'Dessers verhuist van Heracles naar Racing Genk'
ALMELO (ANP) - Cyriel Dessers van Heracles vervolgt zijn loopbaan bij het Belgische Racing Genk. Dat meldt Het Laatste Nieuws. Volgens het Belgische medium heeft de 25-jarige spits voor vier jaar getekend bij Genk. Er zou vier miljoen euro gemoeid zijn met de overgang, al zou Heracles zes miljoen euro gevraagd hebben. De deal wordt pas op 1 juli afgerond, aldus HLN.
Dessers kwam afgelopen seizoen, dat door het coronavirus werd onderbroken, tot vijftien doelpunten in de eredivisie. Daarmee voerde hij samen met Steven Berghuis de topscorerslijst aan.
De Belgische aanvaller speelde slechts één seizoen voor Heracles, dat hem overnam van FC Utrecht. Daarvoor kwam Dessers uit voor NAC Breda. In eigen land stond Dessers onder contract bij OH Leuven en Sporting Lokeren.
Op het moment dat ook in België het seizoen werd onderbroken stond Genk samen met KV Mechelen op de zesde plaats.
Meer uit Voetbal
PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.
6 uur geledenTUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).
10 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.
10 uur geledenHOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.
10 uur geledenGSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.
10 uur geledenERMELO (ANP) - Ajax heeft zijn eerste oefenduel verloren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De formatie van de nieuwe trainer Míchel ging op Sportpark De Zanderij in Ermelo met 3-1 onderuit tegen Panathinaikos.
10 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste oefenwedstrijd onder de nieuwe coach Giovanni van Bronckhorst gewonnen van FC Dordrecht. In het stadion van Dordrecht wonnen de Rotterdammers met 6-0.
14 uur geleden