Di María onzeker voor achtste finale Argentinië tegen Australië
DOHA (ANP) - Bondscoach Lionel Scaloni van Argentinië weet nog niet of hij zaterdag de beschikking heeft over Ángel Di María voor het duel in de achtste finales met Australië. De 34-jarige aanvaller kampt met hamstringklachten.
"We hopen dat hij fit is en dat hij kan spelen", aldus Scaloni, die verder niet wilde uitweiden over de blessure.
Di María kwam dit seizoen slechts tot zeven competitiewedstrijden voor Juventus. Hij miste in oktober wedstrijden voor zijn club vanwege een hamstringprobleem. De aanvaller speelde op het WK de verloren wedstrijd tegen Saudi-Arabië (1-2) en werd gewisseld tijdens de wedstrijden tegen Mexico (2-0) en Polen (2-0).
Argentinië speelt zaterdag om 20.00 uur de wedstrijd in de achtste finales tegen Australië.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
8 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
12 uur geleden