Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deutsche Telekom boekt beste resultaat voor bedrijf ooit

Deutsche Telekom boekt beste resultaat voor bedrijf ooit

BONN (ANP/DPA/BLOOMBERG) - Deutsche Telekom heeft in 2019 zijn beste resultaten ooit geboekt. De totale omzet bedroeg afgelopen jaar 80,5 miljard euro en steeg daarmee met 6,4 procent. De nettowinst lag met 3,9 miljard euro bijna 80 procent hoger dan in 2018.

De omzetstijging komt voor een belangrijk deel voor rekening van de prestaties van Deutsche Telekom in de Verenigde Staten en de uitbreiding van de breedband-activiteiten. Het Duitse telecombedrijf verwacht ook dit jaar weer een hogere brutowinst te boeken.

T-Mobile US, de belangrijke motor achter de winstgroei van Deutsche Telekom, rondt binnenkort naar verwachting een overname van branchegenoot Sprint af. Ook neemt het aantal Amerikaanse klanten sneller toe dan verwacht. In het vierde kwartaal kwamen er 1,3 miljoen klanten bij voor de draadloze diensten.

Glasvezelnetwerk

De verkoop in Duitsland nam toe in het vierde kwartaal doordat investeringen in het glasvezelnetwerk het bedrijf hielpen de groeiende druk van concurrenten te weerstaan. Ook inkomsten uit mobiele telefonie in Duitsland namen sterker toe. De concurrentie op de Duitse thuismarkt blijft vooralsnog intens.

In andere Europese landen wist Deutsche Telekom meer te verkopen en een hogere brutowinst te boeken. Het aandeel Deutsche Telekom werd 9 procent meer waard in het afgelopen jaar. Daarmee was het concern een van de best presterende grote Europese telecombedrijven.

Meer uit Financieel

Lingeriemerk Victoria's Secret flink hoger op Wall Street

NEW YORK (ANP) - Victoria's Secret hoorde dinsdag bij de grote winnaars op de aandelenbeurzen in New York. Het lingeriemerk heeft zijn financiële verwachtingen verhoogd na een sterk eerste kwartaal. Topvrouw Hillary Super lijkt daarmee vaart te maken met haar 'new era of sexy'-herstelplan voor het Amerikaanse merk.

7 uur geleden
Vluchten van en naar Portugal geannuleerd door staking

DEN HAAG (ANP) - Luchtvaartmaatschappijen KLM en Transavia hebben op woensdag verschillende vluchten naar Portugese bestemmingen geannuleerd in verband met een staking in het land. Zowel op Schiphol als op de luchthavens in Eindhoven en Rotterdam zijn vluchten geschrapt.

8 uur geleden
Amerikaanse overheid wil AI-modellen vooraf testen op veiligheid

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG/RTR) - De regering-Trump gaat AI-ontwikkelaars vragen om hun meest geavanceerde modellen vrijwillig aan te bieden voor cyberveiligheidstests door de Amerikaanse overheid, nog voordat ze aan het publiek worden vrijgegeven. Dat volgt uit een presidentieel decreet dat dinsdag werd ondertekend.

10 uur geleden
Staking Belgische luchtverkeersleiders beëindigd na akkoord

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De staking van de luchtverkeersleider Skeyes op Belgische luchthavens wordt beëindigd. Een woordvoerster van Skeyes meldt aan het Belgische persbureau Belga dat directie en vakbonden een akkoord hebben gesloten.

11 uur geleden
UniCredit vergroot belang in Commerzbank tot ruim 34 procent

FRANKFURT (ANP/BLOOMBERG) - UniCredit heeft zijn belang in de Duitse Commerzbank vergroot tot 34,35 procent. Dat meldt de Italiaanse grootbank dinsdag. Het vergroten van het belang boven de 30 procent is een belangrijke stap voor de Italiaanse bank.

11 uur geleden
Stevige winst voor AEX-index, Prosus grootste stijger

AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse aandelenbeurs is dinsdag met een stevige winst gesloten. Onder de hoofdfondsen was Prosus de grootste winnaar. Ook de chipbedrijven ASML (plus 4,9 procent), Besi (plus 2,9 procent) en ASMI (plus 2,4 procent) eindigden hoger.

12 uur geleden
Ook Britse krijgsmacht gaat 'militair Starlink-netwerk' gebruiken

LONDEN (ANP/RTR) - De militaire variant van Elon Musks satellietcommunicatienetwerk Starlink heeft er een flinke klant bij. Na de Amerikaanse heeft ook de Britse krijgsmacht het Starshield-netwerk in gebruik genomen, zeggen twee ingewijden tegen persbureau Reuters.

12 uur geleden