Derde zege op rij voor Atalanta in Serie A
UDINE (ANP) - In de Italiaanse Serie A heeft Atalanta de vierde plaats verstevigd. De ploeg van de Nederlandse spelers Marten de Roon en Hans Hateboer pakte drie punten in de uitwedstrijd tegen Udinese (2-3). De Colombiaan Luis Muriel was met twee treffers in de slotfase de gevierde man bij de bezoekers, die de derde competitiezege op rij behaalden.
Hateboer werd in de 59e minuut gewisseld. De Roon viel na een uur in. Bij Udinese was Bram Nuytinck basisspeler. Marvin Zeegelaar mocht in de 66e minuut invallen. Hij verzorgde de assist bij het tweede doelpunt van Udinese. Hidde ter Avest was vanaf de 82e minuut nog als invaller actief.
Atalanta kwam als nummer 4 op 57 punten. De ploeg uit Bergamo profiteerde van de nederlaag van nummer 5 AS Roma bij AC Milan (2-0). Daardoor staat Atalanta nu negen punten los van de Romeinse rivaal. De eerste vier van de Serie A plaatsen zich voor de groepsfase van de Champions League.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
10 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
12 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
12 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
13 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
15 uur geleden