Derde tijd Verstappen in derde vrije training
SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen heeft in de derde en laatste vrije training voor de Grote Prijs van Oostenrijk de derde tijd neergezet. De Nederlander van Red Bull kwam in zijn snelste ronde uit op 1.04,413. Verstappen was daarmee een kleine drie tiende van een seconde langzamer dan Lewis Hamilton. De Brit kwam in zijn Mercedes tot een snelste ronde van 1.04,130. Zijn Finse teamgenoot Valtteri Bottas gaf ruim een tiende toe op Hamilton.
Vrijdag was Verstappen in de eerste twee vrije trainingen respectievelijk goed voor de derde en de achtste tijd. Beide keren was Lewis Hamilton in zijn Mercedes de snelste. In de afsluitende vrije training hield Verstappen, de afgelopen twee jaar de beste op de Red Bull Ring, de Mexicaan Sergio Pérez (Racing Point) en Ferrari-rijder Charles Leclerc achter zich. Verstappens teamgenoot Alexander Albon noteerde de zesde tijd. Sebastian Vettel kwam in zijn Ferrari niet verder dan de zevende tijd. Ferrari gaf eerder al aan de wagens nog niet op orde te hebben.
Het Formule 1-seizoen had eigenlijk al in maart moeten beginnen, maar vanwege het coronavirus schoof de start bijna vier maanden op.
Meer uit Sport
BOULOGNE-BILLANCOURT (ANP) - De Dakar Rally vindt in 2027 niet plaats in Saudi-Arabië. Dat hebben de Franse organisator Amaury Sport Organisation (ASO) en de lokale Saudi Motorsport Company (SMC) zondag bekendgemaakt in een verklaring op de site van de auto- en motorrally. Die beslissing hebben de organisatoren genomen wegens "recente ontwikkelingen in de regio". Het evenement zou van 1 tot en met 15 januari 2027 in Saudi-Arabië plaatsvinden. De ASO zegt in de komende dagen de nieuwe locatie bekend te zullen maken.
1 uur geledenNINGBO (ANP) - Tennisster Elena Rybakina heeft haar topseizoen nog meer glans gegeven door het Ningbo Open te winnen. De nummer 1 van de wereld versloeg in de finale met overtuigende cijfers de Canadese Leylah Fernandez: 6-2 6-2. De Kazachse boekte in de Chinese stad al haar vierde toernooizege van het jaar.
4 uur geledenAUSTIN (ANP/RTR) - Max Verstappen gunt Kimi Antonelli de wereldtitel in de Formule 1. De Nederlandse coureur van Red Bull, viervoudig wereldkampioen, maakt zelf geen aanspraak meer op de titel, maar de Italiaan van Mercedes kan deze zondag als jongste coureur ooit al het kampioenschap binnenhalen. Dat is dan op vijf races voor het einde van het seizoen.
6 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de eerste wedstrijd in de World Tour in Vancouver goud gewonnen op de 500 meter. Hij bleef de Canadees Maxime Laoun en de Turk Furkan Akar voor.
14 uur geledenAUSTIN (ANP) - Max Verstappen is er in Austin niet in geslaagd voor de derde keer op rij poleposition te veroveren in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest in de kwalificatie voor de Grote Prijs van de Verenigde Staten alleen zijn meerdere erkennen in WK-leider Kimi Antonelli en veroverde de tweede startpositie. Verstappens teamgenoot Isack Hadjar en de Monegask Charles Leclerc van Ferrari vormen de tweede startrij.
14 uur geledenDORTMUND (ANP) - Titelverdediger Gian van Veen is al vroeg uitgeschakeld op het EK darts in Dortmund. In de achtste finales was de Engelsman Luke Woodhouse te sterk: 6-10. Vorig jaar pakte Van Veen op het EK zijn eerste hoofdprijs door de Engelsman Luke Humphries te verslaan in de finale.
19 uur geledenAUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft de tweede tijd gereden in de derde en laatste vrije training voor de Grote Prijs van de Verenigde Staten. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kwam op het Circuit of the Americas in Austin (Texas) tot een snelste ronde van 1.35,061. De Brit Lewis Hamilton was in zijn Ferrari een kleine twee tienden van een seconde sneller dan de 29-jarige Nederlander van Red Bull, die regelmatig zijn onvrede uitte over zijn auto.
21 uur geleden