Derby van Manchester tussen United en City zonder goals
MANCHESTER (ANP) - Het duel tussen Manchester United en Manchester City is in 0-0 geëindigd. City heeft in drie opeenvolgende duels met United, in alle competities, niet gescoord.
Bij United bleef Donny van de Beek de hele wedstrijd op de bank, terwijl bij City Nathan Aké niet tot de selectie behoorde.
Hoogtepunten waren spaarzaam op Old Trafford. Kort na rust kreeg United een penalty toegekend, maar de beslissing werd teruggedraaid omdat bleek dat Marcus Rashford enkele centimeters buitenspel stond.
Subtop
Door het doelpuntloze gelijkspel blijven beide clubs uit Manchester in de subtop hangen. United heeft na elf duels 20 punten, City een punt minder. Het is de eerste keer sinds het seizoen 2013-2014 dat City na elf duels niet minimaal 20 punten heeft verzameld. Destijds was Manuel Pellegrini de trainer.
Voor City is het al de zesde wedstrijd die geen zege oplevert, United heeft al in vijf duels in de Premier League puntenverlies geleden.
Tottenham Hotspur en Liverpool hebben 4 punten meer dan United en 5 punten meer dan City. De Spurs spelen zondag (15.15 uur) uit tegen Crystal Palace, Liverpool wacht de uitwedstrijd tegen Fulham (17.30 uur).
Meer uit Voetbal
DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
5 uur geledenSEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
13 uur geledenAUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.
13 uur geledenAUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
14 uur geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
16 uur geleden