Derde zege op rij voor Emmen in eerste divisie
DEN BOSCH (ANP) - FC Emmen heeft de voor de winterstop ingezette lijn doorgezet. De ploeg van trainer Dick Lukkien versloeg zaterdag bij de hervatting van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie FC Den Bosch in de Brabantse hoofdstad met 2-0. Dat was de derde zege op rij voor de Emmenaren.
Keziah Veendorp zette de bezoekers na een klein halfuur op voorsprong. Lang bleef de marge beperkt, maar in de slotfase zorgde de Portugees Rui Mendes voor de 0-2.
Emmen staat derde in de eerste divisie met 42 punten uit 21 duels. Het weet alleen FC Volendam en Excelsior boven zich.
NAC Breda schoot weinig op met het 0-0-gelijkspel tegen FC Eindhoven. De Bredanaars staan negende, één plaats onder Eindhoven.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
6 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
7 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
8 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
11 uur geleden