Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deutsche Telekom boekt beste resultaat voor bedrijf ooit

Deutsche Telekom boekt beste resultaat voor bedrijf ooit

BONN (ANP/DPA/BLOOMBERG) - Deutsche Telekom heeft in 2019 zijn beste resultaten ooit geboekt. De totale omzet bedroeg afgelopen jaar 80,5 miljard euro en steeg daarmee met 6,4 procent. De nettowinst lag met 3,9 miljard euro bijna 80 procent hoger dan in 2018.

De omzetstijging komt voor een belangrijk deel voor rekening van de prestaties van Deutsche Telekom in de Verenigde Staten en de uitbreiding van de breedband-activiteiten. Het Duitse telecombedrijf verwacht ook dit jaar weer een hogere brutowinst te boeken.

T-Mobile US, de belangrijke motor achter de winstgroei van Deutsche Telekom, rondt binnenkort naar verwachting een overname van branchegenoot Sprint af. Ook neemt het aantal Amerikaanse klanten sneller toe dan verwacht. In het vierde kwartaal kwamen er 1,3 miljoen klanten bij voor de draadloze diensten.

Glasvezelnetwerk

De verkoop in Duitsland nam toe in het vierde kwartaal doordat investeringen in het glasvezelnetwerk het bedrijf hielpen de groeiende druk van concurrenten te weerstaan. Ook inkomsten uit mobiele telefonie in Duitsland namen sterker toe. De concurrentie op de Duitse thuismarkt blijft vooralsnog intens.

In andere Europese landen wist Deutsche Telekom meer te verkopen en een hogere brutowinst te boeken. Het aandeel Deutsche Telekom werd 9 procent meer waard in het afgelopen jaar. Daarmee was het concern een van de best presterende grote Europese telecombedrijven.

Meer uit Financieel

Aandeleninkoop Vopak enthousiast ontvangen op Damrak

AMSTERDAM (ANP) - Tankopslagbedrijf Vopak was woensdagochtend een van de winnaars op de beurs in Amsterdam. Beleggers reageerden enthousiast op de jaarresultaten van het Rotterdamse tankopslagconcern, dat een recordwinst neerzette en een aandeleninkoop van een half miljard euro aankondigde.

58 minuten geleden
Bijna helft werkenden denkt dat AI hun werk deels overneemt

DEN HAAG (ANP) - Bijna de helft van de werkenden denkt dat hun werk deels (41 procent) of helemaal (4 procent) overgenomen kan worden door kunstmatige intelligentie (AI). Dat blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Van die werkenden maakt een kleine minderheid zich zorgen over de gevolgen.

1 uur geleden
Waarderingskamer: WOZ-waarde dit jaar meer dan 10 procent omhoog

DEN HAAG (ANP) - De WOZ-waarde is dit jaar weer fors gestegen. De Waarderingskamer, die controleert of gemeenten de Wet WOZ goed uitvoeren, meldt dat deze gemiddeld 10,6 procent is gestegen vergeleken met 2025.

2 uur geleden
Niet iedereen heeft genoeg cash in huis in geval van nood

AMSTERDAM (ANP) - Ruim de helft van de Nederlanders heeft genoeg contant geld in huis in het geval van een noodsituatie. De rest heeft minder dan het adviesbedrag van 70 euro per volwassene en 30 euro per kind in huis, of helemaal niets. Dat meldt De Nederlandsche Bank (DNB) woensdag na onderzoek onder ruim 1700 consumenten.

2 uur geleden
Wall Street veert op na verliezen door AI-angst en handelsonrust

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag hoger geëindigd. Beleggers leken eerdere zorgen over de gevolgen van kunstmatige intelligentie en de handelsonrust van zich af te schudden. Maandag zakten de graadmeters op Wall Street hierdoor nog diep in het rood.

12 uur geleden
Rechter VS wijst zaak xAI tegen OpenAI over bedrijfsgeheimen af

SAN FRANCISCO (ANP/RTR) - Een rechter in de Verenigde Staten heeft dinsdag een rechtszaak van Elon Musks startup xAI afgewezen. In de zaak werd rivaal OpenAI beschuldigd van het stelen van bedrijfsgeheimen.

12 uur geleden
Franse miljardair Arnault vergroot belang in luxeconcern LVMH

PARIJS (ANP/BLOOMBERG) - De Franse miljardair Bernard Arnault heeft zijn greep op luxeconcern LVMH verder verstevigd. De rijkste man van Europa en topman van het bedrijf achter merken als Louis Vuitton, Christian Dior, Hennessy en Tiffany & Co heeft zijn belang in LVMH verhoogd tot boven de 50 procent, is dinsdag bekendgemaakt.

14 uur geleden