Di María na trefzeker debuut voorlopig aan de kant bij Juventus
TURIJN (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Juventus moet het voorlopig doen zonder Ángel Di María. De Argentijnse aanvaller liep maandag in de met 3-0 gewonnen competitiewedstrijd tegen Sassuolo een spierblessure op. Di María moest zich halverwege de tweede helft laten vervangen, nadat hij de score had geopend en de assist had gegeven bij de tweede treffer van Dusan Vlahovic.
Juventus nam de 34-jarige Argentijn deze zomer transfervrij over van Paris Saint-Germain. De vleugelspits speelde eerder voor onder meer Benfica, Real Madrid en Manchester United.
Di María staat volgens de medische staf van Juventus zeker tien dagen aan de kant. Hij mist in ieder geval het komende duel met Sampdoria. Trainer Massimiliano Allegri hoopt dat Di María op 27 augustus tegen AS Roma weer kan meedoen.
De Franse middenvelder Paul Pogba, die deze zomer terugkeerde bij Juventus, liep in de voorbereiding een knieblessure op en staat wekenlang aan de kant.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft per direct afscheid genomen van trainer Melvin Boel. De 39-jarige trainer had net zijn eerste seizoen afgemaakt en had nog een contract voor twee seizoenen in Deventer. "Na een intensieve en open evaluatie van het afgelopen seizoen kwamen beide partijen gezamenlijk tot de conclusie dat het beter is om uit elkaar te gaan", meldt de club.
15 minuten geledenNAPELS (ANP) - Rasmus Højlund vervolgt zijn carrière bij Napoli. De 23-jarige aanvaller kwam het afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor de club uit Napels, die de Deen nu definitief overneemt van Manchester United.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de Noor Travis Hernes definitief vastgelegd. De 20-jarige middenvelder werd het afgelopen seizoen al gehuurd van Newcastle United en kwam bij Groningen tot elf optredens, waarvan drie als basisspeler. Groningen heeft de koopoptie in het huurcontract gelicht en de voetballer voor vier jaar vastgelegd.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.
23 uur geledenRIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.
23 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.
1 dag geleden