Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dessers gepresenteerd bij 'club in mijn hart' KRC Genk

Dessers gepresenteerd bij 'club in mijn hart' KRC Genk

GENK (ANP/BELGA) - Cyriel Dessers is donderdagmiddag gepresenteerd bij "de club die in mijn hart zit". De aanvoerder van de topscorerslijst van de eredivisie - op het moment van de uitbraak van het coronavirus - tekende onlangs voor vier jaar bij KRC Genk. De Belgische topclub nam de 25-jarige spits over van Heracles Almelo.

"Het is altijd een droom geweest om voor KRC Genk te spelen, al sinds ik achttien jaar geleden begon en Wesley Sonck zag spelen. Ze werden kampioen en speelden Champions League en ik zag Sonck scoren tegen Real Madrid", zei Dessers bij zijn presentatie.

"Als 7-jarige jongen heb ik hier tests afgelegd, maar jammer genoeg ben ik toen niet bij de club gekomen. Er zijn wel een paar momenten geweest dat we dichter bij elkaar kwamen qua niveau, maar de timing moet ook perfect zijn. Nu is het voor mezelf en de club een goed moment."

Nieuwe start

Dessers speelde slechts driekwart seizoen bij Heracles, dat hem vorig jaar overnam van FC Utrecht. De Belgische spits kwam in Almelo tot vijftien goals, net zoveel als Feyenoorder Steven Berghuis.

"Het is weer een heel nieuwe start. Ik moet de competitie ook weer leren kennen na vier jaar weg te zijn geweest", aldus Dessers, die in 2016 naar Nederland werd gehaald door NAC Breda. "Maar ik denk dat de uitdaging heel leuk is. Ik ben wel overtuigd dat ik veel ga scoren en assists ga geven."

Donderdag trainde Dessers ook voor het eerst mee bij de Belgische club. "Het is fantastisch om hier te spelen, maar het is niet alleen een emotionele keuze. Ook sportief is het een ideale stap om eindelijk bij een topclub te spelen en beter te worden. Genk heeft ook de naam om spelers beter te maken."

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

1 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Serviƫ.

1 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

1 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

1 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

1 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israƫlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

6 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

12 uur geleden