Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dichte mist in westen van het land, lokaal glad

Dichte mist in westen van het land, lokaal glad

HILVERSUM (ANP) - In de westelijke helft van het land komt dinsdagochtend (dichte) mist voor. Voor Zeeland, Noord-Brabant, Zuid-Holland, Utrecht, Noord-Holland, Flevoland, Friesland en het westelijk waddengebied heeft het KNMI code geel uitgegeven wegens plaatselijke mist. Het zicht is minder dan 200 meter, waardoor verkeer en buitenactiviteiten hinder kunnen ondervinden.

Volgens Weer.nl is vooral in Utrecht de mist dicht. Op het officiële weerstation Cabauw is het zicht slechts 75 meter, in de omgeving van Hilversum was het zicht rond de 50 meter. In de ochtend kan de mist zich nog naar het oosten uitbreiden. In de middag wordt het zicht beter, maar het kan tot diep in de middag duren voordat de mist overal is verdwenen.

Weer.nl waarschuwt ook voor gladde wegen. In de Randstad komt in de ochtend regionaal gladheid voor door rijpvorming. Vooral op bruggen kan het zeer glad zijn. Dinsdagavond en in de nacht naar woensdag ontstaat in het zuiden weer dichte mist, maar gladheid wordt dan niet verwacht.

Meer uit Binnenland

Rekenkamer: minister had te weinig zicht op WIA-problematiek

DEN HAAG (ANP) - De minister van Sociale Zaken had de afgelopen jaren te weinig toezicht op de problemen die de uitvoeringsorganisatie UWV had met de WIA. Dat schrijft de Algemene Rekenkamer in een rapport. Volgens de Rekenkamer was het UWV vooral bezig met het wegwerken van achterstanden en was er te weinig aandacht voor hoe de uitkeringen van arbeidsongeschikten werden vastgesteld. Daardoor kregen tienduizenden mensen te veel of te weinig geld.

4 uur geleden
Rechtbank wil alles over FIOD-werkwijze weten in mondkapjeszaak

ROTTERDAM (ANP) - De rechtbank in Rotterdam wil in de strafzaak tegen Sywert van Lienden en zijn voormalige zakenpartners Camille van Gestel en Bernd Damme meer weten over de werkwijze van de rechercheurs van de Fiscale Inlichtingen- en Opsporingsdienst (FIOD). Die deden onderzoek naar de mondkapjesaffaire.

6 uur geleden
Dordrechts Museum verwerft 'sleutelwerk' van Marlene Dumas

DORDRECHT (ANP) - Het Dordrechts Museum voegt deze week een werk van Marlene Dumas toe aan de collectie. De Geboorte van de Schilderkunst is volgens het museum een sleutelwerk, dat dankzij "een genereuze bruikleengever" in het museum kan worden tentoongesteld. Het doek van de in Zuid-Afrika geboren kunstenares wordt donderdag in ontvangst genomen, in het bijzijn van Dumas.

7 uur geleden
Frenna meest beluisterde artiest op Spotify

AMSTERDAM (ANP) - Nederlandse gebruikers van Spotify luisterden dit jaar vooral naar de muziek van de Haagse rapper Frenna. Hij voert het jaaroverzicht van de streamingdienst aan. Daarna volgen Lil Kleine en Ronnie Flex. Alle gebruikers van de dienst krijgen woensdag hun eigen lijst te zien, de Spotify Wrapped.

7 uur geleden
Provincie Utrecht: wolf op Utrechtse Heuvelrug doodgeschoten

UTRECHT (ANP) - Jagers hebben op de Utrechtse Heuvelrug een wolf doodgeschoten. Uit een spoedanalyse van het DNA moet blijken of het gaat om de wolf waarvoor de provincie Utrecht eerder dit jaar een afschotvergunning verleende. Die wolf heeft een aantal keer mensen aangevallen en gebeten.

7 uur geleden
Noodlijdend Limburgs vliegveld presenteert weer nieuwe directeur

MAASTRICHT (ANP) - Het noodlijdende vliegveld van Maastricht heeft wederom een nieuwe algemeen directeur aangesteld. Cor de Man begint op 1 februari als CEO van Maastricht Aachen Airport (MAA). Hij volgt Joost Meijs op, die net een jaar in dienst was toen hij op 1 november zijn functie neerlegde om directeur te worden van Luchtverkeersleiding Nederland (LVNL).

8 uur geleden
Drenten met aardbevingsschade ervaren meer stress en wantrouwen

UTRECHT (ANP) - Ook in Drenthe hebben mensen met schade aan hun woning door de gaswinning in Groningen vaker last van stress en minder vertrouwen in de overheid. "De impact van de gaswinningsproblematiek stopt niet bij de provinciegrens van Groningen", stelt onderzoeksinstituut Nivel, dat samen met de Rijksuniversiteit Groningen onderzoek doet.

8 uur geleden