Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deschamps blijft vermoedelijk aan als bondscoach Frankrijk

Deschamps blijft vermoedelijk aan als bondscoach Frankrijk

PARIJS (ANP/DPA) - Didier Deschamps blijft vermoedelijk aan als bondscoach van Frankrijk. "Ik zie geen reden om zijn contract in twijfel te trekken", zei bondsvoorzitter Philippe Diallo in de krant L'Équipe, een dag na de uitschakeling in de halve finale van het EK tegen Spanje.

Volgens Diallo moet de overeenkomst van Deschamps worden gerespecteerd. De 55-jarige oud-speler staat nog tot de zomer van 2026 onder contract. Deschamps is al sinds 2012 bondscoach van Frankrijk en won met het nationale elftal het WK in 2018 en de Nations League in 2021.

"Ook al is er mogelijk frustratie dat we de finale niet hebben gehaald, we moeten het juiste perspectief houden. De prestaties van de Franse ploeg zijn nog altijd exceptioneel", aldus de voorzitter.

Frankrijk eindigde in de poule met Nederland als tweede achter Oostenrijk. In de achtste finale werd van België gewonnen (1-0), waarna Portugal in de kwartfinale na strafschoppen werd verslagen. De halve finale tegen Spanje eindigde in een 2-1-nederlaag voor de Fransen.

Meer uit Voetbal

Media: Gattuso dicht bij aanstelling als nieuwe bondscoach Italië

ROME (ANP/AFP/DPA) - Gennaro Gattuso moet volgens Italiaanse media de nieuwe bondscoach van Italië worden. De voormalige middenvelder van onder meer AC Milan is dicht bij een aanstelling als opvolger van de ontslagen Luciano Spalletti, melden onder meer Gazzetta dello Sport en Sky Sport Italia.

12 uur geleden
Inter Miami zonder linksback Alba in openingsduel WK clubs

MIAMI (ANP) - Inter Miami kan zaterdag in de eerste wedstrijd op het WK voor clubteams niet beschikken over Jordi Alba. De Spaanse linkervleugelverdediger is niet op tijd fit voor de confrontatie met Al Ahly uit Egypte.

21 uur geleden
Inter Miami zonder linksback Alba in openingsduel WK clubs

MIAMI (ANP/AFP) - Inter Miami kan zaterdag in de eerste wedstrijd op het WK voor clubteams niet beschikken over Jordi Alba. De Spaanse linkervleugelverdediger is niet op tijd fit voor de confrontatie met Al Ahly uit Egypte.

1 dag geleden
MVV moet van KNVB nieuw kunstgrasveld aanleggen in De Geusselt

MAASTRICHT (ANP) - MVV moet het kunstgrasveld in stadion De Geusselt vervangen. Het huidige veld is afgekeurd door de KNVB, meldt de Maastrichtse voetbalclub. Om aan de licentievoorwaarden van de voetbalbond te voldoen, is een nieuw veld nodig.

1 dag geleden
Van de Zandschulp neemt na ruim jaar afscheid van coach Lucassen

VEENENDAAL (ANP) - Botic van de Zandschulp neemt na ruim een jaar afscheid van zijn coach Peter Lucassen. Dat meldt de 29-jarige Nederlandse tennisser op Instagram.

1 dag geleden
Coach De Mil kiest voor Charleroi en zegt Antwerp en Overmars af

ANTWERPEN (ANP) - Marc Overmars blijft op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer voor Antwerp. De technisch directeur heeft een afzegging ontvangen van Rik De Mil, die voor een langer verblijf bij Charleroi heeft gekozen.

1 dag geleden
Verdediger Kossounou keert niet terug bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Odilon Kossounou keert niet terug bij Bayer Leverkusen. De verdediger uit Ivoorkust speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor Atalanta. De club uit Bergamo heeft de mogelijkheid benut om hem definitief over te nemen.

1 dag geleden