Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dertig maanden cel voor uitbuiten van meisje bij gangbangs

Dertig maanden cel voor uitbuiten van meisje bij gangbangs

DEN HAAG (ANP) - De rechtbank in Den Haag heeft dertig maanden cel opgelegd aan de 68-jarige Paul P. uit Delft, voor de seksuele uitbuiting van een minderjarig meisje. De man organiseerde in zijn flatwoning twee keer een gangbang, waarbij meerdere mannen tegen betaling seks hadden met het meisje.

De verdachte plaatste online een advertentie om betalende klanten te regelen voor twee gangbangs met het slachtoffer, dat toen 16 en 17 jaar was. Zij betaalden 150 euro per persoon. Het slachtoffer ontving een paar tientjes. Per keer deden vijf mannen mee. Ook had de verdachte kinderpornografisch materiaal van het slachtoffer op zijn telefoon staan.

"De verdachte heeft enkel oog gehad voor zijn eigen financieel gewin en heeft daarbij gebruikgemaakt van de onzekerheid en kwetsbaarheid van het slachtoffer", stelt de rechtbank in het vonnis. Het OM had een celstraf van dertig maanden geëist, waarvan zes maanden voorwaardelijk.

Bij het bepalen van de straf weegt de rechtbank mee dat de verdachte eerder is veroordeeld voor ontucht met een minderjarige. De rechtbank rekent het de verdachte aan dat hij tijdens zijn proeftijd voor dat feit opnieuw zedenfeiten pleegde.

Meer uit Binnenland

Drie gewonden na melding steekincident in Hoorn

HOORN (ANP) - Aan de Italiaanse Zeedijk in Hoorn zijn zaterdagavond drie mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Noord-Holland. Om 23.22 uur werd er melding gemaakt van een steekincident, bevestigt een politiewoordvoerder. Het incident gebeurde op straat in het horecagebied.

1 uur geleden
Vrouw (19) omgekomen bij ongeval op de N59 bij Nieuwerkerk

NIEUWERKERK (ANP) - Een van de vier mensen die gewond raakten door een ernstig auto-ongeluk op de N59 bij het Zeeuwse Nieuwerkerk is overleden, meldt de politie. Het gaat om een 19-jarige inwoonster van Aagtekerke. Ze overleed ter plaatse.

5 uur geleden
Meerdere gewonden door ernstig ongeluk op N59 bij Nieuwerkerk

NIEUWERKERK (ANP) - Door een ernstig ongeluk op de N59 bij het Zeeuwse Nieuwerkerk zijn zaterdagavond vier mensen gewond geraakt, meldt de politie. Hoe ernstig hun verwondingen zijn, kon een woordvoerder nog niet zeggen.

6 uur geleden
Politie op Bali wijst verdachten aan voor moord op Nederlander

DENPASAR (ANP) - De politie op Bali heeft twee buitenlanders aangewezen als verdachten van een fatale steekpartij waarbij begin deze week een Nederlander om het leven kwam. Vermoedelijk gaat het om twee mannen van 34 en 32 jaar uit Brazilië, meldt het Indonesische persbureau Antara. Volgens de politie zijn zij Indonesië ontvlucht.

8 uur geleden
Paar honderd mensen bij pacifistische demonstratie Malieveld

DEN HAAG (ANP) - Op het Malieveld in Den Haag demonstreren op zaterdagmiddag een paar honderd mensen tegen de oorlog in Iran. De demonstranten roepen de Nederlandse regering op om bij te dragen aan de-escalatie, diplomatie en politieke oplossingen in plaats van oorlog.

14 uur geleden
Gewonde na explosies en brand bij woning in Schiedam

SCHIEDAM (ANP) - In Schiedam is vrijdagavond een persoon gewond geraakt bij explosies en een brand bij een woning in de Van Marumstraat. Dat meldt de politie. De gewonde persoon is met brandwonden naar het ziekenhuis gebracht.

18 uur geleden
Nieuwe aanhoudingen om aanslag synagoge en voorbereiden explosie

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft drie mannen opgepakt die verdacht worden van betrokkenheid bij de explosie bij een synagoge in Rotterdam en het voorbereiden van een explosie bij een synagoge in Heemstede. Dit meldt het Openbaar Ministerie, dat geen mededelingen doet over de vermoedelijke rol van de nu aangehouden mannen.

1 dag geleden