Derde landstitel voor Deense voetbalclub FC Midtjylland
HERNING (ANP) - FC Midtjylland heeft voor de derde keer de titel gepakt in de Deense voetbalcompetitie. De ploeg van trainer Brian Priske verzekerde zich van het kampioenschap door in eigen stadion achtervolger FC Kopenhagen met 3-1 te verslaan. De thuisclub maakte alle doelpunten in het laatste half uur. Vier wedstrijden voor het einde van de competitie werd het verschil tussen beide ploegen met zeventien punten onoverbrugbaar.
FC Midtjylland werd in 2015 voor het eerst kampioen van Denemarken en pakte in 2018 weer de titel. In de andere jaren (2016, 2017 en 2019) ging de titel steeds naar FC Kopenhagen.
De spelers van Midtjylland konden het kampioenfeest vieren met honderden fans op de tribunes van de MCH Arena in Herning. Sinds vorige maand mogen de Deense clubs weer supporters toelaten in hun stadions, wel in beperkte mate. De competitie lag een paar weken stil als gevolg van het coronavirus, maar werd eind mei hervat.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.
37 minuten geledenNOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
15 uur geleden