Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Derby van Manchester tussen United en City zonder goals

Derby van Manchester tussen United en City zonder goals

MANCHESTER (ANP) - Het duel tussen Manchester United en Manchester City is in 0-0 geëindigd. City heeft in drie opeenvolgende duels met United, in alle competities, niet gescoord.

Bij United bleef Donny van de Beek de hele wedstrijd op de bank, terwijl bij City Nathan Aké niet tot de selectie behoorde.

Hoogtepunten waren spaarzaam op Old Trafford. Kort na rust kreeg United een penalty toegekend, maar de beslissing werd teruggedraaid omdat bleek dat Marcus Rashford enkele centimeters buitenspel stond.

Subtop

Door het doelpuntloze gelijkspel blijven beide clubs uit Manchester in de subtop hangen. United heeft na elf duels 20 punten, City een punt minder. Het is de eerste keer sinds het seizoen 2013-2014 dat City na elf duels niet minimaal 20 punten heeft verzameld. Destijds was Manuel Pellegrini de trainer.

Voor City is het al de zesde wedstrijd die geen zege oplevert, United heeft al in vijf duels in de Premier League puntenverlies geleden.

Tottenham Hotspur en Liverpool hebben 4 punten meer dan United en 5 punten meer dan City. De Spurs spelen zondag (15.15 uur) uit tegen Crystal Palace, Liverpool wacht de uitwedstrijd tegen Fulham (17.30 uur).

Meer uit Voetbal

Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

1 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

10 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

15 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

15 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

16 uur geleden
Ajax accepteert schorsing van een duel voor Tomiyasu

AMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.

17 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt bekerfinale tussen AZ en NEC

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).

17 uur geleden