Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Diamond League mikt op veertien atletiekwedstrijden

Diamond League mikt op veertien atletiekwedstrijden

MONACO (ANP) - Na een jaar waarin door de coronapandemie maar weinig atletiekwedstrijden konden doorgaan heeft de Diamond League voor 2021 veertien meetings aangekondigd. De topcompetitie moet op 23 mei beginnen in het Marokkaanse Rabat. De helft van de wedstrijden staat gepland voor de Olympische Spelen van Tokio, die op 23 juli beginnen.

Na Rabat volgen atletiekmeetings in Doha (28 mei), Rome (4 juni), Oslo (10 juni), Stockholm (4 juli), Monaco (9 juli) en Londen (13 juli). Na de Spelen gaat het op 14 augustus verder in Shanghai en volgen wedstrijden in het Amerikaanse Eugene (21 augustus) en nog een in China. De Diamond League wordt daarna afgesloten in Europa met wedstrijden in Lausanne (26 augustus), Parijs (28 augustus), Brussel (3 september) en Zürich.

Die laatste wedstrijd is een tweedaagse (8/9 september) en geldt als de finale waarvoor de atleten zich moeten kwalificeren. De organisatie benadrukte dinsdag dat het om een voorlopige kalender gaat en veranderingen mogelijk zijn afhankelijk van de ontwikkelingen rond het coronavirus.

Meer uit Sport

Tennisser Middelkoop deed aangifte wegens bedreigend bericht

PARIJS (ANP) - Tennisser Matwé Middelkoop heeft begin dit jaar aangifte gedaan wegens een bedreigend bericht op sociale media. De nummer 23 van de wereld in het dubbelspel vindt dat de sporters het steeds zwaarder te verduren krijgen.

4 uur geleden
Sinner laat twee matchpoints onbenut en verliest van Altmaier

PARIJS (ANP) - Jannik Sinner is op Roland Garros niet verder gekomen dan de tweede ronde. De als achtste geplaatste Italiaan, een outsider voor de titel, liet tegen de Duitser Daniel Altmaier twee wedstrijdpunten onbenut en verloor in vijf sets. Het werd 6-7 (0) 7-6 (7) 1-6 7-6 (4) 7-5.

5 uur geleden
Verstappen noemt winnen alle races door Red Bull onwaarschijnlijk

BARCELONA (ANP) - Wereldkampioen Max Verstappen denkt dat het mogelijk is dat zijn team Red Bull in alle 22 grands prix dit seizoen de zege pakt. "Zoals het er uitziet kunnen we dat. Maar het is zeer onwaarschijnlijk, omdat er altijd een keer wat mis kan gaan", zei de 25-jarige coureur in Barcelona, waar komende dagen de Grote Prijs van Spanje plaatsvindt.

5 uur geleden
Swiatek staat op winderig centercourt opnieuw maar vier games af

PARIJS (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft ook in haar tweede wedstrijd op Roland Garros maar vier games afgestaan. De Poolse, die woensdag haar 22e verjaardag vierde, rekende in anderhalf uur met 6-4 6-0 af met de Amerikaanse Claire Liu.

5 uur geleden
Schaatsploeg Anema verwacht geen problemen met KNSB over Stolz

UTRECHT (ANP) - Voorzitter Jos Vaessen van schaatsteam Albert Heijn-Zaanlander verwacht geen problemen met schaatsbond KNSB over de komst van wereldkampioen Jordan Stolz, die de komende drie seizoenen voor de ploeg rijdt. De schaatsbond had in april laten weten dat buitenlandse schaatsers in de toekomst niet meer kunnen uitkomen voor Nederlandse commerciële schaatsploegen. De manager van het schaatsteam van coach Jillert Anema denkt echter dat de ploegen er in goed overleg met de KNSB uit gaan komen.

6 uur geleden
Omschakeling van marathon naar baan valt Hassan mentaal zwaar

AMERSFOORT (ANP) - De omschakeling van de marathon naar de baan is atlete Sifan Hassan zwaar gevallen. "Het is vooral mentaal heel moeilijk. Het is heel anders dan trainen voor de marathon. Baanwedstrijden zijn in trainingen niet na te bootsen", zei de olympisch kampioene op de 5000 en 10.000 meter in aanloop naar de FBK Games. Ze loopt in Hengelo haar eerste baanwedstrijden nadat ze in april de marathon van Londen won. Op zaterdagavond staat er een 10.000 meter op het programma, op zondag een 1500 meter.

8 uur geleden
BMX'er Kimmann maakt rentree in wereldbekerwedstrijd in Turkije

UTRECHT (ANP) - BMX'er Niek Kimmann maakt dit weekend zijn rentree bij de wereldbekerwedstrijden in het Turkse Sakarya. De olympisch kampioen brak in februari bij de eerste wedstrijd van dit seizoen in het Amerikaanse Houston zijn sleutelbeen.

9 uur geleden