
Di María onzeker voor achtste finale Argentinië tegen Australië
DOHA (ANP) - Bondscoach Lionel Scaloni van Argentinië weet nog niet of hij zaterdag de beschikking heeft over Ángel Di María voor het duel in de achtste finales met Australië. De 34-jarige aanvaller kampt met hamstringklachten.
"We hopen dat hij fit is en dat hij kan spelen", aldus Scaloni, die verder niet wilde uitweiden over de blessure.
Di María kwam dit seizoen slechts tot zeven competitiewedstrijden voor Juventus. Hij miste in oktober wedstrijden voor zijn club vanwege een hamstringprobleem. De aanvaller speelde op het WK de verloren wedstrijd tegen Saudi-Arabië (1-2) en werd gewisseld tijdens de wedstrijden tegen Mexico (2-0) en Polen (2-0).
Argentinië speelt zaterdag om 20.00 uur de wedstrijd in de achtste finales tegen Australië.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Technisch directeur Joris Mathijsen vertrekt per direct bij ADO Den Haag. Dat meldt de club uit de eerste divisie in een persbericht. Oud-international Mathijsen was twee jaar in dienst bij de Haagse club.
3 uur geledenSPIEZ (ANP) - Oranje-aanvoerster Sherida Spitse vindt de pijnlijke EK-nederlaag van woensdag tegen Engeland (0-4) de schuld van zowel speelsters als de staf. Bondscoach Andries Jonker verweet zijn ploeg vooral het plan, dat "in theorie" volgens hem klopte, niet goed te hebben uitgevoerd. Spitse vindt dat dat niet alleen aan de voetbalsters lag.
5 uur geledenSPIEZ (ANP) - Aanvoerster Sherida Spitse hoopt in haar toekomstige trainerscarrière samen te werken met Arjan Veurink, de bondscoach van Oranje vanaf na dit EK. De 35-jarige verdedigster noemt een combinatie met de huidige assistent van Engeland-bondscoach Sarina Wiegman "ideaal" gezien haar ervaring als voetbalster, maar sluit dit op korte termijn uit.
5 uur geledenSPIEZ (ANP) - Recordinternational Sherida Spitse is nog niet bezig met een mogelijk afscheid bij het Nederlands elftal. De 35-jarige aanvoerster zegt dat ze nu alleen nog maar denkt aan het EK-duel met Frankrijk van zondag en de kleine kans die Oranje nog heeft om de kwartfinales te bereiken.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van AZ-speler Ruben van Bommel afgerond. De 20-jarige aanvaller tekende een contract tot de zomer van 2030 bij de landskampioen. Dat maakte PSV vrijdag bekend.
10 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.
1 dag geleden