Diddy kiest ervoor niet te getuigen
NEW YORK (ANP) - Sean 'Diddy' Combs zal niet getuigen in de strafzaak tegen hem. Dat vertelde de van onder meer mensenhandel verdachte muziekmagnaat dinsdag in de rechtbank in New York, schrijven verschillende Amerikaanse media.
Dinsdag kwam na zeven weken een einde aan de getuigenverhoren in de zaak tegen de bekende rapper. Combs zou nu de mogelijkheid hebben om zelf te getuigen, maar ziet daarvan af. Op de vraag van de rechter of het zijn eigen beslissing was om niet te getuigen, zei Combs: "Dat is uitsluitend mijn beslissing. Ik bedoel, het is mijn beslissing, samen met mijn advocaten."
De 55-jarige Combs zei ook onschuldig te zijn. Hij wordt onder meer ook verdacht van samenzwering tot afpersing en seksuele uitbuiting.
Donderdag begint de verdediging van Combs met haar slotpleidooien. De advocaten hebben ook aangegeven zelf geen getuigen meer op te roepen en zich te richten op het ingediende bewijsmateriaal.
Meer uit Buitenland
ISLAMABAD/CAÏRO (ANP) - De Pakistaanse premier Shehbaz Sharif heeft de Iraanse president Masoud Pezeshkian gebeld en aangedrongen op terughoudendheid. Hij riep volgens zijn kantoor Pezeshkian op "de met grote inspanningen verworven" vooruitgang naar vrede te behouden. Pakistan is de meest vooraanstaande bemiddelaar tussen Iran en de VS en is volgens de premier bezorgd over de recente escalaties.
1 uur geledenDOUGHTON (ANP) - Voor het eerst in jaren is het gezin van de Britse prins Harry weer langsgegaan bij koning Charles. De koning en koningin Camilla ontvingen prins Harry, zijn vrouw Meghan en hun kinderen prins Archie (7) en prinses Lilibet (5) op hun Engelse landgoed Highgrove. Dat melden Britse media.
1 uur geledenNEWTON ABBOT (ANP/RTR) - De Engelse politie heeft een verdachte aangehouden in het onderzoek naar de moord op de conservatieve Britse oud-politica Ann Widdecombe. De politie spreekt van een 26-jarige Britse man uit de omgeving en brengt de zaak niet in verband met politiek of terrorisme. De 78-jarige vrouw is in haar woning in Haytor in het graafschap Devon met ernstige verwondingen dood aangetroffen.
3 uur geledenNEWTON ABBOT (ANP) - De conservatieve Britse oud-parlementariër Ann Widdecombe is in haar woning in het zuidwesten van Engeland dood aangetroffen. De politie is naar eigen zeggen een onderzoek naar moord begonnen en zoekt een witte man die mogelijk verantwoordelijk voor het misdrijf zou zijn. De 78-jarige vrouw werd volgens de politie in haar woning in Haytor dood met ernstige verwondingen aan het hoofd gevonden.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - De Verenigde Staten zetten de onderhandelingen met Iran voort, zei de Amerikaanse president Donald Trump vrijdag in een bericht op Truth Social. Hij benadrukte dat het bestand tussen de twee landen wel voorbij is.
5 uur geledenLOS GALLARDOS (ANP) - De autoriteiten zijn uit voorzorg begonnen met de evacuatie van ongeveer vierhonderd mensen uit de buurt van een natuurbrand circa 50 kilometer ten noordoosten van de Spaanse stad Almería. Bij de brand zijn zeker twaalf mensen om het leven gekomen die op de vlucht ingesloten raakten in de buurt van het dorp Bédar. Dat wordt ontruimd, net als gehuchten in de omgeving en een vakantie-oord.
5 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De burgemeester van Berlijn, Kai Wegner, heeft twee maanden voor de verkiezingen in de deelstaat aangekondigd dat hij niet langer kandidaat zal zijn voor zijn partij. Hij lag onder meer onder vuur vanwege communicatiefouten die hij zou hebben gemaakt toen een deel van de stad midden in de winter zonder stroom kwam te zitten.
6 uur geleden