Derde training Zandvoort stilgelegd na crash Sainz in Ferrari
ZANDVOORT (ANP) - De derde vrije training van de Formule 1 voor de Dutch Grand Prix op het circuit van Zandvoort is na ongeveer 20 minuten even stilgelegd wegens een crash van Carlos Sainz. De Spanjaard slipte in de Gerlachbocht en reed zijn Ferrari tegen de vangrail van de nieuwe kombocht Hugenholtz. Sainz stapte ongedeerd uit zijn auto, maar de rode bolide was zwaar beschadigd en moest van het circuit worden getakeld.
Max Verstappen had zich tot aan de crash nog niet laten zien op de baan. De Red Bull van de Nederlandse thuisfavoriet, voor wie naar schatting zaterdag zo'n 70.000 toeschouwers aanwezig zijn op de tribunes, stond nog stil in de pitbox.
Meer uit Sport
DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft Dubai verlaten, nadat hij daar vast was komen te zitten door de oorlog in het Midden-Oosten. De beste tennisser van Nederland is samen met zijn broer Scott geland in Milaan, meldt zijn coach Marc Dijkhuizen, die zelf nog probeert naar zijn woning in Bahrein te komen.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Het maakt de Amerikaanse president Donald Trump "helemaal niets uit" of Iran meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Het is een verslagen land, ze lopen op hun laatste benen", zei Trump tegen nieuwssite Politico.
3 uur geledenGDANSK (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn de kwalificatie voor het WK voetbal van 2027 begonnen met een gelijkspel tegen Polen. In Gdansk gaf de ploeg van bondscoach Arjan Veurink een voorsprong uit handen en eindigde het duel in 2-2.
17 uur geledenSARASOTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is uit de opstelling van het Nederlands team gehaald vanwege berichten over een positieve dopingtest. De outfielder van Atlanta Braves stond al in de basis bij een oefenduel dat het Koninkrijksteam op dinsdag speelt tegen Baltimore Orioles.
18 uur geledenATLANTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is opnieuw positief getest op prestatieverhogende middelen. Dat melden verschillende Amerikaanse media op basis van een bericht van ESPN. De outfielder van Atlanta Braves en het Koninkrijksteam hangt een schorsing van 162 wedstrijden boven het hoofd. Profar is met Nederland in voorbereiding op de World Baseball Classic.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.
1 dag geledenPAPENDAL (ANP) - Claire Petit en Jeroen Kampschreur zijn op 6 maart de vlaggendragers voor Nederland tijdens de openingsceremonie in Verona van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.
1 dag geleden