Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Derde tijd Verstappen in derde vrije training

Derde tijd Verstappen in derde vrije training

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen heeft in de derde en laatste vrije training voor de Grote Prijs van Oostenrijk de derde tijd neergezet. De Nederlander van Red Bull kwam in zijn snelste ronde uit op 1.04,413. Verstappen was daarmee een kleine drie tiende van een seconde langzamer dan Lewis Hamilton. De Brit kwam in zijn Mercedes tot een snelste ronde van 1.04,130. Zijn Finse teamgenoot Valtteri Bottas gaf ruim een tiende toe op Hamilton.

Vrijdag was Verstappen in de eerste twee vrije trainingen respectievelijk goed voor de derde en de achtste tijd. Beide keren was Lewis Hamilton in zijn Mercedes de snelste. In de afsluitende vrije training hield Verstappen, de afgelopen twee jaar de beste op de Red Bull Ring, de Mexicaan Sergio Pérez (Racing Point) en Ferrari-rijder Charles Leclerc achter zich. Verstappens teamgenoot Alexander Albon noteerde de zesde tijd. Sebastian Vettel kwam in zijn Ferrari niet verder dan de zevende tijd. Ferrari gaf eerder al aan de wagens nog niet op orde te hebben.

Het Formule 1-seizoen had eigenlijk al in maart moeten beginnen, maar vanwege het coronavirus schoof de start bijna vier maanden op.

Meer uit Sport

BMX'ster Laura Smulders wint wereldbekerwedstrijd in China

MENTOUGOU (ANP) - BMX'ster Laura Smulders heeft de vijfde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. De Europees kampioene was in het Chinese Mentougou de beste in de finale. Het is de dertigste wereldbekerzege van de 32-jarige Nijmeegse.

1 uur geleden
Vierde tijd Verstappen in tweede vrije training GP in Maleisië

SEPANG (ANP) - Max Verstappen heeft de vierde tijd genoteerd in de tweede vrije training bij de Grote Prijs van Bahrein in Maleisië. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 zette in zijn Red Bull een tijd van 1.37,785 neer. De Monegask Charles Leclerc (Ferrari) was in het warme Sepang de snelste: 1.37,528.

6 uur geleden
Verstappen maakt indruk in eerste vrije training GP in Maleisië

SEPANG (ANP) - Max Verstappen heeft de beste tijd gereden in de eerste vrije training bij de Grote Prijs van Bahrein in Maleisië. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 klokte in zijn Red Bull 1.37,520. De Nederlander was daarmee ruim sneller dan de Brit George Russell van Mercedes, die met 1.37,903 de tweede tijd in het warme Sepang noteerde.

9 uur geleden
Grote gecombineerde tennistoernooien krijgen gelijk prijzengeld

SINT-PETERSBURG (ANP) - Alle gecombineerde WTA- en ATP-1000-toernooien keren volgend jaar evenveel prijzengeld uit aan vrouwen als aan mannen. Dat heeft de Women's Tennis Association (WTA) donderdag bekendgemaakt. Hiermee sluiten de Canadian Open, de Cincinnati Open en de Italian Open aan bij andere toernooien in deze categorie als het gaat om gelijke beloningen.

22 uur geleden
Ex-wereldkampioene Bronzini ploegleider Visma-Lease a Bike

DEN HAAG (ANP) - Tweevoudig wereldkampioene Giorgia Bronzini gaat vanaf 2027 aan de slag als ploegleider bij Visma - Lease a Bike. De Nederlandse wielerploeg meldt haar komst op de website.

1 dag geleden
Griekspoor in eerste ronde China Open onderuit tegen Rus Roeblev

BEIJING (ANP) - Tallon Griekspoor is in de eerste ronde van de China Open uitgeschakeld. De 30-jarige tennisser verloor in Beijing in drie sets van de Rus Andrej Roeblev: 4-6 7-5 6-7 (6). Roeblev treft nu zijn landgenoot Roman Safiullin.

1 dag geleden
Trap van honderd treden blikvanger EK veldrijden Zeddam

ZEDDAM (ANP) - Een trap van honderd treden is de grote blikvanger in het parcours van de Europese kampioenschappen veldrijden begin november in Zeddam. Een 60 meter lange fietsbrug is een ander opvallend onderdeel in het rondje van bijna 3 kilometer, meldt de organisatie in een persbericht.

1 dag geleden