Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Dikke laag schuim op het water maakt het opkrabbelen lastig'

'Dikke laag schuim op het water maakt het opkrabbelen lastig'

SCHEVENINGEN (ANP) - Op de zee bij Scheveningen ligt een dikke laag schuim op het water. Die maakt het lastig weer goed op te krabbelen, als je bent omgevallen. Dat stellen twee surfers die maandagavond laat in de kustplaats uit het water komen. De twee hadden zelf in de avond een tijdje gesurft. Zij waren geen onderdeel van de groep die in de problemen was gekomen en waarvoor een grote zoekactie op touw is gezet.

De groep kwam in problemen bij het Noordelijk Havenhoofd. Rond dat havenhoofd kunnen kolken ontstaan, aldus een van die surfers. Hulpdiensten op de grond, in de lucht en op het water zoeken even na 22.30 uur nog met schijnwerpers naar de mogelijk vermisten. Een helikopter vliegt met groot zoeklicht over het water, bootjes varen eveneens met zoeklichten. Verschillende hulpdiensten en de politie zijn op het land ter plekke.

Tussen zeven en acht werd de stroming sterker, zo zeggen de surfers, maar dat was voorspeld. Ook de noordelijke wind is sterk, sterker dan eerdere dagen. Volgens hen is de watertemperatuur niet anders dan eerdere dagen.

Meer uit Binnenland

Terneuzen verbiedt recreatie op vakantiepark van Peter Gillis

TERNEUZEN (ANP) - De gemeente Terneuzen verbiedt per direct recreatie op het vakantiepark Marina Beach in het Zeeuws-Vlaamse Hoek van ondernemer en televisiebekendheid Peter Gillis. Burgemeester Erik van Merrienboer van de gemeente Terneuzen heeft besloten geen exploitatievergunning voor het park te verlenen. Ook is besloten de alcoholwetvergunning en horeca-exploitatievergunning voor Marina Beach in te trekken. Het park staat al geruime tijd te koop.

1 uur geleden
Tienduizenden aanmeldingen voor mogelijke claim na datalek

AMSTERDAM (ANP) - Tienduizenden vrouwen van wie gegevens zijn gestolen bij de hack bij laboratorium Clinical Diagnostics, hebben zich al aangesloten bij initiatieven voor een mogelijke collectieve schadeclaim. Advocatenkantoor Van Diepen Van der Kroef had woensdagochtend zo'n 50.000 aanmeldingen binnen, zegt advocaat Michaël Dol. Bij DHKV Advocaten staat de teller op 18.000 aanmeldingen, laat advocaat Floris Vulto weten.

1 uur geleden
Grote brand afvalverwerker Deurne onder controle, 2 scholen dicht

DEURNE (ANP) - De grote brand die woensdagochtend uitbrak bij een afvalverwerker in het Noord-Brabantse Deurne is onder controle. De brandweer is nog aan het nablussen. Vanwege de rook bleven twee scholen dicht.

1 uur geleden
Mogelijke dader brand na explosie in flat in Rotterdam nog zoek

ROTTERDAM (ANP) - De politie is nog op zoek naar de persoon of personen die mogelijk betrokken zijn bij een explosie bij een huis in de Kapelstraat in de wijk Delfshaven in Rotterdam-West. In de portiekflat brandde in de nacht van dinsdag op woensdag door de ontploffing een woning uit. Er is tot nu toe nog niemand aangehouden, meldt de politie.

1 uur geleden
Grote brand bij afvalverwerker Deurne

DEURNE (ANP) - Bij een afvalverwerker in het Noord-Brabantse Deurne woedt woensdagochtend een grote brand. Volgens een woordvoerder van de brandweer staan twee loodsen in brand en wordt geprobeerd overslag naar andere panden te voorkomen. Vanwege de vrijkomende rook blijft basisschool de Piramide vooralsnog gesloten.

1 uur geleden
Stichting stapt naar ACM om te makkelijk vinden vapes op Snapchat

AMSTERDAM (ANP) - De Stichting Rookpreventie Jeugd (SRPJ) vraagt de Autoriteit Consument & Markt (ACM) op te treden tegen Snapchat. Volgens de stichting kunnen jongeren via het onlineplatform nog steeds te makkelijk dealers in illegale nicotineproducten vinden. Dat meldt de stichting woensdag.

2 uur geleden
Ruim half miljoen opgehaald voor 'Wij eisen de nacht op'

AMSTERDAM (ANP) - De teller van de inzamelingsactie 'Wij eisen de nacht op' staat op ruim een half miljoen euro. Met de crowdfunding wil initiatiefneemster Danique de Jong ervoor zorgen dat er meer wordt gedaan aan de veiligheid van vrouwen op straat.

12 uur geleden