Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deschamps blijft aan als bondscoach van Frankrijk

Deschamps blijft aan als bondscoach van Frankrijk

PARIJS (ANP) - Didier Deschamps blijft tot en met 2026 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Frankrijk. Dat heeft de Franse voetbalbond (FFF) zaterdag tijdens de algemene vergadering bekendgemaakt. Oud-international Deschamps (54) leidt de Franse ploeg al sinds 2012 en bereikte met het team vorige maand voor de tweede keer op rij de WK-finale. Daarin was Argentinië in Qatar na strafschoppen te sterk. In 2018 ging de wereldtitel wel naar de Fransen.

Deschamps werd als speler in 1998 wereldkampioen. Zijn eerstvolgende wedstrijd als bondscoach is een EK-kwalificatiewedstrijd tegen het Nederlands elftal op 24 maart.

Het nieuwe contract van Deschamps loopt tot en met het WK van 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Ook de contracten van zijn assistenten Guy Stephan, Franck Raviot (keeperstrainer) en Cyril Moine (condititetrainer) werden verlengd.

Deschamps won 89 van de 139 duels waarbij hij als bondscoach op de bank zat. "Didier heeft uitstekend werk geleverd. Ik denk dat we er wel uitkomen", zei Noël Le Graët, voorzitter van de FFF, na het WK al. Eerder werd Zinédine Zidane nog genoemd als mogelijk opvolger van Deschamps. De twee waren ploeggenoten bij het WK van 1998.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

31 minuten geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

2 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

2 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

5 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

7 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

8 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

8 uur geleden