Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Derde tijd Verstappen in derde vrije training

Derde tijd Verstappen in derde vrije training

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen heeft in de derde en laatste vrije training voor de Grote Prijs van Oostenrijk de derde tijd neergezet. De Nederlander van Red Bull kwam in zijn snelste ronde uit op 1.04,413. Verstappen was daarmee een kleine drie tiende van een seconde langzamer dan Lewis Hamilton. De Brit kwam in zijn Mercedes tot een snelste ronde van 1.04,130. Zijn Finse teamgenoot Valtteri Bottas gaf ruim een tiende toe op Hamilton.

Vrijdag was Verstappen in de eerste twee vrije trainingen respectievelijk goed voor de derde en de achtste tijd. Beide keren was Lewis Hamilton in zijn Mercedes de snelste. In de afsluitende vrije training hield Verstappen, de afgelopen twee jaar de beste op de Red Bull Ring, de Mexicaan Sergio Pérez (Racing Point) en Ferrari-rijder Charles Leclerc achter zich. Verstappens teamgenoot Alexander Albon noteerde de zesde tijd. Sebastian Vettel kwam in zijn Ferrari niet verder dan de zevende tijd. Ferrari gaf eerder al aan de wagens nog niet op orde te hebben.

Het Formule 1-seizoen had eigenlijk al in maart moeten beginnen, maar vanwege het coronavirus schoof de start bijna vier maanden op.

Meer uit Sport

Wielrenner Lemmen voelde 'overal pijn' na val voor winst in Polen

KARPACZ (ANP) - Wielrenner Bart Lemmen voelde "overal pijn" na zijn val in aanloop naar zijn eerste profzege, die hij donderdag boekte in de Ronde van Polen. Dat heeft de Nederlander laten weten in een reactie via zijn ploeg Visma - Lease a Bike. De 30-jarige Lemmen kwam ten val maar won de etappe en nam de leiding in het algemeen klassement over.

13 minuten geleden
Pieterse kan zichzelf niets verwijten na derde plek in Touretappe

TOURNON-SUR-RHÔNE (ANP) - Puck Pieterse kan zichzelf niets verwijten na de zesde etappe van de Tour de France Femmes, waarin ze derde werd achter winnares Kimberley Le Court en Cédrine Kerbaol. Dat zei de Nederlandse bolletjestruidraagster na afloop van de etappe tegen de NOS.

1 uur geleden
Le Court wint zesde etappe Tour de France Femmes, Pieterse derde

TOURNON-SUR-RHÔNE (ANP) - Kimberley Le Court heeft de zesde etappe van de Tour de France Femmes gewonnen. De renster uit Mauritius van AG Insurance-Soudal was de beste in de heuvelachtige etappe over 153,4 kilometer van Montbrison naar Tournon-sur-Rhône. Cédrine Kerbaol uit Frankrijk werd tweede, voor de Nederlandse bolletjestruidraagster Puck Pieterse.

3 uur geleden
Landskampioen ontvangt dit Eredivisieseizoen gouden schaal

ZEIST (ANP) - De kampioen van de Eredivisie mag dit seizoen een gouden schaal omhoog houden. De gouden versie van de kampioensschaal wordt ter ere van het 70-jarig bestaan van het betaald voetbal uitgereikt door Eredivisie CV en de KNVB, zo meldt de voetbalbond.

3 uur geleden
Wielrenner Lemmen wint etappe en pakt leiding in Ronde van Polen

KARPACZ (ANP) - De Nederlandse wielrenner Bart Lemmen heeft de vierde etappe van de Ronde van Polen gewonnen, en daarmee de leiding in het algemeen klassement overgenomen. Het is de eerste profzege voor de 30-jarige renner van Visma - Lease a Bike. Hij klopte de Italiaan Christian Scaroni in Karpacz. Axel Laurance uit Frankrijk werd derde op 14 seconden.

3 uur geleden
Peloton onderweg voor opnieuw zware etappe Tour de France Femmes

MONTBRISON (ANP) - De wielrensters in de Tour de France Femmes zijn vertrokken voor opnieuw een zware etappe. De start van de zesde etappe was in het bij Lyon gelegen Montbrison, de finish is na 153 kilometer in Tournon-sur-Rhône.

6 uur geleden
Strijd om WK wielrennen in 2032 gaat tussen Nederland en India

LEEK (ANP) - Groningen en Drenthe strijden alleen nog met India om de organisatie van de WK wielrennen in 2032. Dat heeft voorzitter David Lappartient van de internationale wielerbond UCI bekendgemaakt tijdens een interview. Eigenaar Thijs Rondhuis van wielerorganisatie Courage Event, een van de organisaties achter het Nederlandse WK-bid, is blij met het wegvallen van concurrenten, maar ziet India als "een van de zwaarste tegenkandidaten".

8 uur geleden