Di María stopt na Copa América als Argentijns international
BUENOS AIRES (ANP) - Wereldkampioen Ángel Di María stopt na de Copa América van volgend jaar als Argentijns international. De 35-jarige vleugelspeler heeft zijn afscheid "met pijn in zijn ziel en een brok in zijn keel" aangekondigd via sociale media. "Spelen voor de nationale ploeg is het mooiste wat me in mijn carrière is overkomen. Het maakt me heel trots."
Benfica-speler Di María deed deze week nog 12 minuten mee in de interland tegen Brazilië (0-1-winst), in een wedstrijd die werd overschaduwd door rellen. Tot nu toe kwam de voormalig speler van onder meer Manchester United en Juventus 136 keer in actie voor de regerend wereldkampioen, waarin hij 29 doelpunten maakte. Di María was een jaar geleden in Qatar goed voor de 2-0 in de na strafschoppen gewonnen WK-finale tegen Frankrijk.
Argentinië is komende zomer in de Verenigde Staten de titelverdediger op de Copa América.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste oefenwedstrijd voor het WK op het nippertje gewonnen. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman versloeg Oezbekistan (2-1) in een leeg Icahn Stadium in New York.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Doelman Bart Verbruggen is geblesseerd uitgevallen tijdens de laatste oefenwedstrijd voor het WK tegen Oezbekistan in New York. De doelman kwam in botsing met verdediger Abdukodir Khusanov van Manchester City. Hij speelde vervolgens nog even verder, maar liet zich vervangen door Mark Flekken.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Oud-voetbalbestuurder Michel Platini klaagt voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA aan bij een Franse rechtbank. Dat schreef de 70-jarige Franse oud-speler in een verklaring aan persbureau AFP. Platini is van mening dat hij is tegengewerkt bij de verkiezing voor een nieuwe FIFA-voorzitter in 2015.
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben Hans Jorritsma vlak voor het oefenduel met Oezbekistan met een moment van stilte herdacht.
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman verwijt Arsenal niet dat die club Jurriën Timber vorige week zaterdag een uur heeft laten spelen in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. "Ik neem ze niets kwalijk", zei de bondscoach van het Nederlands elftal maandag vlak voor de oefenwedstrijd tegen Oezbekistan in New York. "Het was een finale, maar het heeft niet geholpen."
4 uur geledenNEW YORK (ANP) - Jurriën Timber mist het WK met het Nederlands elftal. De verdediger is onvoldoende hersteld van een liesblessure. Bondscoach Ronald Koeman heeft Lutsharel Geertruida als vervanger opgeroepen, zo meldt de KNVB.
5 uur geledenNEW YORK (ANP) - De KNVB maakt waarschijnlijk verlies op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Als we wereldkampioen worden, verdienen we 6 miljoen dollar. Als we tweede worden, maken we 2 miljoen dollar verlies", vertelde directeur betaald voetbal Marianne van Leeuwen tijdens een bijeenkomst op het Nederlandse consulaat in New York.
6 uur geleden