Derde etappezege motorcoureur Luciano Benavides in Dakar Rally
EMPTY QUARTER (ANP) - De Argentijnse motorcoureur Luciano Benavides (Husqvarna) heeft het eerste deel van de marathonetappe bij de motoren gewonnen. Het was al de derde etappezege voor Benavides, die een voorsprong had van 1 minuut en 38 seconden op de Australiër Daniel Sanders (GasGas). De Amerikaan Skyler Howes (Husvarna), vierde in de rituitslag, nam opnieuw de leiding in het klassement.
Howes nam de leiding over van KTM-rijder Kevin Benavides, de oudere broer van de dagwinnaar. Met de top 3 binnen de 3 minuten blijft de wedstrijd bij de motoren ongemeen spannend. Howes heeft als leider een voorsprong van 28 seconden op de Australiër Toby Price, de winnaar van de Dakar Rally in 2016 en 2019. Kevin Benavides, winnaar in 2021, volgt als derde op 2 minuten en 44 seconden.
Bij de auto's won de Fransman Sébastien Loeb. Het was al de vierde dagzege op rij voor de negenvoudig wereldkampioen rally rijden. Loeb hield zijn land- en teamgenoot Guerlain Chicherit en de Zweed Mattias Ekström (Audi) achter zich. De leiding bleef in handen van viervoudig winnaar Nasser Al-Attiyah (Toyota). De Qatarees lijkt zich te richten op het klassement en mengde zich opnieuw niet in de strijd om de dagzege. De Braziliaan Moraes (Toyota) en Loeb zijn de nummers 2 en 3 in het klassement.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/DPA) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft zijn komende tegenstander Jesper de Jong op Roland Garros verward met voetballer Frenkie de Jong. De nummer 3 van de wereld werd na zijn gewonnen partij in de derde ronde tegen de Fransman Quentin Halys gevraagd naar zijn nieuwe rol als favoriet, na de uitschakeling van Jannik Sinner en Novak Djokovic. "Ik weet niet hoe vaak ik het nog moet zeggen, maar ik speel mijn volgende partij tegen Frenkie de Jong en de rest interesseert me niet."
5 minuten geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev is de tegenstander van Jesper de Jong in de achtste finale van Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser versloeg de Fransman Quentin Halys , de nummer 90 van de wereldranglijst: 6-4 6-3 5-7 6-2.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Jesper de Jong kon zijn geluk niet op na een zege op de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov in de derde ronde van Roland Garros. "Het is een ongelooflijke prestatie voor mezelf", vertelde hij aan De Telegraaf. "Ik ben zo trots op hoe ik mentaal erbij ben gebleven. Dat was de sleutel. Ik voel me fysiek nog altijd oké. Dat is een goed teken. Nu is het een kwestie van herstellen, mijn vitamines slikken en niet ziek worden."
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Jesper de Jong staat voor het eerst in de vierde ronde van Roland Garros. De 25-jarige tennisser stuntte vrijdag in de derde ronde door de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov (30) in vijf sets te verslaan: 7-5 5-7 6-2 6-7 (2) 6-2. De Jong treft de winnaar van de partij tussen de Duitser Alexander Zverev en de Fransman Quentin Halys.
12 uur geledenPIANI DI PEZZÈ (ANP) - Sepp Kuss heeft de negentiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Amerikaan van Visma - Lease a Bike kwam solo over de finish van de koninginnenrit van de eerste grote ronde van het seizoen die zondag in Rome eindigt.
15 uur geledenCHATEAU-GONTIER-SUR-MAYENNE (ANP) - Wielrenner Olav Kooij heeft niet lang op zijn eerste ritzege bij zijn nieuwe ploeg hoeven wachten. De Nederlandse sprinter van Decathlon CMA CGM won de tweede rit in de vierdaagse koers Boucles de la Mayenne.
15 uur geledenFELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Jhonatan Narváez is vrijdag tijdens de negentiende etappe van de Ronde van Italië afgestapt. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates staakte de strijd nadat hij bij de wedstrijddokter was geweest.
19 uur geleden