Derby van Manchester tussen United en City zonder goals
MANCHESTER (ANP) - Het duel tussen Manchester United en Manchester City is in 0-0 geëindigd. City heeft in drie opeenvolgende duels met United, in alle competities, niet gescoord.
Bij United bleef Donny van de Beek de hele wedstrijd op de bank, terwijl bij City Nathan Aké niet tot de selectie behoorde.
Hoogtepunten waren spaarzaam op Old Trafford. Kort na rust kreeg United een penalty toegekend, maar de beslissing werd teruggedraaid omdat bleek dat Marcus Rashford enkele centimeters buitenspel stond.
Subtop
Door het doelpuntloze gelijkspel blijven beide clubs uit Manchester in de subtop hangen. United heeft na elf duels 20 punten, City een punt minder. Het is de eerste keer sinds het seizoen 2013-2014 dat City na elf duels niet minimaal 20 punten heeft verzameld. Destijds was Manuel Pellegrini de trainer.
Voor City is het al de zesde wedstrijd die geen zege oplevert, United heeft al in vijf duels in de Premier League puntenverlies geleden.
Tottenham Hotspur en Liverpool hebben 4 punten meer dan United en 5 punten meer dan City. De Spurs spelen zondag (15.15 uur) uit tegen Crystal Palace, Liverpool wacht de uitwedstrijd tegen Fulham (17.30 uur).
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
8 uur geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
23 uur geleden