maanden alweer afscheid van Houboulang Mendes. De 27-jarige geboren Fransman, die als international voor Guinee-Bissau voetbalde, stapt over naar Servette FC. Bij de Zwitserse club, die uitkomt op het hoogste niveau, ondertekent hij een meerjarig contract.

3 uur geleden