Deschamps spaarde 'niet gelukkigste' Mbappé in 'zware tijd'
PARIJS (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft Kylian Mbappé tijdens de lopende interlandperiode gespaard. De coach meent dat de aanvaller, die deze zomer verkaste naar Real Madrid, een moeilijke tijd doormaakt.
"Iedereen heeft het recht om een moeilijke tijd door te maken, er is het fysieke en het psychologische aspect", zei Deschamps donderdag na het 0-0-gelijkspel tegen Israël in de Nations League. "Maar ik denk dat dit op dit moment het beste voor hem is. Hij heeft een zware tijd in zijn carrière waarin hij niet de gelukkigste is."
Deschamps benadrukte nogmaals dat het feit dat Mbappé niet tot zijn selectie behoorde geen sanctie was voor de speler.
Verkrachtingszaak
Mbappé werd vorige maand in verband gebracht met een verkrachtingszaak in Zweden. Mbappé reageerde zelf op de berichtgeving en sprak op X van "nepnieuws". Zijn advocaat Marie-Alix Canu-Bernard zei dat Mbappé "geschokt" was om te zien dat zijn naam met de zaak in verband werd gebracht. Ze zei tegen het Franse persbureau AFP dat ze juridische stappen zou ondernemen om smaad.
De Fransen sluiten de groepsfase van de Nations League zondag af met een uitwedstrijd tegen Italië. Beide landen zijn al zeker van een plek bij de laatste acht.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
1 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
2 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
2 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
3 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
13 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
13 uur geleden