Dertiende rode kaart voor aanvaller Balotelli
BRESCIA (ANP) - De invalbeurt van Mario Balotelli bij Brescia in de thuiswedstrijd tegen Cagliari (2-2) duurde zondag welgeteld zeven minuten. De wispelturige aanvaller kreeg zeven minuten nadat hij was ingevallen de gele kaart voor grof spel. Daarna wond de 29-jarige Italiaan zich dermate op over de arbitrage dat hij direct zijn tweede gele kaart kreeg en moest vertrekken. Voor Balotelli was het zijn dertiende rode kaart in zijn loopbaan. De oud-speler van onder meer Internazionale, Manchester City, AC Milan en Liverpool mist door zijn uitsluiting de komende competitiewedstrijd tegen zijn vroegere club AC Milan.
Grootverdiener Balotelli mag Brescia in deze transferperiode verlaten. Volgens de clubleiding van de nummer achttien van de Serie A is de 36-voudige international niet geschikt voor het spelen van degradatievoetbal.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.
3 uur geledenBERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.
4 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Alexis Mac Allister heeft Liverpool aan een zwaarbevochten uitzege op Nottingham Forest geholpen. De Argentijn maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (0-1).
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.
4 uur geleden