Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Derde toernooizege op rij tennisster Sabalenka

Derde toernooizege op rij tennisster Sabalenka

ABU DHABI (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft haar derde toernooizege op rij geboekt. De 22-jarige Wit-Russin, nummer 10 van de wereld, schreef het WTA-toernooi van Abu Dhabi op haar naam door Veronika Koedermetova uit Rusland in twee sets te verslaan: 6-2 6-2. Het betekende voor Sabalenka haar vijftiende overwinning op rij.

De tennisster uit Minsk won eind vorig jaar de toernooien van Ostrava en Linz. Sabalenka haalde bij de start van het seizoen in Abu Dhabi haar negende WTA-titel binnen. De Wit-Russin klimt daardoor op de wereldranglijst over onder anderen Kiki Bertens heen, naar de zevende plek.

Koedermetova stond voor het eerst in de finale van een WTA-toernooi. Op weg naar de eindstrijd had de 23-jarige Russin in de kwartfinale afgerekend met de als tweede geplaatste Elina Svitolina. Sofia Kenin, de Amerikaanse nummer 1 van de plaatsingslijst, verloor in de kwartfinales van Maria Sakkari. Die Griekse moest het vervolgens afleggen tegen Sabalenka.

Meer uit Sport

Minister Sterk huldigt medaillewinnaars Paralympics

DEN HAAG (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur (26) heeft een zogenoemd chapeau-beeldje gekregen van minister Mirjam Sterk (Sport). De drievoudig gouden medaillewinnaar van de Paralympics genoot in Den Haag bij de huldiging van de medaillewinnaars bij de Paralympics met volle teugen. "Er is echt een droom uitgekomen", zei Kampschreur, die drie gouden medailles won in Italië. "Eens in de vier jaar staan wij in de aandacht. Dat is supertof. We worden geleefd, maar dat is genieten."

40 minuten geleden
Sprintploegen zonder Broeders-Bol naar WK estafette in Botswana

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Atletiekunie stuurt een groep van dertig sprinters naar de WK estafette begin mei in Botswana. Lieke Klaver, Jonas Phijffers, Minke Bisschops en Elvis Afrifa zijn de blikvangers in de ploeg. Femke Broeders-Bol, olympisch kampioene gemengde estafette en in het bezit van tal van mondiale estafettemedailles op de 4x400 meter, ontbreekt. Broeders-Bol richt zich op de 800 meter, haar nieuwe afstand.

2 uur geleden
Honkballers Venezuela in finale van World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van Venezuela staan in de finale van de World Baseball Classic. Ze versloegen in de halve eindstrijd Italië (4-2) na een achterstand van 0-2.

8 uur geleden
Lamens strandt in kwalificaties tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.

19 uur geleden
Sinner wint finale Indian Wells van Medvedev

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.

1 dag geleden
Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

1 dag geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

1 dag geleden