Di María na trefzeker debuut voorlopig aan de kant bij Juventus
TURIJN (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Juventus moet het voorlopig doen zonder Ángel Di María. De Argentijnse aanvaller liep maandag in de met 3-0 gewonnen competitiewedstrijd tegen Sassuolo een spierblessure op. Di María moest zich halverwege de tweede helft laten vervangen, nadat hij de score had geopend en de assist had gegeven bij de tweede treffer van Dusan Vlahovic.
Juventus nam de 34-jarige Argentijn deze zomer transfervrij over van Paris Saint-Germain. De vleugelspits speelde eerder voor onder meer Benfica, Real Madrid en Manchester United.
Di María staat volgens de medische staf van Juventus zeker tien dagen aan de kant. Hij mist in ieder geval het komende duel met Sampdoria. Trainer Massimiliano Allegri hoopt dat Di María op 27 augustus tegen AS Roma weer kan meedoen.
De Franse middenvelder Paul Pogba, die deze zomer terugkeerde bij Juventus, liep in de voorbereiding een knieblessure op en staat wekenlang aan de kant.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
9 uur geleden