Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dilrosun scoort voor Hertha BSC tegen FC Augsburg

Dilrosun scoort voor Hertha BSC tegen FC Augsburg

BERLIJN (ANP) - Javairô Dilrosun heeft Hertha BSC aan een thuiszege op FC Augsburg geholpen. De aanvaller opende de score voor lege tribunes in Berlijn. Zijn ploeggenoot Krzysztof Piatek verdubbelde de marge in blessuretijd (2-0).

De 21-jarige Dilrosun had weer eens een basisplaats omdat Matheus Cunha nog niet hersteld was van een hersenschudding. De Amsterdammer vierde zijn vierde competitietreffer van dit seizoen in de Bundesliga. Hertha BSC heeft tien punten overgehouden aan de eerste vier duels onder de nieuwe trainer Bruno Labbadia.

Melayro Bogarde debuteerde met een zege voor het eerste elftal van TSG Hoffenheim. De verdediger die donderdag zijn 18e verjaardag vierde, mocht van trainer Alfred Schreuder aan het uitduel met FSV Mainz 05 beginnen (0-1). Zijn ploeggenoot Ihlas Bebou scoorde even voor rust. Bogarde kreeg al na twaalf minuten een gele kaart en werd in de rust gewisseld

Bogarde verliet twee jaar geleden de jeugdopleiding van Feyenoord voor Hoffenheim. Hij is een neef van Winston Bogarde, de assistent van hoofdtrainer Erik ten Hag bij Ajax. Bogarde is de jongste Nederlandse debutant ooit in de Bundesliga. Jeffrey Bruma en Jean-Paul Boëtius verschenen aan de aftrap voor FSV Mainz 05.

Wolfsburg

VfL Wolfsburg verloor in eigen huis van Eintracht Frankfurt: 1-2. Daichi Kamada maakte in de 85e minuut het winnende doelpunt, op aangeven van de ingevallen Bas Dost. Wout Weghorst speelde het hele duel voor Wolfsburg, dat zich niet wist te belonen voor een veldoverwicht. Jonathan de Guzman mocht vlak voor het laatste fluitsignaal invallen bij Frankfurt.

Schalke 04 heeft ook het vierde duel na de coronapauze verloren. Ook Werder Bremen was te sterk (0-1), met dank aan een mooie treffer van Leonardo Bittencourt. Davy Klaassen speelde de hele wedstrijd voor Werder dat de nummer voorlaatst van de Bundesliga blijft.

Meer uit Voetbal

Aanvalster DellaPeruta op huurbasis naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.

17 minuten geleden
Messi wil na voetballoopbaan geen coach maar clubeigenaar worden

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.

1 uur geleden
KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

5 uur geleden
NEC - FC Utrecht en vijf duels eerste divisie op vrijdag afgelast

ZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles verlengt trainingskamp door winterweer

ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.

8 uur geleden
Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

20 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

20 uur geleden