Di María stopt na Copa América als Argentijns international
BUENOS AIRES (ANP) - Wereldkampioen Ángel Di María stopt na de Copa América van volgend jaar als Argentijns international. De 35-jarige vleugelspeler heeft zijn afscheid "met pijn in zijn ziel en een brok in zijn keel" aangekondigd via sociale media. "Spelen voor de nationale ploeg is het mooiste wat me in mijn carrière is overkomen. Het maakt me heel trots."
Benfica-speler Di María deed deze week nog 12 minuten mee in de interland tegen Brazilië (0-1-winst), in een wedstrijd die werd overschaduwd door rellen. Tot nu toe kwam de voormalig speler van onder meer Manchester United en Juventus 136 keer in actie voor de regerend wereldkampioen, waarin hij 29 doelpunten maakte. Di María was een jaar geleden in Qatar goed voor de 2-0 in de na strafschoppen gewonnen WK-finale tegen Frankrijk.
Argentinië is komende zomer in de Verenigde Staten de titelverdediger op de Copa América.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
10 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
16 uur geleden