
Deschamps kan best leven met een punt in Boedapest
BOEDAPEST (ANP) - Frankrijk had in Boedapest gerekend op meer, maar bondscoach Didier Deschamps kon ook best leven met een punt in de tweede wedstrijd op het EK, tegen Hongarije (1-1). "Ik ben niet gelukkig met het resultaat, maar desondanks wel tevreden", zei Deschamps. "We hebben niet verloren en een punt gepakt. Opgeteld bij de drie punten die we al hadden, staan we er goed voor met het oog op de laatste groepswedstrijd."
Frankrijk was het EK begonnen met een zege op Duitsland in München (0-1). De wereldkampioen kon tegen Hongarije het surplus aan kwaliteit niet omzetten in de tweede zege. "We hadden in de eerste helft veel kansen. Maar toch gingen we de rust in met een achterstand, terwijl Hongarije slechts één kans kreeg. Het gaf de Hongaren duidelijk kracht dat ze voor eigen publiek speelden, met zoveel steun vanaf de tribunes", zei Deschamps over de ruim 50.000 fans van het gastland in de Puskás Aréna. "De Hongaren speelden de wedstrijd van hun leven, dat deden ze goed."
De Fransen kwamen in de tweede helft op gelijke hoogte via Antoine Griezmann, maar winnen zat er niet in. "Een punt is niet waarop we gehoopt hadden, maar gezien de situatie ben ik best tevreden. We moeten het accepteren." Frankrijk sluit de groepsfase woensdag in Boedapest af tegen Portugal, de regerend kampioen van Europa.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.
4 uur geledenTHUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.
7 uur geledenOBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.
7 uur geleden