Deschamps kan best leven met een punt in Boedapest
BOEDAPEST (ANP) - Frankrijk had in Boedapest gerekend op meer, maar bondscoach Didier Deschamps kon ook best leven met een punt in de tweede wedstrijd op het EK, tegen Hongarije (1-1). "Ik ben niet gelukkig met het resultaat, maar desondanks wel tevreden", zei Deschamps. "We hebben niet verloren en een punt gepakt. Opgeteld bij de drie punten die we al hadden, staan we er goed voor met het oog op de laatste groepswedstrijd."
Frankrijk was het EK begonnen met een zege op Duitsland in München (0-1). De wereldkampioen kon tegen Hongarije het surplus aan kwaliteit niet omzetten in de tweede zege. "We hadden in de eerste helft veel kansen. Maar toch gingen we de rust in met een achterstand, terwijl Hongarije slechts één kans kreeg. Het gaf de Hongaren duidelijk kracht dat ze voor eigen publiek speelden, met zoveel steun vanaf de tribunes", zei Deschamps over de ruim 50.000 fans van het gastland in de Puskás Aréna. "De Hongaren speelden de wedstrijd van hun leven, dat deden ze goed."
De Fransen kwamen in de tweede helft op gelijke hoogte via Antoine Griezmann, maar winnen zat er niet in. "Een punt is niet waarop we gehoopt hadden, maar gezien de situatie ben ik best tevreden. We moeten het accepteren." Frankrijk sluit de groepsfase woensdag in Boedapest af tegen Portugal, de regerend kampioen van Europa.
Meer uit Voetbal
HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
53 minuten geledenZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.
1 uur geledenORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."
2 uur geledenPRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).
6 uur geleden