'Dessers verhuist van Heracles naar Racing Genk'
ALMELO (ANP) - Cyriel Dessers van Heracles vervolgt zijn loopbaan bij het Belgische Racing Genk. Dat meldt Het Laatste Nieuws. Volgens het Belgische medium heeft de 25-jarige spits voor vier jaar getekend bij Genk. Er zou vier miljoen euro gemoeid zijn met de overgang, al zou Heracles zes miljoen euro gevraagd hebben. De deal wordt pas op 1 juli afgerond, aldus HLN.
Dessers kwam afgelopen seizoen, dat door het coronavirus werd onderbroken, tot vijftien doelpunten in de eredivisie. Daarmee voerde hij samen met Steven Berghuis de topscorerslijst aan.
De Belgische aanvaller speelde slechts één seizoen voor Heracles, dat hem overnam van FC Utrecht. Daarvoor kwam Dessers uit voor NAC Breda. In eigen land stond Dessers onder contract bij OH Leuven en Sporting Lokeren.
Op het moment dat ook in België het seizoen werd onderbroken stond Genk samen met KV Mechelen op de zesde plaats.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
1 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
6 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
16 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
16 uur geleden