Deschamps tevreden na plaatsing voor achtste finales EK
DORTMUND (ANP) - Bondscoach Didier Deschamps van Frankrijk was na de 1-1 tegen Polen gematigd tevreden. Hij had liever drie punten gepakt in het laatste groepsduel op het EK voetbal, maar kon uiteindelijk leven met de tweede plek in groep D, achter Oostenrijk en voor Nederland.
"We wilden graag de groep winnen, maar moeten dit accepteren", zei Deschamps kort na afloop op het veld. "We hebben voldoende kansen gecreëerd, maar hun doelman was ook goed. Voor ons is de kwalificatie voor de achtste finales het belangrijkste."
Frankrijk treft op maandag 1 juli bij de laatste zestien de nummer 2 uit groep E: Roemenië, België, Slowakije of Oekraïne. Die landen komen woensdag in actie.
Meer uit Voetbal
ORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.
53 minuten geledenZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."
1 uur geledenPRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.
5 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
6 uur geleden