Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dest helpt Amerikaanse voetballers aan zege in WK-kwalificatie

Dest helpt Amerikaanse voetballers aan zege in WK-kwalificatie

COLUMBUS (ANP) - Sergiño Dest heeft de Amerikaanse voetballers in de WK-kwalificatie aan een overwinning op Costa Rica geholpen (2-1). De verdediger van FC Barcelona, geboren in Almere en doorgebroken bij Ajax, trok in Columbus (Ohio) halverwege de eerste helft de stand gelijk met een fraaie treffer. Dest schoot de bal vanaf de rand van het strafschopgebied met links in de kruising.

De Costa Ricanen hadden al in de 1e minuut de leiding genomen. Na de gelijkmaker van Dest pakte 'Team USA' in de tweede helft de winst. Een schot van Timothy Weah vloog via de paal en de ingevallen keeper Leonel Moreira van Costa Rica, die in het veld was gekomen voor de geblesseerde Keylor Navas, in het doel.

De Amerikanen staan met 11 punten uit zes wedstrijden op de tweede plaats in de kwalificatie, achter Mexico (14 punten). Volgende maand treffen beide landen elkaar in Cincinnati. Mexico won zonder Ajacied Edson Álvarez met 2-0 bij El Salvador. Verdediger Héctor Moreno, oud-speler van AZ en PSV, opende na een half uur de score. Canada won met 4-1 van Panama en klom naar de derde plaats met 10 punten. De top 3 plaatst zich voor het WK van volgend jaar in Qatar.

Meer uit Sport

Olympische vlam uit, Milaan geeft Spelen over aan Franse Alpen

VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.

1 uur geleden
Koning en koningin zijn trots op Olympische prestaties

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.

2 uur geleden
Velzeboer en Bergsma dragen vlag bij slotceremonie amfitheater in

VERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.

3 uur geleden
Sluitingsceremonie Winterspelen in Verona van start

VERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.

3 uur geleden
Springruiter Greve boekt derde wereldbekerzege van het seizoen

GÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.

4 uur geleden
VS verslaan Canada in olympische ijshockeyfinale in extra tijd

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.

7 uur geleden
NOC*NSF wil mislukte ploegenachtervolging 'goed evalueren'

MILAAN (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF wil samen met schaatsbond KNSB de mislukte ploegenachtervolging van de Nederlandse mannen op de Olympische Spelen evalueren. Net als vier jaar geleden in Beijing bleef een medaille op dat teamonderdeel uit.

7 uur geleden