Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Derby van Manchester tussen United en City zonder goals

Derby van Manchester tussen United en City zonder goals

MANCHESTER (ANP) - Het duel tussen Manchester United en Manchester City is in 0-0 geëindigd. City heeft in drie opeenvolgende duels met United, in alle competities, niet gescoord.

Bij United bleef Donny van de Beek de hele wedstrijd op de bank, terwijl bij City Nathan Aké niet tot de selectie behoorde.

Hoogtepunten waren spaarzaam op Old Trafford. Kort na rust kreeg United een penalty toegekend, maar de beslissing werd teruggedraaid omdat bleek dat Marcus Rashford enkele centimeters buitenspel stond.

Subtop

Door het doelpuntloze gelijkspel blijven beide clubs uit Manchester in de subtop hangen. United heeft na elf duels 20 punten, City een punt minder. Het is de eerste keer sinds het seizoen 2013-2014 dat City na elf duels niet minimaal 20 punten heeft verzameld. Destijds was Manuel Pellegrini de trainer.

Voor City is het al de zesde wedstrijd die geen zege oplevert, United heeft al in vijf duels in de Premier League puntenverlies geleden.

Tottenham Hotspur en Liverpool hebben 4 punten meer dan United en 5 punten meer dan City. De Spurs spelen zondag (15.15 uur) uit tegen Crystal Palace, Liverpool wacht de uitwedstrijd tegen Fulham (17.30 uur).

Meer uit Voetbal

Veurink 'enorm trots' op spel en passie Oranje tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.

1 uur geleden
Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

2 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

5 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

5 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

13 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

14 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

16 uur geleden