Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dilrosun scoort voor Hertha BSC tegen FC Augsburg

Dilrosun scoort voor Hertha BSC tegen FC Augsburg

BERLIJN (ANP) - Javairô Dilrosun heeft Hertha BSC aan een thuiszege op FC Augsburg geholpen. De aanvaller opende de score voor lege tribunes in Berlijn. Zijn ploeggenoot Krzysztof Piatek verdubbelde de marge in blessuretijd (2-0).

De 21-jarige Dilrosun had weer eens een basisplaats omdat Matheus Cunha nog niet hersteld was van een hersenschudding. De Amsterdammer vierde zijn vierde competitietreffer van dit seizoen in de Bundesliga. Hertha BSC heeft tien punten overgehouden aan de eerste vier duels onder de nieuwe trainer Bruno Labbadia.

Melayro Bogarde debuteerde met een zege voor het eerste elftal van TSG Hoffenheim. De verdediger die donderdag zijn 18e verjaardag vierde, mocht van trainer Alfred Schreuder aan het uitduel met FSV Mainz 05 beginnen (0-1). Zijn ploeggenoot Ihlas Bebou scoorde even voor rust. Bogarde kreeg al na twaalf minuten een gele kaart en werd in de rust gewisseld

Bogarde verliet twee jaar geleden de jeugdopleiding van Feyenoord voor Hoffenheim. Hij is een neef van Winston Bogarde, de assistent van hoofdtrainer Erik ten Hag bij Ajax. Bogarde is de jongste Nederlandse debutant ooit in de Bundesliga. Jeffrey Bruma en Jean-Paul Boëtius verschenen aan de aftrap voor FSV Mainz 05.

Wolfsburg

VfL Wolfsburg verloor in eigen huis van Eintracht Frankfurt: 1-2. Daichi Kamada maakte in de 85e minuut het winnende doelpunt, op aangeven van de ingevallen Bas Dost. Wout Weghorst speelde het hele duel voor Wolfsburg, dat zich niet wist te belonen voor een veldoverwicht. Jonathan de Guzman mocht vlak voor het laatste fluitsignaal invallen bij Frankfurt.

Schalke 04 heeft ook het vierde duel na de coronapauze verloren. Ook Werder Bremen was te sterk (0-1), met dank aan een mooie treffer van Leonardo Bittencourt. Davy Klaassen speelde de hele wedstrijd voor Werder dat de nummer voorlaatst van de Bundesliga blijft.

Meer uit Voetbal

Ajax verhuurt middenvelder Mannsverk aan Sparta Praag

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Sivert Mannsverk aan Sparta Praag. De club uit de Tsjechische hoofdstad huurt de Noorse middenvelder dit seizoen en heeft ook een optie tot koop.

8 uur geleden
Media: PSV bereikt akkoord met Bayern over aankoop Wanner

MÜNCHEN (ANP) - PSV zou een akkoord hebben bereikt met Bayern München over de komst van middenvelder Paul Wanner. Volgens verschillende vooraanstaande Duitse en Nederlandse media betaalt de landskampioen zo'n 15 miljoen euro voor het 19-jarige talent. Daarbij zou Bayern een terugkoopoptie hebben bedongen.

12 uur geleden
AZ zonder geblesseerde Mijnans naar Levski Sofia

ALKMAAR (ANP) - AZ-middenvelder Sven Mijnans mist het uitduel met Levski Sofia uit de voorrondes van de Conference League van donderdag. De 25-jarige voormalig speler van Sparta Rotterdam heeft klachten overgehouden aan het competitieduel met FC Volendam (2-2). AZ heeft verdediger Maxim Dekker wel weer terug na een blessure.

13 uur geleden
PSV mist Veerman tegen FC Groningen door bovenbeenklachten

EINDHOVEN (ANP) - PSV mist middenvelder Joey Veerman zaterdag in het thuisduel met FC Groningen. De 26-jarige Volendammer heeft lichte bovenbeenklachten overgehouden aan de uitwedstrijd tegen FC Twente en werkt daardoor een individueel programma af.

15 uur geleden
Oranje-international Simons mag bij goed bod weg bij RB Leipzig

LEIPZIG (ANP/DPA) - Oranje-international Xavi Simons mag bij een goed bod vertrekken bij RB Leipzig. Dat zei sportief directeur Marcel Schäfer woensdag in het Duitse tijdschrift Sport Bild. De 22-jarige middenvelder, die nog een contract heeft tot medio 2027, zou in de belangstelling staan van Chelsea.

18 uur geleden
Recordaantal voetbalwedstrijden voor Braziliaanse doelman Fábio

RIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - Doelman Fábio van Fluminense heeft volgens zijn club en Braziliaanse media het record van het grootste aantal officiële wedstrijden verbroken. De 44-jarige keeper kwam in het duel met América de Cali in de Copa Sudamericana voor de 1391e keer in actie.

19 uur geleden
Voetballers kiezen Salah voor derde keer tot speler van het jaar

LONDEN (ANP) - De Professional Footballers' Association heeft aanvaller Mohamed Salah van Liverpool voor de derde keer uitgeroepen tot speler van het jaar in Engeland. Nooit eerder kroonde de spelersvakbond een voetballer drie keer. De 33-jarige Egyptenaar kreeg de prijs eerder in 2018 en 2022. Salah werd met het door Arne Slot getrainde Liverpool kampioen in de Premier League. Hij was goed voor 29 doelpunten en 18 assists.

1 dag geleden