Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dierenbescherming klaagt voetballer Zouma aan voor schoppen kat

Dierenbescherming klaagt voetballer Zouma aan voor schoppen kat

LONDEN (ANP) - De Britse dierenbeschermingsorganisatie RSPCA klaagt voetballer Kurt Zouma van West Ham United aan. Aanleiding is een filmpje dat op internet circuleerde waarop te zien is dat de 27-jarige Franse international tegen een van zijn katten aanschopt en ook schoenen naar het dier gooit. In een ander filmpje slaat Zouma de kat met de palm van zijn hand in het gezicht, terwijl op de achtergrond gelach is te horen.

De filmpjes, opgenomen door de broer van Zouma (Yoan), zorgden voor grote verontwaardiging. De voetballer heeft zich verontschuldigd voor zijn gedrag en zei dat de katten in orde waren. Voor de RSPCA is dat niet voldoende. De organisatie dient een klacht in op grond van de wet voor dierenwelzijn.

West Ham United gaf Zouma de hoogst mogelijk boete en kledingmerk Adidas verbrak de samenwerking met de speler.

Meer uit Voetbal

Ajax-directeur Geelen: ik had zelf de media te woord moeten staan

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.

1 uur geleden
Ajax: mensen zonder kaart in stadion door geforceerde nooduitgang

AMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.

1 uur geleden
Ajax vergoedt supporters na gestaakte wedstrijd tegen Groningen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.

1 uur geleden
Nijhuis leidt ook restant gestaakt duel tussen Ajax en Groningen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.

2 uur geleden
Bonmatí breekt kuitbeen en staat maanden aan de kant

MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.

4 uur geleden
Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

13 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

13 uur geleden