Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Di Biagio moet Italiaanse voetbalclub SPAL redden

Di Biagio moet Italiaanse voetbalclub SPAL redden

FERRARA (ANP) - Luigi Di Biagio keert als trainer terug in het Italiaanse voetbal. De oud-international van de 'Azzurri' moet SPAL in de resterende maanden van dit seizoen behoeden voor degradatie uit de Serie A. Di Biagio (48) werd aangesteld als opvolger van Leonardo Semplici, onder wiens leiding de club uit Ferrara de afgelopen jaren vanuit de Serie C opklom naar het hoogste niveau.

Het bestuur besloot Semplici (52) na een dienstverband van ruim vijf jaar te ontslaan omdat nu degradatie dreigt uit de Serie A. SPAL staat met vijftien punten uit 23 wedstrijden onderaan, de achterstand op de 'veilige' zeventiende plaats is zeven punten. Semplici leidde SPAL in 2016 naar de Serie B en een jaar later zelfs naar de hoogste afdeling. De club keerde zo na 49 jaar terug in de Serie A.

Di Biagio speelde voor onder meer AS Roma en Internazionale en bereikte met zijn land de finale van het EK in 2000. Hij werkte de afgelopen jaren als bondscoach van Jong Italië en fungeerde in 2018 enkele maanden als interim-bondscoach van het 'grote' Italië. Di Biagio maakte daarna plaats voor Roberto Mancini.

Meer uit Voetbal

Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

26 minuten geleden
Nottingham Forest wil tribune vernoemen naar overleden Robertson

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.

1 uur geleden
Bondscoach Broos (Zuid-Afrika) boos op arbitrage in Afrika Cup

AGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.

5 uur geleden
Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

16 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

16 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

19 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

21 uur geleden