
Di Francesco als trainer Cagliari terug in Serie A
CAGLIARI (ANP) - De Italiaanse oud-international Eusebio Di Francesco keert als trainer van Cagliari terug in de Serie A. De 50-jarige Di Francesco volgt Walter Zenga op, die in maart werd aangesteld en het seizoen afmaakte.
De 60-jarige Zenga, jarenlang de vaste doelman van het Italiaanse voetbalelftal, wist Cagliari op het hoogste niveau te houden. Toch besloot de clubleiding al weer afscheid van hem te nemen. Di Francesco kreeg als opvolger een contract voor twee jaar.
Di Francesco was eerder trainer van onder meer Lecce, Sassuolo, AS Roma en Sampdoria. Hij leidde Roma, de club waarmee hij zelf als speler in 2001 kampioen werd, in zijn eerste seizoen naar de derde plaats in de Serie A en vervolgens naar de halve finales van de Champions League. Begin 2019 werd Di Francesco ontslagen. Dat overkwam hem later in het jaar ook bij Sampdoria, na een dienstverband van slechts een paar maanden.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP/BELGA) - Cristiano Ronaldo krijgt een nieuwe trainer bij het Saudische Al-Nassr. De Italiaan Stefano Pioli vertrekt na negen maanden, maakte de nummer 3 van afgelopen seizoen bekend. Volgens Italiaanse media keert Pioli terug bij zijn voormalige club Fiorentina.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona speelt op 10 augustus na twee jaar zijn eerste wedstrijd in het gerenoveerde stadion Camp Nou. De vriendschappelijke wedstrijd staat in het teken van de Joan Gamper Trofee, de tegenstander is nog onbekend.
2 uur geledenSANTOS (ANP/RTR) - Neymar heeft zijn aflopende contract bij Santos verlengd tot het einde van dit jaar. Daarna is er opnieuw een optie om bij te tekenen, maakte de nummer 15 van Brazilië bekend.
5 uur geledenPHILADELPHIA (ANP/RTR) - Chelsea heeft zich met een eenvoudige zege op Espérance Tunis (3-0) geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs. Tosin Adarabioyo en Liam Delap maakten in de blessuretijd van de eerste helft het verschil voor de club uit Londen, die als nummer 2 van de groep Benfica treft in de volgende ronde.
5 uur geledenCHARLOTTE (ANP) - Benfica heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. De club uit Portugal versloeg in Charlotte in de laatste poulewedstrijd Bayern München met 1-0. De Duitse club was al zeker van de knock-outfase.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan voor "langere tijd" niet beschikken over Odysseus Velanas. De 27-jarige middenvelder is voorafgaand aan de eerste veldtraining van de voorbereiding geblesseerd geraakt aan een enkel en wordt binnenkort geopereerd. Dat meldt de club op de website.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Urby Emanuelson gaat aan de slag als assistent van hoofdtrainer John Heitinga bij Ajax. Dat meldt de 39-jarige oud-speler van de club op X.
1 dag geleden