Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Derde etappezege motorcoureur Luciano Benavides in Dakar Rally

Derde etappezege motorcoureur Luciano Benavides in Dakar Rally

EMPTY QUARTER (ANP) - De Argentijnse motorcoureur Luciano Benavides (Husqvarna) heeft het eerste deel van de marathonetappe bij de motoren gewonnen. Het was al de derde etappezege voor Benavides, die een voorsprong had van 1 minuut en 38 seconden op de Australiër Daniel Sanders (GasGas). De Amerikaan Skyler Howes (Husvarna), vierde in de rituitslag, nam opnieuw de leiding in het klassement.

Howes nam de leiding over van KTM-rijder Kevin Benavides, de oudere broer van de dagwinnaar. Met de top 3 binnen de 3 minuten blijft de wedstrijd bij de motoren ongemeen spannend. Howes heeft als leider een voorsprong van 28 seconden op de Australiër Toby Price, de winnaar van de Dakar Rally in 2016 en 2019. Kevin Benavides, winnaar in 2021, volgt als derde op 2 minuten en 44 seconden.

Bij de auto's won de Fransman Sébastien Loeb. Het was al de vierde dagzege op rij voor de negenvoudig wereldkampioen rally rijden. Loeb hield zijn land- en teamgenoot Guerlain Chicherit en de Zweed Mattias Ekström (Audi) achter zich. De leiding bleef in handen van viervoudig winnaar Nasser Al-Attiyah (Toyota). De Qatarees lijkt zich te richten op het klassement en mengde zich opnieuw niet in de strijd om de dagzege. De Braziliaan Moraes (Toyota) en Loeb zijn de nummers 2 en 3 in het klassement.

Meer uit Sport

Van Gerwen moeizaam naar tweede ronde van WK darts

LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.

8 uur geleden
Skeletonster Bos op vijfde plaats bij wereldbeker in Sigulda

SIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.

10 uur geleden
Vijftigste wereldbekerzege voor Zwitserse skiër Odermatt

VAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.

15 uur geleden
Snowboardster Dekker zevende bij wereldbeker in Carezza

CAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.

15 uur geleden
Schulting houdt geloof dat ze zich kan kwalificeren voor Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."

17 uur geleden
Wennemars start op OKT op drie afstanden ondanks liesblessure

HEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.

18 uur geleden
Canadese wereldkampioen snowboarden mist Spelen door knieoperatie

OTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.

19 uur geleden