'Dessers verhuist van Heracles naar Racing Genk'
ALMELO (ANP) - Cyriel Dessers van Heracles vervolgt zijn loopbaan bij het Belgische Racing Genk. Dat meldt Het Laatste Nieuws. Volgens het Belgische medium heeft de 25-jarige spits voor vier jaar getekend bij Genk. Er zou vier miljoen euro gemoeid zijn met de overgang, al zou Heracles zes miljoen euro gevraagd hebben. De deal wordt pas op 1 juli afgerond, aldus HLN.
Dessers kwam afgelopen seizoen, dat door het coronavirus werd onderbroken, tot vijftien doelpunten in de eredivisie. Daarmee voerde hij samen met Steven Berghuis de topscorerslijst aan.
De Belgische aanvaller speelde slechts één seizoen voor Heracles, dat hem overnam van FC Utrecht. Daarvoor kwam Dessers uit voor NAC Breda. In eigen land stond Dessers onder contract bij OH Leuven en Sporting Lokeren.
Op het moment dat ook in België het seizoen werd onderbroken stond Genk samen met KV Mechelen op de zesde plaats.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/AFP) - De Noorse sterspeler Erling Haaland heeft de rol van underdog omarmd voor de wedstrijd in de kwartfinales van het WK voetbal tegen Engeland. "Ik denk dat er een paar duidelijke favorieten op het WK zijn en Engeland is er daar één van. Ik vind dat jullie elk greintje druk op de Engelse jongens moeten leggen", zei de spits van Manchester City met een knipoog tegen journalisten.
8 minuten geledenARNHEM (ANP) - Willem van der Linden treedt per 17 augustus als algemeen directeur in dienst bij Vitesse. Dat maakte de club uit de Keuken Kampioen Divisie bekend op de eigen website. Van der Linden komt over van RKC Waalwijk, waar hij sinds medio 2024 dezelfde functie vervulde.
34 minuten geledenINGLEWOOD (ANP/DPA) - Bondscoach Rudi Garcia van België maakt zich geen zorgen over de eventuele vijandige sfeer in het Los Angeles Stadium bij de wedstrijd in de kwartfinales van het WK voetbal tegen Spanje. Amerikaanse fans zouden mogelijk op de hand van de tegenstander kunnen zijn, na de zege van België op de Verenigde Staten in de achtste finales. Een duel dat in het teken stond van de veelbesproken rode kaart van de Amerikaan Folarin Balogun.
1 uur geledenFOXBOROUGH (ANP/RTR) - Bondscoach Mohamed Ouahbi van Marokko was realistisch na de verloren kwartfinale op het WK voetbal tegen Frankrijk (0-2). "We moeten erkennen dat ze een geweldig team hebben", zei hij over tegenstander Frankrijk.
2 uur geledenFOXBOROUGH (ANP/AFP) - Aanvoerder Kylian Mbappé heeft Frankrijk gerustgesteld na zijn wissel tijdens de gewonnen kwartfinale op het WK voetbal tegen Marokko (2-0). De 27-jarige sterspeler werd een kwartier voor tijd vervangen door Jean-Philippe Mateta. "Het gaat goed met me", zei hij na afloop van het duel in het Boston Stadium.
2 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Frankrijk heeft voor de derde keer op rij de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal bereikt. In het Boston Stadium was de wereldkampioen van 2018 met 2-0 te sterk voor Marokko. De doelpunten waren van Kylian Mbappé en Ousmane Dembélé. Op het vorige WK, in 2022 in Qatar, was Frankrijk ook al het eindstation voor Marokko, toen in de halve finale.
9 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Désiré Doué start bij Frankrijk in de kwartfinale van het WK voetbal tegen Marokko in plaats van Bradley Barcola. Dat is de enige wijziging die bondscoach Didier Deschamps doorvoert in zijn basisopstelling ten opzichte van het met 1-0 gewonnen duel met Paraguay in de achtste finale. Dat betekent dat Kylian Mbappé in de punt van de aanval speelt, met achter hem naast Doué ook Michael Olise en Ousmane Dembélé.
13 uur geleden